2 yaş uyku bozuklugu

berraksuuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2011
1.840
23
İyi geceler arkadaşlar 2 yaşında kızım var sabah 7.30 da kalkıyor öğlen 1 gibi 1 saat uyudu akşam 10 da uyudu 12 de uyandı şimdi saat gece 1 kızım geziyor uyutamiyorum cildiriyor şimdi sabaha karşı uyuyacak.çok zor durumdayım bittim hicbirsey yapamıyorum yarım saat bir saat uyumak yetiyor uyanıyor keyifli şekilde geziyor .ugrasiyorum bir düzene oturtamadim .uykular düzene girsin diye uyumuyorum ama nafile bugün 4 saat parkta oynadı hiç yorulmamisbu yaşlardaki bebeklerinizin nasıl bir rutin i var lütfen biraz bilgi verino_O

iyi geceler canişkom, bu dediğin bir kere mi oldu yoksa hep mi olmaya başladı? anlattığından bir kere olduğunu anlıyorum, öyleyse birkaç gece daha sürer ve sonra düzelir tatlım.

İyi geceler arkadaşlar 2 yaşında kızım var sabah 7.30 da kalkıyor öğlen 1 gibi 1 saat uyudu akşam 10 da uyudu 12 de uyandı şimdi saat gece 1 kızım geziyor uyutamiyorum cildiriyor şimdi sabaha karşı uyuyacak.çok zor durumdayım bittim hicbirsey yapamıyorum yarım saat bir saat uyumak yetiyor uyanıyor keyifli şekilde geziyor .ugrasiyorum bir düzene oturtamadim .uykular düzene girsin diye uyumuyorum ama nafile bugün 4 saat parkta oynadı hiç yorulmamisbu yaşlardaki bebeklerinizin nasıl bir rutin i var lütfen biraz bilgi verino_O
hey:)

daha ne istiyorsunuz:) uzmam pedagog adem gunes der ki; ailesi kendisi mutlu cocuk uyumak istemez .. .

n yapiyorsaniz devam :)

bir atasözü de der ki; eğer uyku tutmuyorsa, belki de uyanmak istediğiniz yerde değilsiniz.

yani yattığı yeri sevmiyor da olabilir canikom.

benim kızımda da vardı aynı sorun. hatta hala var... biz öğle uykusuna yatırmıyoruz artık. kendi kendine uyumazsa tabi... öyle olunca akşam erkenden yatıyor, sabaha kadar da uyuyor... oyun grubuna gittiğimiz günler dönüşte arabada uyuyor bazen, o günler sizinki gibi gece 12-1'den önce uyutamıyoruz :KK43: kolay gelsin, sevgiler...

X