2008 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Burcu sen cocuk gelişimi ve eğitimi bölümü sonra okulöncesi öğretmenliği okumuşsun bize anlatsana biraz mesela şimdi sanberk 16 aylık olcak gelişimi desteklemek için neler yaılmalıdır.Psiholojii kötü etkilemmek için nasıl davranmalıyız.Meslea sanberk vuruyor ya ne yapmalıyım sence nasıl bir tepki göstermeliyim.

Burcu sen cocuk gelişimi ve eğitimi bölümü sonra okulöncesi öğretmenliği okumuşsun bize anlatsana biraz mesela şimdi sanberk 16 aylık olcak gelişimi desteklemek için neler yaılmalıdır.Psiholojii kötü etkilemmek için nasıl davranmalıyız.Meslea sanberk vuruyor ya ne yapmalıyım sence nasıl bir tepki göstermeliyim.
tabiki cok büyük tepkiler gösterip ilgisini vurma huyu üzerine toplamamalısın
karşısındakinin canını acıtmak kastıyla vurma değil bu
bazen isteksizliğini belli etme bazende sevgi gösterisi bu
ege önce cici yapardı yavaşça şimdi hızla vurarak yapıyor
o an sadece canının acıcdıgını belli et
ilgisini dağıt emin ol cok yakında geceçek bi durum

teşekkürler canım.evet sanberk de tek kısdıgı zamn degil mutlu olunca da yapıyor.Hele bebek resimler görünce hemen vuruyr ben de ona cici yapmayı ögretmiştim ama bu vurmaya döndü.Nasıl yapayım sanki bişey olmamaış gibi hemen başa yere dikkatine çekeyim.

Bişey fark ettim en çok babasına ve dedesine yapıyor,o vurunca onlar tepkisiz kalamıyorlar.Babası gülüyor dedesi ise kızıyor.

X