2 yıl sonra hamile kaldım🙏

Merhaba kızlar
Gebe kalamayan umudunu kaybetmek üzere olan psikolojisi bozulmuş anne olmak isteyen arkadaşlarım için paylaşmak istedim.
Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

2 yıl önce bebeğinin kalbi durması sebebiyle 9+5 de miniğimi kaybettim .😥 İlk gebeliğimdi ailemde yakın cevremde böyle bi durumla karşılaşmamıştım ve fazlasıyla etkilenmiştim küçük bir şehirde yasıyorum devlet hastanesinde kürtaj oldum. 2 gün boyunca hastanede kaldım hemşireler ebeler doktorlar ilgiisizlik ....eşimi göstermediler. Ailem istanbulda yasıyor. Yetişemediler kürtaja kendimi çok yalnız ,terkedilmiş hissederken o psikolojimin üzerine kayınvalidem refaketci kaldı ynımda o konuya hiç girmiyorum zaten hastaneden çıkana kadar koltukta bolbol uyudu destek olmadı ve her konuştuğunda görümcemle ya da kendi hamilleliğiyle kıyasladı beni. ( hastane çıkışı şükürler olsun anneme kavuştum ve kardeşlerime)
6 ay boyunca ilişkiye kendimi zorlayarak girdim tabi korundum da . Aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyodum yeri geldi sonrasında duşta gizli gizli ağladıgım bile olmuştu. Sonrasında tamam dedim tekrar denicem 2 yıl korunmasız denemedim. Burda okuduğum .. başka sitelerde araştırdım. Ayaklarımı kaldırdım yarim saat bi saat kalkmadan yattım Kontrole gittim. Ama 2 yıl sürdü hiç biri işe yaramadı . Doktor hiç bir sorun yok diyordu eşimde muayne olmaya karar verdi fakat o ara kardeşimin nişanı için istanbula gitmeliydik gelince gidecektik. annem zorla özel bi hastanede kadın doğuma götürdü beni gitmek de istemiyordum🙄 artık yılmıştım çünkü . Neyse kırmadım gittim.
Muayne koltuğuna uzandım,çatala..( hala daha berbat bişey o benim için) ağlamaya başladım tutamadım kendimi aklıma hep kürtajda yaşadıklarım geldi 😥( allah kimseye yasatmasın)🙏
Neyse bütün testler yapıldı muayne oldum. Yine gebeliğe engel bi durum yoktu. Bütün testler iyidi. Doktorum çok iyi niyetli ağlarken elimi tuttu destek oldu.
Folik asit yazdı ve bir de pholicaps bunlar bitkisel bir firmanın tavsiye gıdalarıydı. (Birazdan fotoğrafını ekleyeceğim) . Folik asit gebelik öncesi kullanmaya baslamalıydım. fakat pholicaps neydi .
Genelde poliskistikover hastalarına verilen yumurta güçlendirici, bir ilaç. pardon takviye gıda. 😊
Bu ilacı 3 ay kullan 3 sonunda hamile kalıcaksın ve bana yine geleceksin dedi gebelik takibi yapıcaz dedi. Çok ney konuştu. basta umutlandım yine sonra psikolojikmen yine olamayacak umuduna kapıldım ama yinede içmeye başladım. Sabah aksam içiyordum 1 ay bitti bebiş hala yok eşim kontrole gidemedi hala . fırsat bulamadık o ara yoğun geçti biraz. 2.kutuyu aldım devam ediyorum içmeye ortalama 2. Kutudan ya 4 tane içtim yada 6 hatırlamıyorum bile 😂
sonra içmedim bıraktım ilacı neden mi ?
Çünkü daha 2. Ayın başında ben artık bir anne adayı olmuştum.
. Çok değişik mutluluktu bu . Biraz heyecan biraz endişe ve yine kaybetme korksusu.. allaha şükür gayet sağlıklıyız. İkimizide
Sonuç olarak arkadaşlarm umumuduzu kaybetmeyin..
Allah nasip ederse sen yapman gerekeni yaparsan muradına erebiliyorsun. Öğrendiğim ilk gün şükür namazı kıldım . Allahım şükürler olsun . Nasip olursa annelik duygusunu hissetmek bende anne olmak için sabırsızlıkla bekliyorum bebeğimi.
Konu biraz uzun oldu ama en kısa şekilde paylaşmak istedim .
Hayırlı zamanda hayırlı evlat sahibi olmanız dileğiyle...🤗

