2009 Ekim Anneleri Bebekler Döndümü???

SEYMA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.408
0
Kızlar bebişlerinz döndümü ,doğum yoluna girdilermi yani..kaçıncı haftada döndü ?

Benim tembel hala dönmedi acaba normalmı dr a sorcam hep unutuyorum...

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

benim kiz karnimda yan yatiyor :) burdaki ebelere gore cok normal..son dakikaya kadar donebilirmis.

Elifçik de 34+2de ve hala dönmedi. Keyfi yerinde olmalı tembel kızımın. Dün sordum ben de doktoruma." 34. haftada döndü döndü, sonra kolay kolay dönmez." dedi. Görünen o ki hayata tersinden başlayacak bizim kız. Oysa ki kafasının aşağıda olması bırakın normali sezeryan için bile kolaylık sağlıyormuş. Yapacak birşey yok, bekliyoruz.

berram epeydir başaşağı duruyo ama bu yeterli diiilmiş,aşşaya inmesi gerekiyomuş..inşallah iner de normal normal çıkırtırımm kuzumu

dönmüş canım benimki de..34.haftada dönmeye karar verdi,maşallahh eli, kolu,ayağı hiiç durmuo...sıkılmaya başladım artık..vakit durmuş sanki...

canım benim kızım döneli 2 hafta oldu..doktorumuz doğum kanalına girmiş dedi..
ama şunu da biliyorum benim arkadaşım doğumuna 2 hafta kala döndü bebişi..

berram epeydir başaşağı duruyo ama bu yeterli diiilmiş,aşşaya inmesi gerekiyomuş..inşallah iner de normal normal çıkırtırımm kuzumu

benim berramda döneli 2 ay oldu teyzesi...zavallı kızım normal çıkıcam sanıyo ama onu sezeryana alıcak...kız zuzu ben sezeryan sen normal doğurursan belki aynı vakit doğurabiliriz berralarımızı

benim kızım son iki kontrolde, yani yaklaşık 1 aydır başaşağıydı. ama yola girmemişti henüz. bu hafta tekrar kontrole gidebilirsem göreceğiz bakalım değişiklik var mı?

benim kizimda donmedi henuz. tembelmi olucak ne sol tarafa dayadi sirtini nezmandir oylece yatio. doktorum her an donebilirde bilemeyiz dedi. simdilik sezeryan dio bakalim

bizimki de 28. haftadan beri dönük duruyor ama sezeryan olacak kaydirigubbakcemile3 normal isteyen herkesin yolunda gider inşallah :Saruboceq:

bizimki de 28. haftadan beri dönük duruyor ama sezeryan olacak kaydirigubbakcemile3 normal isteyen herkesin yolunda gider inşallah :Saruboceq:

sezeyan sanirim senin tercihin oylemi? keske bizim bebeklerde donseydide biz tercih yapsaydik Çok üzgünüm çoook

Selam arkadaşlar benimki de hala dönmedi.Bugün 34+4 üz.Dönmeye de hiç niyeti yok gibi.Kafam çok karışık makat gelişlerde bebek te kalça çıkıklığı olabiliyormuş bu da beni çok korkutuyor.Makat gelişle doğan bebeklerin ilk 3 ay çok önemliymiş kalça çıkıklığı varsa erken teşhisle kalın bez le falan düzeltiliyormuş.Tabi ki erken teşhis edilirse.

canim benimki doneli 1.5 -2 ay oluyor ama asagi indimi bilmem bisey demedi doktor...

benim oğlumunda 2 aydır başı aşşada ama sol kasığımda tam kanalda değil bakalım ilerleyen zamanda nasıl şekil alıcak

benim oğlumunda 2 aydır başı aşşada ama sol kasığımda tam kanalda değil bakalım ilerleyen zamanda nasıl şekil alıcak

canim benim kizimda sol tarfta nezmandir artik karnimin sol tarafi asagi dogru sarkioyor seninde oluyormu bide benim catlaklarimda solda sanirim dogumdan sonrada o bolge sarkik kalicak :gitme:

canim benim kizimda sol tarfta nezmandir artik karnimin sol tarafi asagi dogru sarkioyor seninde oluyormu bide benim catlaklarimda solda sanirim dogumdan sonrada o bolge sarkik kalicak :gitme:

:roflol::roflol: yok canim yaa sadece o bolge sarkik kalmaz merak etme hem zaten dogumun ardindan hickimseninki dumduz olmuyor porsuk duruyor sonra yavas yavas toparlanicak karinlariimiz korkma...yerimseniben

:roflol::roflol: yok canim yaa sadece o bolge sarkik kalmaz merak etme hem zaten dogumun ardindan hickimseninki dumduz olmuyor porsuk duruyor sonra yavas yavas toparlanicak karinlariimiz korkma...yerimseniben[/QU
mehaycim senin karnin ne durumda varmi catlak falan?

benim berramda döneli 2 ay oldu teyzesi...zavallı kızım normal çıkıcam sanıyo ama onu sezeryana alıcak...kız zuzu ben sezeryan sen normal doğurursan belki aynı vakit doğurabiliriz berralarımızı

zemuszemus olabilirrr opuyorumnanaktan

:roflol::roflol: yok canim yaa sadece o bolge sarkik kalmaz merak etme hem zaten dogumun ardindan hickimseninki dumduz olmuyor porsuk duruyor sonra yavas yavas toparlanicak karinlariimiz korkma...yerimseniben[/QU
mehaycim senin karnin ne durumda varmi catlak falan?

canim gorunurde bisey yok...ama mutlaka vardir gorumcem bendede hic yoktu dogumdan sonra bir baktim karnima sok oldum dedi...felaket catlagi var onun...bende o yuzden cok fazla sevinmiyorum..karnim inince cikacak ortaya hersey...sendekilerde cogalma varmi peki???kasima sakin..bende kasinti yok ama arada yanma oluyor..catliyor belkide icten....

X