20 aylik oglum oyun oynamiyor.

sevilenolmak

çağanımmmmmmm
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
319
2
Merhaba anneler , 20 aylik oglum hicbirsekilde oyun oynamak istemiyor. En sevdigi oyuncak bile olsa 5 dakikada sıkılıyor. Benimle de oynamiyor. Top araba degisik oyuncaklar faydasiz. Kendim oyun kuruyorum katılmıyor. En fazla 5 dakika oyaliyorum. Varsa yoksa evin icinde gezelim. Banyoda balkonda orda burda hicbisey yapmadan duralim. Elektrik supurgesi toz almak camasir makinesi bunlar tek eglencesi. Dr gozlemliyor bu donemde ancak 3 yas sonrasi oynar diyor ama bana garip geldi. Boyama icin kalemler aldim 5 dakika sonra civitiyor. Sizce neden boyle ? Sizin cocuklariniz nasil ve bana önerileriniz varmi ?

Peki baska cocuklarla,kendi yasitlariyla bir araya getirmeyi denediniz mi hic.onlarla olan davranislari nasil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Peki baska cocuklarla,kendi yasitlariyla bir araya getirmeyi denediniz mi hic.onlarla olan davranislari nasil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Malesef yasadigim sehirde aile ve arkadaslarimiz yok. Bir arkadaşım var onunda 3 aylik henüz cocugu. Parkta falan oynuyor ama. Mesela bugun babasi avm de oyun salonuna goturmus ordaki cocuklarla oynamis.

X