20 lik diş çıkarken dis eti böyle olan var mı?

Bett55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
516
296
30
Merhaba 20 lik dişim yeni çıkmıyor ama yarım çıkmış durumda daha önce hiç rahatsızlık duymadım ağrısı da yoktu 3 gündür 20 lik dişin olduğu yerde diş etim parcalanmis gibi garip bı durumda inanılmaz rahatsız ediyor. Yutkunurken, bı şeyler yerken ve tik haline gelmiş gibi sürekli dilim oraya gidiyor. Çok rahatsız oldum. Pandemiden dolayı randevu asla bulamadım aslında hiç acımıyor ama sanki kopacak gibi garip duruyor yani. Diş eti hiç böyle olan oldu mu ve böyle olanlara müdahale ediliyor mu?

Eklentiler

• IMG_20210908_142551.jpg
    IMG_20210908_142551.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 1.055
Merhaba 20 lik dişim yeni çıkmıyor ama yarım çıkmış durumda daha önce hiç rahatsızlık duymadım ağrısı da yoktu 3 gündür 20 lik dişin olduğu yerde diş etim parcalanmis gibi garip bı durumda inanılmaz rahatsız ediyor. Yutkunurken, bı şeyler yerken ve tik haline gelmiş gibi sürekli dilim oraya gidiyor. Çok rahatsız oldum. Pandemiden dolayı randevu asla bulamadım aslında hiç acımıyor ama sanki kopacak gibi garip duruyor yani. Diş eti hiç böyle olan oldu mu ve böyle olanlara müdahale ediliyor mu?
Ayy yorumlara çok güldüm benimkide öyleydi geçen hafta çektirdim gömülü dedi doktor

Ayy yorumlara çok güldüm benimkide öyleydi geçen hafta çektirdim gömülü dedi doktor
Benim dişte falan bı sıkıntım yok dış te gömülü değil canım ama diş eti bı anda böyle oldu. Ortodontis bı akrabam var ona sordum onu mutlaka aldırman gerekiyor dedi. Pandemiden dolayı randevu almak imkansız yarın diş acil var mı bilmiyorum ama bı bakicam eğer yoksa bakmazlarsa özel bı kliniğe gidicem mecburen. Çok sıkıntı yarattı

Bende 20lik alt dişlerimi çıkarmaya başladım yavaş yavaş ağrılı ve cok uzun süren bir dönem bu galiba yada benim öyle oluyor 😊 aynen bu şekilde arada diş etim bu şekilde şişiyor

Yaa aynısı bendede var birden çıktı 1 haftadır sürekli dilime geliyor birazda ağrın yaptı üst sol yirmilik dişim ne yaptınız o et bir zarar veriyomuymus birazda uyusuturdu o tarafi ve şişti neden olmuş acaba?

Yaa aynısı bendede var birden çıktı 1 haftadır sürekli dilime geliyor birazda ağrın yaptı üst sol yirmilik dişim ne yaptınız o et bir zarar veriyomuymus birazda uyusuturdu o tarafi ve şişti neden olmuş acaba?
Şuan benimde aynı sizin nasıl geçti acaba et parçası dilime gelip duruyor 20lik dişin yanında bide apse yapmış çok acıyor canım o şişlik kendi geçiyor mu et parçası acaba lütfen cevap verir misiniz

X