2008 Aralık Anneleri

bizim topiciğimiz iyice sahipsisz kaldı..annecikler nerelerdesiniz...
biz kuzucuğumla tuvalet eğitimimizi çok şükür tamamladık..çok rahat ettik...darısı diğer bebişlere...

bi z halledemedik tuvalet işin, üst değiştirmek , bez yapmak, dışardan gelince el yüz yıkamak, peşinden koşturarak yapıyoruz,, tabi bi yandaan da tatlı dille , ama bi işe yaramıyo, bizim gibi olan var mı acaba,
emine senin deprasan ilaçların bittimi,

ben de gitmek istiyorum ama ilça kullanmadan mümkün mü bilmiyorum ya

Merhaba
aralikanneleri@groups.facebook.com adresine mail atarak Aralık Anneleri Facebook grubuna ileti yollamış olursunuz.

Aralik Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Aralik Anneleri Facebook Grup

Kadinlar Kulubu Facebook Sayfa Adresi : Kadınlar Kulübü Facebook Sayfa

Kadinlar Kulubu Facebook Hesabı : Kadınlar Kulübü Facebook Profil

Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Kadinlar Kulubu Facebook Grup

Aralık annelerinde senelere göre ayırım yapmadık. Diğer gruplar böyle ayırımda bulunmuş bu tamamen kadınlar kulübü üyelerine ait bir gruptur.

Aralik Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup için editor aramaktayız bu bilgiyide eklemek isterim ...

bi z halledemedik tuvalet işin, üst değiştirmek , bez yapmak, dışardan gelince el yüz yıkamak, peşinden koşturarak yapıyoruz,, tabi bi yandaan da tatlı dille , ama bi işe yaramıyo, bizim gibi olan var mı acaba,
emine senin deprasan ilaçların bittimi,

ben de gitmek istiyorum ama ilça kullanmadan mümkün mü bilmiyorum ya

mrb caspercım.depresan ilaçlarıma hala devam ediyorum .dr gitmeni tavsiye ederim sonuçta tıp çok ilerledi belki ilaçsız halledilebilir sorunların.

bende aralık 2008 annesiyim oğlum 12.12.2008 de mehmet orhuncuğum doğdu.. 36.ayımızı yeni doldurduk.. sevgili arkadaşlar ben izmirden yeni geldim ankaraya ankaralı 2008 aralık anneleri varsa bekliyorum yazışalım görüşelim bu arada batıkentte oturuyorum herkese sevgiler selamlar..

slm kızlar yarın mehmet efe nin doğum günü nasıl hızlı geçio demi ama koca adam oldular hele ahmet mert imiz gelince efe hepten büyük gelio gözüme

slm kızlar yarın mehmet efe nin doğum günü nasıl hızlı geçio demi ama koca adam oldular hele ahmet mert imiz gelince efe hepten büyük gelio gözüme

merhaba arkadaşım oğlun mehmet efenin doğum günü kutlu olsun anneli babalı büyüsün inşallah..bu arada ikinciyide doğurmuşsun sanırım maşallah diyelim..ben daha benimkine tuvalet eğitimini veremedim..banada diyorlar kardeşi olsun doğur filan ben yook diyorum durun hele mehmet orhun okula başlasın ancaa öyle o da ALLAH nasip ederse..gerçekten zor bu zamanda çocuk büyütmek yetiştirmek ona her açıdan yetebilmek..benim oğlum hep yalnız büyüdü çok geniş bir çevremiz olmadı bizim ne ailede ne akrabada ne komşu olaylarımızda hiç çocuk olmadı o yüzden ben oğlumun şimdi 36 ayına yeni girdi 12.12.2008 di oğlumunda doğum günü.. yarım gün kreşe gidip oyun oynasın sosyalleşsin arkadaş edinsin istiyorum..ama ne pahalı yarım günü bile göndericez inşallah bir şekil ama zor kardeşim zor hep derler ya çocuklar küçükken daha az masraflı oluyorlar büyüdükçe dertleride masraflarıda artıyor valla bu zamanın şartlarındanmıdır bilmem çocuk doğarkende bebekkende 3 yaşına girerken bile masraflı.. ne yapalım artık herşeyimiz çocuk için..evet zaman hızla geçiyor onlar büyüyor bizlerde böyle hem seviniyoruz her güzel şeylerine hemde üzülüyoruz acaba maddi ve manevi yetebilecekmiyiz diye..

Merhaba Sevgili Aralık Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Aralık Anneleri, bu kalp Aralık Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

eşime anlatamıyorum anlamıyor zaten illa kadın olcak diyo yapabileceğim bişery yok.sözümn dinlemesi için zehirlenmem gerekiyor sanırım :KK43:
hayırlısı olsun inş.
ayşegül gürler hakkında ne diyosun?
CANIM BEN 5 İÇİN AYŞEGÜL HANIMDAN RANDEVU ALDIM. KOCAELİ TIPTAN. NASIL Bİ DOKTOR ACABA.
EVLENDİK KADINDOĞUMDAN ÇIKAMIOZ.. 4. DOKTORUM OLCAK BU.

Merhaba kızlar. Üçüncü bebeğim 40günlük yanımda yatıyor. Artık dükkanı kapattık. Ilk ikisi normal olmuştu. Bu sefer doğum ilerlemeyince sezeryan olmuşken tüplerimi de bağlattım. Kızım 3. Sınıfa gecti. Oğlum 3 yaşında

X