2009 aralık anneleri'nin güzel göbüşleri

ozyil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
168
1
kızlar hadi göbeklerimizi tokuşturalım :)

işte benim henüz çok çıkmayan göbüşüm..(benimki arkaya doğru büyüyor,popişim büyüdü!):roflol::kedi:
21+1 kızım olacak bu arada :)

Eklentiler

• $özzz 185.JPG
    $özzz 185.JPG
    59,8 KB · Görüntüleme: 47
bende koyacağım da becerebilirsem.benim göbeğim aniden büyüdü şuan yarın 23 haftalık olucam ama göbeğim daha büyük duruyor.

kızlar hadi göbeklerimizi tokuşturalım :)

işte benim henüz çok çıkmayan göbüşüm..(benimki arkaya doğru büyüyor,popişim büyüdü!):roflol::kedi:
21+1 kızım olacak bu arada :)

Canım sen de hiç yok göbüşş bir de benimkisine az dediler hep:1shok: Ben profilime ekledim ama buraya nasıl ekleniyor bilmiyorum ki ekleyemiyorum şimdilik.Güzel bir topik olmuş amayerimseniben

Canım sen de hiç yok göbüşş bir de benimkisine az dediler hep:1shok: Ben profilime ekledim ama buraya nasıl ekleniyor bilmiyorum ki ekleyemiyorum şimdilik.Güzel bir topik olmuş amayerimseniben

canım bende bundan sonra arayı kapatıcam galiba,çok kilo almadım belki ondan yada tamamen yapı meselesi...ama bende çıksın artık istiyorum ,ama ümitliyim 2-3 haftaya yetişirim hepinize çünkü iştahım çok artmaya başladı bu günlerde, zor tutuyorum kendimi :CüvCüv

canim senin hic gobusun yok ki,kilon ve boyun kac senin?

canım o resim 5 hafta önceki göbüşümdü,şimdi baya çıktı birden fırladı resmen...benim boyum 1.70 61 kilo ile hamile kaldım,toplam 8,5 kilo aldım ..resim koyarım bir ara ,bu topic i açtım ama bana özel oldu aralık anneleri resim koymuyolar:KK43:

hemen genele çevirelim topicini... :KK70: son kontrolde doğum 1 aralık gibi dedi doktorumuz... bu da göbüşümüz...

maşallahhh canımm çok formdasın :nazar::nazar: bende koyayım resmimi benim doğumda 24-25 aralık gibi..

buda bizim yaklaşık 10 gün önceki göbüşümüz..şu an 29 haftayı bitirdik tam 10,5 kilo aldım..

Eklentiler

• $100_3690.JPG
    $100_3690.JPG
    92,6 KB · Görüntüleme: 55
Ayrıca katılıyorum kemikler iri galiba göstermiyorsun o 10 kiloyu maaşallah.Ben 3 kilo aldım ama minik top bir göbişim var... Görenler yok diyor inanmıyor hamile olduğuma ama ben ısrarla minik bir göbişim var diyorum.Onlar görmüyorlar ama var gerçektende :)

sağolun kızlar,evet ben biraz iri kemikliyim biraz da boyum var ..birde normalde hamilelikten önce düzenli spor yapan bir insandım,sıkıydım yani onun da etkisi olabilir 10 kiloyu göstermememde..

yaa üzerinizdeki siyah olduğu için belli olmamış. Ben hamile değilim ama kısa boyluyum heralde bu aylara geldiğimde top gibim olurum gerçi bell olmaz ...

:nazar: ozyil maaşallah diyelim canım nazar değmesin... ama foton çok net çıkmamış tatlım başka ve yeni foto isteriz... :p

Maşaallah kızlar Allah nazarlardan korusun bende eklemek istiyorum ama sayfa hata verio sürekli ekliyemedim bi türlü:KK43:

bu kez oldu galiba..

Eklentiler

• $100_3707.jpg
    $100_3707.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 72
X