Link:Redifol® Aktif Folat Formu-Redifol® Aktif Folat-Anti
Link:Pholicaps-Pholicaps® Myo-İnositol,D-Kiro İnositol (Caronositol®)-Anti
Yazdıklarınızı duygulanaRak okudum rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah benim de hikayem biraz uzun ama sonu da umarım mutlulukla sonuçlanır 🌵 ben evlendiğimden beri korunmadan birlikte oluyorum eşimle ama kaç ay olmasına rağmen birşey olmadı bende şüphelenip doktora gittim daha ilk yılında evliliğimin doktor bana pcos var sende zayıfla dedi ama ben fazla önemsemedim çünkü hamileliğe engel kilom yoktu adetim düzensizdi ama engel bi kilom yoktu dedim sonra araştırdım ve kilo vermem gerektiğini anladım Tabi bundan önce tekrar doktora gittim yine aynı şeyi dediler biz şehir değiştirdik pandemi var size tedaviye başlayamayız dediler bitmesini bekleyin folik asit kullan dedi doktorum devlet hastanesiydi benimde eşimin işinden dolayı sürekli eşim göreve gidiyor tam takip yapamıyorum başka hastaneye de gidemedim tedaviye başlayın diye tabi o zamanlar boyum 1.60 kilom 74 felandı sonra ben araştırdım bu böyle olmayacak dedim diyet yaptım spor yaptım ve 64 e kadar düştüm ben zayıfladıkça adetim düzene girdi üç aydır düzenli oluyorum çok şükür bu ay çok ümitliydim ama yine adet olacağım galiba gögüslerimde inanılmaz bi ağrı var ben hayırlısını istiyorum doktora gitsem değişecek mi bilmiyorum yaşadığımız şehirde çok iyi imkanları olan bi şehir değil bilmiyorum 🤷‍♀️ lütfen yardımcı olun ovulasyon testi mi alayım macun mu kullanayım ne yapayım ben 🙈

En büyük hatam belkide devlet hastanesinde kürtaj olmaktı.
Ultrasonlar. Tahliller..

Saatlerce bekletildim. Bi yanımda doğum için sancılardan bağıran bi annenin sesi. Diğer yanda ağlayan bi suriyeli onun bebeğine 27 haftalık doğmuştu galiba ona da çok üzülmüştüm. Hemşireler yaşamaz diye konuşuyorlardı psikolojikmen çok etkilenmiştim. Beklediğim odada . Diğer yandan hemşirelerin ilgisizliği falan..

Neyse öğle saatini geçirdikten sonra yatış işlemleri yapıldı. Aksam oldu gelen yok giden yok .. kocaman tırnaklarıyla düşük yapmam için ilaç verildi alttan .
İlacın etkisi göstermesi beklendi o da uzun sürdü .
(miniğimi kalbi durmuştu belki ama benimle kalmak için direndi belkide .) Ben bi ara odadan kaçtım eşimi görebilmek için üzerimde ameliyet önlüğüyle gerçi kimsenin kimseden haberi olmadığı için farketmediler bile. Kanamam başladı bir an da. Eşim telaşla hemşire ebe doktor aradı . Meğer çay keyfi yapıyorlarmış..
sonra kürtaj için doğumhaneye.. kürtaj sonrası bir günde gözetim için yatış verdi.
Böle işte 🙁
Okurken kendi yaşadıklarım gözümün önüne geldi.. Devlet hastanesi ve ilgisizlik düşük yaparken yatış verildi ama sadece adı yatış içeriye annemi bile almadılar sabaha kadar tek başıma düşük yaptım cezalandırılmş gibi hissettim kendimi kabus gibiydi.. Neyse ki güzel haberi almışsınız en sonunda lütfen bana da dua eder misiniz? Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

Dr banada pko dedi 2 senedir bende bekliyorum İnternetten bi macun sipariş verdim onu kullandım bu ay onun sayesinde mi bilmiyorum ama bu ay adetime 6 gün kala idrar testinde pozitif gördüm bugünde gittim kan verdim değer 11.62 çıktı adetime 5 gün var daha inşallah değerim yükselir mucizem tutunur bana🤲🏻
merhaba inşallah hamile kalmistirsin kardeşim 🤗🤗 lütfen bu majuni banada adını yazarmsin beden 5 senedir çocuk istiyorum malesef har şey demiyorum ama olmuyor 🙏😥

Çakşır suyunu kullandım olmadı malesef testere dişli aslan pençesinide kullandım soğan suyuda içtim hepsinden olumsuz sonuç aldım internetten uzun zamandır araştırdığım bi macun vardı önce alırken tereddüt ettim ama bi çok kullanıcı hep olumluydu bende bu ay kullandım önce Allahın izniyle tabiki ama o macununda etkisinin olduğunu düşünüyorum
merhaba inşallah Allah ni izniyle isteyen her insan anne olma nasip etsin 🙏 lütfen u majuni adını banada yazarmsin nerden satin ala bilirim bende 5 senedir çocuk istiyorum malesef olmuyor 🙏🙏

merhaba inşallah Allah ni izniyle isteyen her insan anne olma nasip etsin 🙏 lütfen u majuni adını banada yazarmsin nerden satin ala bilirim bende 5 senedir çocuk istiyorum malesef olmuyor 🙏🙏
C-life macun
Ben o dönem kimyasal gebelik yaşadım ilerlemedi
Ama memnun kalan çok kişi var

Merhaba kızlar
Gebe kalamayan umudunu kaybetmek üzere olan psikolojisi bozulmuş anne olmak isteyen arkadaşlarım için paylaşmak istedim.
Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

