2 yıl önce aldığım country tarzı ağaç masamı yeni evime sığmadığı için sandalyeleriyle satıyorum.

Az kullanılmış country tarzı masa sandalye grubu

• Satıyorum

OY: 1 100,0%
  • Satıyorum

OY: 1 100,0%

• Ankete Katılan
    1

Serap2014

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
20
17
43
Üzerinde belki 5-6 kez oturulmuştur.başka bir odayı kullandığımız için yemeğide mutfak kısmında yediğimiz için yepyeni bir mobilyadır.alıcısı olursa alınan mağaza yı söyliyeceğim .modoko da çok iyi bir mağazadan alınmıştır.ona göre araştırılmasını öneririm.normal şartlarda bu kalitede böyle bir masayı bu fiyata almak imkansız.ama başka masalar çok tabi (zevk meselesi) bu country tarzı masa ve sandalye takımını 3.700 tl ye satıyorum

Üzerinde belki 5-6 kez oturulmuştur.başka bir odayı kullandığımız için yemeğide mutfak kısmında yediğimiz için yepyeni bir mobilyadır.alıcısı olursa alınan mağaza yı söyliyeceğim .modoko da çok iyi bir mağazadan alınmıştır.ona göre araştırılmasını öneririm.normal şartlarda bu kalitede böyle bir masayı bu fiyata almak imkansız.ama başka masalar çok tabi (zevk meselesi) bu country tarzı masa ve sandalye takımını 3.700 tl ye satıyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 138
  • image.jpg
    image.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 122
  • image.jpeg
    image.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 129

X