2009 Ekim Bebekleri

zeynebada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
6.205
19
SLM KIZLAR İLK EKİM MELEGİMİZ ARAMIZA KATILDI MAŞALLAH DİYELİM ÖNCELİKLE SIORAYALA HERKES BEBİŞLERİN RESİMLERİNİ VE DOGUM ZAMANLARINI KİLO BİLGİLERİNİ EKLER BÖYLECE HAYIRLI UGURkaydirigubbakcemile3:nazar::nazar::nazar:LU OLSUNNNN

hayırlısı olsun topiğimizz sağlıcakla gelsin melekler inşallah ALLAH nazarlardan saklasın meleklerimizi :nazar:

amın cnm benım ekım annelerınede yazalımda gÖrsÜnler bu topıgımızı ılk bebegımız ugurlu gelsın

allah analı babalı büyütsün..
allahım nazarlardan saklasın en kısa zamanda da resmini bekliyoruz..

allahım sağlıkla meleklerimizi göndersin nçinar arkadaşımızında meleğini en kısa zamanda kucağına versin senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

kıslarr baya sona yaklaştık yaa senağlama senağlama senağlama senağlama

hayırlı uğurlu olsun ilk kuzumuz opuyorumnanaktan sağlıkla, analı babalı büyümeyi nasip etsin allah. umarım annemizin de bebeğimizin de sağlık durumu iyidir. en kısa zamanda güzel haberlerini ve birlikte fotoğraflarını görmek dileğiyle.. maaşallah :nazar:

ayyyyyyyyy arkadaşlar göünce inanamadım maşallah allahım sağliklı uzun bır omur nesip eder inşallah.

ınanamıyorum yaaa, birkaç gündüğr giremedim foruma ve açınca ilk süpriz:) Allah analı babalı büyütsün, sağlıkla inşallah... Vay be bizim topicde de oldu ya sonunda ilk melekler konusu... Allah'a şükür...

allah anneli babalı büyütsün...allah uzun ömürler versinnnn:Saruboceq:...allah nazarlardan korusun ilk bebişimisi:nazar:

ılk bebeğimiz önce ailesine sonra da bizelere uğur getirsin inşallah...:nazar:
Allah'ım oyy artık sıra bizdeeeee akannehir

nçınarı tebrik ederim opuyorumnanaktan
insallah ikisininde sağlıkları iyidir :Saruboceq:
darısı sizlere kızlar
rabbim hepinize kolay doğumlar nasip etsin

inanamadım görünce..daha çok war gibiydi sanki..Allah bağışlasın meleğini,inşallah bi an önce kawuşurlar..

nurefşaannn
buyrunnnnnnnnn

X