2008 ekim anneleri sütler ne durumda

seli54

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
1.045
487
arkadaşlar bebişlerimiz yaşına yaklaştı dışardan yiyorlar her şeyi benim sütüm çok azaldı kesilecek diye korkuyorum pek emmiyor da son zamanlarda sağdım tek memeden 25 cc ancak çıktı ne yapabilirim şu aşamada artar mı sizce uğraşsam yani bu kadar azaldıktan sonra mümkün mü artış? ben daha emzirmekm istiyodum ya

ilginize çok teşekkürler tabii siz de haklısınız bebişlerimizin cicileri bebek şekerleri vs. vs falan daha önemli süt de neymiş zaten yaşına gelmiş kesilir gider di mi ama

ben hala emzirenlerdenim ama eskisi gibi değil tabii sütlerimiz sağmadığım için ne kadar geliyor artık bilmiyorum ama yiğit doymuyor sanırım yakında kesilir genede bu vakte kadar emzirebildiğim için mutluyum

bende halen emzirenlerdenim canım.giray memeyi emdiği için kaç cc çıkıyor bilmiyorum ama sanırım doyuyor ki başka şeylere saldırmıyor:))

teşekkürler arkadaşlar yanıtlarınız için...ben 2 yaşa kadar emzirmek istiyorum ama azalma var bayağı üzülüyorum formül sütlere güvenmiyorum vermek istemiyorum ama bakalım

bende 2 yaşına kadar emzirmek istiyodum ama ne yazıkki benim oğlumda emmeyi bıraktı mafoldumben1 haftadır emmiyo zaten son 1 aydırda sadece sabahları emzirebiliyodum uykusersemiyken mirmirmirmir ama allahtan herşeyi yiyor acı tatlı tuzlu farketmiyo yeterki verelim :CüvCüv:tek tesellim o

Canım bende hala dolu dolu emziriyorum.
Sabah kahvaltısını mutlaka yapıyor onun dışında gün içinde başka
birşey yemediği oluyor sadece emiyor.Kimi zaman da 3 öğün yiyor.
Zaten 9. aya kadar sadece anne sütü aldı.
Hedefim 2 yaş ama istediği kadar verebilirim. Ona faydası var bana zararı yok.
Gözlerime bakarak teşekkür eder gibi memeyi emmesi bir anne için mutluluk
kaynağı bence. yerimseniben

Son düzenleme:
ben de emziriyorum ama eskisi gibi göğsümde hiç şişlik yok sönük sönük 1 yaşını bitirmek üzere kızım gece saat başı çığlık çığlığa uyanıyoduemmeye çok acıkıyodu ben de inek sütü verdim şimdi 1 küçük biberon emip 4-5 saat uyuyo ben yatmadan bi defa emziriyorum bi de sabah gün içinde de uyurken taoplasan 4-5 ancadır zaten sütüm hiç o kadar da dolu dolu olmadı olduğu kadar 1 sefer de olsa emirmeyi düşünüyorum zaten herşeyi yiyo kızım bu da çerez oluyo

X