2009 Ekim Anneleri

merhaba kızlar ne güzeldi sohbetlerımız...kuzucuklar 3yasında ben gecen sene yarım gün verdım krese cok faydasını gördüm bu sened eyarım gün basladı ... seneye tam gün olur artık. ben ikinci için karar verdım allah nasip ede rinsaalllah

merhaba kızlar ne güzeldi sohbetlerımız...kuzucuklar 3yasında ben gecen sene yarım gün verdım krese cok faydasını gördüm bu sened eyarım gün basladı ... seneye tam gün olur artık. ben ikinci için karar verdım allah nasip ede rinsaalllah

LEFT][/LEFT]

2 haftadır deniyoruz..benimki gitmek istemiyor...zorlamadım..evde kalcak..bakalım bakıcı ikisiyle birden başedebilecek mi..zaten seneye mecbur anasınıfı..2 sene gitcek sonra ilkokul.sıkılmasından da korkuyordum zaten..hayırlısı..

aaaa buraya yazılmış bir iki satır,bi nakıyım dedim ne hoş..
ben de kreşe verdim çocukları,önceleri durmak istemediler ama bırakılma korkuları oluyor küçük kuzularda,sürekli bırakmayacağımızı telkin etmek iyi geliyor,biz bu ara iyiyiz çok şükür,2 haftadır alıştılar diyebilirim..

dün benim kızı kendi okuluma götürdüm,ben dersteyken anasınıfında oturursun dedim.20 dakika sonra çıkmış..okulun hizmetlisiyle takılmış koridorda:))

seneye inşallah alışır..

3. yaş günleriniz kutlu olsun ekim bebekleri!!!!!!!!

kızlar mrb
benım kızım 1 ekim dogumlu krese vermek ıstıyorum deneyımlı arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz kızım benden hıc ayrılmak ıstemıyor ne yapacagımı bılmıyorum acıkcası işim bıraz zor

merhaba benim hamilelik yoldaşlarım. çok uzun zaman oldu görüşmeyeli şifremi bile unutmuşum.yeniden aldım. nasılsınız güzel haberler okudum 2. bebekler. bizde henüz yok malesef bende çok istiyorum ama malesef şuan iş durumlarım buna hiç müsait değil.ikincileride hep beraber yapabilseydik keşke.gelirim ben artık ara sıra hepinizi çok öptüm.

Mrb arkadaslar bebislerimiz buyudu bizlerinde sesi cikmaz oldu :)) ben bu yil krese vermedim seneyw kres sonraki sene anaokuluna gidecek diye buyilda yanimda gecirsin istedim.. bizim cocuklar 2yil sonra 1e baslayacak dimi benim bildigim kadariyla seneye kres sonra anaokulundan sonraa ilkokul degilmi... bu arada ikinciyi dusunuyoruz kismet olsa yine ekim annesi olabilirim :))
Kizlar sizlerden naber uzun zamandir kimseden ses cikmiyor..

merhaba kızlar çocuklar büyüdü topik sessizleşti nerelerdesiniz:KK14:

Merhabalar, uzun zaman oldu
Ilkokul hakkında neler düşünüyorsunuz lütfen paylaşırmısınız

Biz 2.yi düşünmeye başladık. 2 aydır denemelerdeyiz bakalım =)
Bu sene ilkokula göndermeyeceğim ben.

X