2. Tüp Bebek Tedaviyi Yaptıracak Olanlar , Acaba Kaç Kişiyiz ?

ben 27.11.2012 tarıhınde basladım lucrıne 09.11.2012 gonal fa basladım pazartesı catlama ığne verırlermı acaba? arkadasım dedıkı bana son gunlerde daha cabul buyuyorlar mesela bugun 9.5mm pazartesıye kadar kaç olur acaba?? 450 ml kulanıyorum cunku ıns pazartesı bıter
bugun 2 tane iğne aldım 730 tl tuttu
mahvolurum:KK43:(

slm bu uzun protokol kac gun suruyor haberınız varmı acaba
inci belirtmiş başlayıp test günü filan 1 ayı buluyor :KK34:

ben 27.11.2012 tarıhınde basladım lucrıne 09.11.2012 gonal fa basladım pazartesı catlama ığne verırlermı acaba? arkadasım dedıkı bana son gunlerde daha cabul buyuyorlar mesela bugun 9.5mm pazartesıye kadar kaç olur acaba?? 450 ml kulanıyorum cunku ıns pazartesı bıter
bugun 2 tane iğne aldım 730 tl tuttu
mahvolurum:KK43:(
canım tedavi olduğun merkezde dr una veya hemşirelere filan bahset tedavide olup da ellerinde iğneleri artanlar genelde merkeze bırakıyorlar :KK28: şansına gonalf temin edebilirsin sende bi sor lütfen inşallah maddiyatınız sarsılmaz :KK16:

bengeldim arkadaşlarrrr biraz ara verdim ama özlemişim yazmayı bugün oluşumu gördüm iyi çok şükür kesin erkek dedi dr inşallah sağlıkla alırım kucağıma rabbim herkeze nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bengeldim arkadaşlarrrr biraz ara verdim ama özlemişim yazmayı bugün oluşumu gördüm iyi çok şükür kesin erkek dedi dr inşallah sağlıkla alırım kucağıma rabbim herkeze nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Arkadasim sana ozelden mesaj atamiyorum mesaj kutun dolu.

hoş geldin canım ayrı düşmüştük bi ara neyseki kısa sürdü kavuştuk ne güzel :KK19: güzel haberlerimiz bol bol olsun inşallah :nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:

hoş geldin canım ayrı düşmüştük bi ara neyseki kısa sürdü kavuştuk ne güzel :KK19: güzel haberlerimiz bol bol olsun inşallah :nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:
saol tatlım bende yeni geldim eve hemen oturdum başına bilgisayarın inşallah şifam hayırlısıyla alalım kucaklarımıza yavrularımızı:KK16::KK16::KK16::KK16:

saol tatlım bende yeni geldim eve hemen oturdum başına bilgisayarın inşallah şifam hayırlısıyla alalım kucaklarımıza yavrularımızı:KK16::KK16::KK16::KK16:
tekrar hoş geldin o zaman :KK3: amin canım amin inşallah bekleyen isteyen tüm dostlarımızın müjdelerini almak nasip olsun inşallah :KK49::emir_bebek::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:

$indir (3).jpg şifam hayırlı cumalar arada uğra tpğiğe burda buluşalım canım:KK16:

X