Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 2008 Aralık bebeklerinin en güzel pozları

Kızlar hepinizin bebişleri harika. Hepsine bayıldım. Keşke olabilse de hepsini bir araya getirebilsek ne de güzel olurdu değil mi ? Herkes birbirinin bebişini mıncırır, koklar, severdi. Bence hepimiz birbirimizin bebişinin yarı annesi sayılırız. Çünkü yeri geldi yakın çevremizle bile birbirimizle paylaştıklarımızı paylaşmadık. O nedenle bütün bebekler gözümüze daha bir tatlı görünüyor :) Bütün bebeklere benden kocaman bir
:nazar::nazar::nazar: MAŞALLAH :nazar::nazar::nazar:

bende koymaya çalışacam valla nazar değmesin ne diyelim benim oğlan zaten facebook ta babasıyla beraber resimleri fink atıyo buraya koymamda bi sakınca yok güzel gözle bakaıyoz hepimiz hepimizin evlatlarına maşşallah hepsine

pict0006su4.jpg

w3264.png

maşallah
maşallah demeyi unutmayalım ne olursunuz ben hepsine dedim valla

Bende inş. becerebilmişimdir kızımı arkadaşlarına tanıtayım teyzeleri işte EYLÜL DURU.:nazar::nazar::nazar:
p1020105oq4.jpg

w450.png

sizde maşallah deyin olurmu.

fotograf koyanlara da koymayanlara da saygım var. fakat nazar degecek diye düşünmüyorum. ben de edoşum gibi her aklıma geldiğinde okuyorum, sevdiklerime okutuyorum kızımı ve özellikle de Allahım sana emanet diyorum. nazar degmez bütün bebişlere inşallah
bu arada bütün melekleri öpüyorum. çok tatlılar hepsi. ama edoşum o kızının dudakları yok mu maşallah. Allah nazarlardan korusun, bitiyorum onun dudaklarına.. 41 kere maşallah prensese.. bu arada biz artık abla olduk. elbise giyiyoruz:)
1002183dz4.jpg

Byata senin oğlan benim kıza benziyo sanki:)))Maşallah.Düşüncelerine katılıyorum arkadaşım.
Çelik izni kopardın bakıyorum.Pek yakışmış mavi takımlar,köpekli tulumlar.Maşallah
Watergirl maşallah uyuyan bebeğine.
Kelebeğim bu bebek dergi kapağından fırlamış sanki.Ne güzel foto çekmişsiniz öyle.Maşallah.
Fas ben senin kıza hayranım ya.Yine de altı açılırkenki gülüşü 1 numara.Düşüncelerine katılıyorum arkadaşım.

Kızlar şu fotoları küçük koyun azcık.4 tane bilgisayar ekranı lazım resmi bütün görmek için:)))

Son düzenleme:
Kızlar ne zamandır nete giremiyodum, annelik çok başka bişey, kızımın yanından bir saniye bile ayrılasım gelmiyor.
Hepinizin bebişlerine MAŞALLAH:nazar:
İşte buda benim çirkin kızım:) ŞEVVALİM:nazar:

hpim1792eg6.jpg

bu da benim ecrin kuşum kızlar burda 1 günlük..bütün bebeklere maşaallah diyorum hepsini öpüyorum..:nazar: $DSC06175.jpg

Son düzenleme:
ballım maşallah bebişina pembelerde ne kadar çok yakışmış vitrinlerdeki manken bebekler gibi
mustafa kaan neye o kadar çok şaşırdıysa çok hoş valla
burcu temura da maşallah yılbaşını hatırlattı bana kırmızı tulumuyla
serpilla senin kızda beyazların içinde minik bir melek sanki künyeleride takınmış pembe yanaklarıyla ne kadarda masum görünüyor
tüm bebeklere 41.5 kere maşallah...
bu arada küçük boy resim nasıl koyuluyo ben bilemediğime büyük boy oldu benim minik kızımın resmide.

inanın hepimizim kuzularına bakarken devamlı maşallah diorum.maşallah kurban olurum ben ya

52063524tg6.jpg

w800.png

kızlar bu resim de kızım oyuncak bebeklere benziyo çok hoşuma gidiyor sizlerle paylaşmak istedim:nazar::nazar::nazar::ecrin_bebek:

inanmıyorum ya cok tatlı bunlar hepsine bayıldım maşallah :nazar:nazarlardan korusun rabbim :nazar::nazar:

X