2009 ekim annelerinden ankarada dogum yapacaklar

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
slm kızlar ben aksarayda oturuyorum ve annemler ankarada oldugu için ankarada dogum yapmaya karar verdim ama hangi hastanede yapsam kontrollere ankarada gidenler vardır sizler nerede dogum yapmayı düşünüyorsunuz

slm kızlar ben aksarayda oturuyorum ve annemler ankarada oldugu için ankarada dogum yapmaya karar verdim ama hangi hastanede yapsam kontrollere ankarada gidenler vardır sizler nerede dogum yapmayı düşünüyorsunuz
canım mesa iyidir ama çok pahalı çook doğum 4.500-tl ben fatih ünv. hast. gidiyorm doğum 1.650 sezeryan 2.400-tl ve yenidoğan ünitesi de var

canım devlet hastanesi düşünürsen etlik doğumevi çok iyi.ben daha önce özele gidiyodum buraya yeni başladım çok memnunum

ben özel tdv 29 mayıs hastanesine gidiyorum nesrin hanıma..doğumu da orda yapmayı düşünüyorum..doğumhanesini filan gezicem bidahaki kontrole,henüz görmedim ama yeni we temiz bi hastane..normal doğum 1000 sezeryan 1500 sanırım...

Canım bütçene göre çok farklı şeyler önerilebilir. Özel hastanelerden mesa ve bayındırın iyi olduğunu biliyorum. Devlette Gazi ve Hacettepeye iyi diyorlar, ama Zekai Tahir Burak pek iyi değil diye duydum. Çok yoğunluk olduğu için özel ilgi gösterilmiyor pek.

bi de doktorunun nerde olduğu da çok önemli dışardan doktorlar özel hastanelerde doğum yapınca daha pahalı oluyo diye biliyorum. Senin şimdi muayene olduğun bi doktor var mı canım

kız lar ben doğumu etlik lokman hekimde yapmıştım elif terzi çok iyi tavsiye ederimmm...sezeryan 900ytl ye gelmişdi....arkadaşımda 29 mayısta yaptı..bende nesrin hanıma 3 kez gitmiştim oda çok iyi ilgili ve güler yüzlü tercih sizlerin...

X