20 aylik oglum oyun oynamiyor.

sevilenolmak

çağanımmmmmmm
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
319
2
Merhaba anneler , 20 aylik oglum hicbirsekilde oyun oynamak istemiyor. En sevdigi oyuncak bile olsa 5 dakikada sıkılıyor. Benimle de oynamiyor. Top araba degisik oyuncaklar faydasiz. Kendim oyun kuruyorum katılmıyor. En fazla 5 dakika oyaliyorum. Varsa yoksa evin icinde gezelim. Banyoda balkonda orda burda hicbisey yapmadan duralim. Elektrik supurgesi toz almak camasir makinesi bunlar tek eglencesi. Dr gozlemliyor bu donemde ancak 3 yas sonrasi oynar diyor ama bana garip geldi. Boyama icin kalemler aldim 5 dakika sonra civitiyor. Sizce neden boyle ? Sizin cocuklariniz nasil ve bana önerileriniz varmi ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3191 gün geçti.

kartalpencesi06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
76
5
Peki baska cocuklarla,kendi yasitlariyla bir araya getirmeyi denediniz mi hic.onlarla olan davranislari nasil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sevilenolmak

çağanımmmmmmm
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
319
2
Peki baska cocuklarla,kendi yasitlariyla bir araya getirmeyi denediniz mi hic.onlarla olan davranislari nasil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Malesef yasadigim sehirde aile ve arkadaslarimiz yok. Bir arkadaşım var onunda 3 aylik henüz cocugu. Parkta falan oynuyor ama. Mesela bugun babasi avm de oyun salonuna goturmus ordaki cocuklarla oynamis.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3191 gün geçti.