20 yaşında üniversite okumak için çok mu geç?

SuperstarQueen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
1
1
Aile evinde hiç bir sey yolunda degil ve akrabalar falan surekli babamin annemin kafasini karistiriyor. Simdiki kizlar okuyor da ne oluyor. Bence evlendirin demisler. Hem kazansa coktan kazanirdi. Bu yastan sonra zor kazanir demisler. Psikolojim bozuldu. Insanlar neden her seye burnunu sokar oldu.

Okumakla evliliği nasıl bagdaştırıyorlar hayret dogrusu. Evlendirin diyen akrabalarınızın siz de gözü var bence. Ben 30 yaşımda uniye hazırlanıyorum hiç birsey için geç degil. Anneniz ve babanız da akıllarını başına alsınlar millete ne sizin durumuzdan ister okursunuz ister evlenmez ölünceye kadar ailenizle yaşarsınız kime ne.

okumak isteyen 40 yasinda bile sinava giriyor. 20 yasinda neyin gec kalmisligi bu?

ne yapin edin okuyun. azicik bdv’de konu okursaniz yemeyip icmeyip sinava calisir kazanirsiniz. o kadar diyorum.

22 bitti evliyim çocuğum var ve üniversite okumak istiyorum biraz ders calisabilirsem ilk fırsatta sınava gireceğim . Benim için geç değilse senin içinde değildir.
Okumanin öğrenmenin yaşı yok

Aile evinde hiç bir sey yolunda degil ve akrabalar falan surekli babamin annemin kafasini karistiriyor. Simdiki kizlar okuyor da ne oluyor. Bence evlendirin demisler. Hem kazansa coktan kazanirdi. Bu yastan sonra zor kazanir demisler. Psikolojim bozuldu. Insanlar neden her seye burnunu sokar oldu.
Okumak icin hiiiicc geç değil

hee çok geç şimdiye 5 tane doğurman lazımdı
töbe est.
şaka mı sizinkiler?
oku kuzum,oku yavrum,oku gülüm.
oku da yarın bu mendebur fikirlerinden dolayı yüzlerine çarparsın bunları.

X