2 yıllık ilişkim arkadaş gazıyla mı bitti?

Gozdeyy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
481
1.281
29
Köyde mangal yakmak deyince bir darlandim😓

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 10 gün geçti.

Simurgp

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
3.812
6.861
Kizlar konuyu hortlatmissiniz. Eski konu

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :77.4 Kg. Şimdiki Kilom :77.4 Kg.

portakalsuyuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2013
649
1.041
Ben burda 22 yaşında ki bir gencin beklentilerini gayet normal buluyorum. İnsan istiyor ki yanımda bir nefes olsun basım sıkıştığında koşacağım bir yerim olsun sırtımı yaslayabileceğim kimi arkadaşlar eleştirmiş ama o yaşlarda bir insan başka ne bekler ki ilişkiden ilgi sevgi ve sahiplenilmek. Hepimiz yaşımiza göre bu beklentilere sahibiz sadece beklentilerimiz değişiyor sevgili iken bunlar beklenir evliyken evin eksiklerini gidermesinde destek beklenir o zamanda vardır ilgi beklemek kadınlarda.
Evlenince Sandalyeyi çekmedin diye kızılmaz belki ama unuttuğunuz ütünün fişini çekmedi diye kızarız mesela. Maddi konuda aynı düşünmemeleri çok büyük bir problem mi bilemedim belki çocuk birikim yapiyor belki konu sahibi fazla hor harcama yapıyor ama birbirlerini dengeleyebilirler. Burda herkes normal zamanda insanlar asla değişmez falan derlerdi ne olduda çocuk için üzüldük konu sahibine kızıyoruz ki evlenseydi ve mutlu olmasaydı bekarken goremedin mı derdik.
Konu sahibi bence sitemlerini zaten çocuğa anlatmış ama muhtemelen ciddi kavgalar etmediği için arkadaş kendine çeki düzen vermemiş. Yapısı gerçekten böyle ise bir süre duzelip evlenince değişme ihtimali de var ama illaki kendini belli eder. Oturup adam akıllı konuşun ondan sizi ikna etmesi yerine neden böyle davrandığını anlatmasını isteyin neden soylemlerinizi ciddiye almadığını sorun değişmek için söz vermek yerine neden daha önce değişmediğini anlamaya çalışın sonra karar sizin

zzzrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2021
44
47
Eğer anlattıklarınız doğruysa kuzum bitmesi iyi olmuş. Aynı yaşta sayılırız bu ilişki ilerleyen dönemlerde seni mutlu etmezdi diye düşünüyorum. Tabi ki karar sizin ama keşke hayallerini küçümsemeseydiniz. Size uymamış olabilir. Ayrılabilirsiniz ama çocuğun hayallerini biraz küçümsemişsiniz gibi geldi . Kendi görüşüm insanları hadleri olmayan konuları konuşunca ağızlarının payını veririm , doğru da benim doğrum yanlışta benim yanlışım kimsenin aklına gazına gelme umarım mutlu olursun canııım :))