2 yıl önce bebeğinin kalbi durması sebebiyle 9+5 de miniğimi kaybettim .😥 İlk gebeliğimdi ailemde yakın cevremde böyle bi durumla karşılaşmamıştım ve fazlasıyla etkilenmiştim küçük bir şehirde yasıyorum devlet hastanesinde kürtaj oldum. 2 gün boyunca hastanede kaldım hemşireler ebeler doktorlar ilgiisizlik ....eşimi göstermediler. Ailem istanbulda yasıyor. Yetişemediler kürtaja kendimi çok yalnız ,terkedilmiş hissederken o psikolojimin üzerine kayınvalidem refaketci kaldı ynımda o konuya hiç girmiyorum zaten hastaneden çıkana kadar koltukta bolbol uyudu destek olmadı ve her konuştuğunda görümcemle ya da kendi hamilleliğiyle kıyasladı beni. ( hastane çıkışı şükürler olsun anneme kavuştum ve kardeşlerime)
6 ay boyunca ilişkiye kendimi zorlayarak girdim tabi korundum da . Aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyodum yeri geldi sonrasında duşta gizli gizli ağladıgım bile olmuştu. Sonrasında tamam dedim tekrar denicem 2 yıl korunmasız denemedim. Burda okuduğum .. başka sitelerde araştırdım. Ayaklarımı kaldırdım yarim saat bi saat kalkmadan yattım Kontrole gittim. Ama 2 yıl sürdü hiç biri işe yaramadı . Doktor hiç bir sorun yok diyordu eşimde muayne olmaya karar verdi fakat o ara kardeşimin nişanı için istanbula gitmeliydik gelince gidecektik. annem zorla özel bi hastanede kadın doğuma götürdü beni gitmek de istemiyordum🙄 artık yılmıştım çünkü . Neyse kırmadım gittim.
Muayne koltuğuna uzandım,çatala..( hala daha berbat bişey o benim için) ağlamaya başladım tutamadım kendimi aklıma hep kürtajda yaşadıklarım geldi 😥( allah kimseye yasatmasın)🙏
Neyse bütün testler yapıldı muayne oldum. Yine gebeliğe engel bi durum yoktu. Bütün testler iyidi. Doktorum çok iyi niyetli ağlarken elimi tuttu destek oldu.
Folik asit yazdı ve bir de pholicaps bunlar bitkisel bir firmanın tavsiye gıdalarıydı. (Birazdan fotoğrafını ekleyeceğim) . Folik asit gebelik öncesi kullanmaya baslamalıydım. fakat pholicaps neydi .
Genelde poliskistikover hastalarına verilen yumurta güçlendirici, bir ilaç. pardon takviye gıda. 😊
Bu ilacı 3 ay kullan 3 sonunda hamile kalıcaksın ve bana yine geleceksin dedi gebelik takibi yapıcaz dedi. Çok ney konuştu. basta umutlandım yine sonra psikolojikmen yine olamayacak umuduna kapıldım ama yinede içmeye başladım. Sabah aksam içiyordum 1 ay bitti bebiş hala yok eşim kontrole gidemedi hala . fırsat bulamadık o ara yoğun geçti biraz. 2.kutuyu aldım devam ediyorum içmeye ortalama 2. Kutudan ya 4 tane içtim yada 6 hatırlamıyorum bile 😂
sonra içmedim bıraktım ilacı neden mi ?
Çünkü daha 2. Ayın başında ben artık bir anne adayı olmuştum.
. Çok değişik mutluluktu bu . Biraz heyecan biraz endişe ve yine kaybetme korksusu.. allaha şükür gayet sağlıklıyız. İkimizide
Sonuç olarak arkadaşlarm umumuduzu kaybetmeyin..
Allah nasip ederse sen yapman gerekeni yaparsan muradına erebiliyorsun. Öğrendiğim ilk gün şükür namazı kıldım . Allahım şükürler olsun . Nasip olursa annelik duygusunu hissetmek bende anne olmak için sabırsızlıkla bekliyorum bebeğimi.
Konu biraz uzun oldu ama en kısa şekilde paylaşmak istedim .
Hayırlı zamanda hayırlı evlat sahibi olmanız dileğiyle...🤗

Link:Redifol® Aktif Folat Formu-Redifol® Aktif Folat-Anti
Link:Pholicaps-Pholicaps® Myo-İnositol,D-Kiro İnositol (Caronositol®)-Anti
SElam canım, ben de okuyup araştırmalarım sonucu Omega 3 kulalnıyordum zaten artı olarak başka bir markanın inosütol ünü aldım bugün itibariyle içmeye başladım bakalım. Hayırlı gelir inşallah. Senin gebelik nasıl ilerliyor şuan

Dr banada pko dedi 2 senedir bende bekliyorum İnternetten bi macun sipariş verdim onu kullandım bu ay onun sayesinde mi bilmiyorum ama bu ay adetime 6 gün kala idrar testinde pozitif gördüm bugünde gittim kan verdim değer 11.62 çıktı adetime 5 gün var daha inşallah değerim yükselir mucizem tutunur bana🤲🏻
Hangi macun acaba

X