2009 Ekim Bebekleri

:1shok: inanmıyorum ya allahım yarabbim bizde başladık demi artık. rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun şaşkınlık içindeyim ne yazdığımı bile bilmiyorm-tatlicadiarzu-

hayırlı olsun ilk bebeğimiz Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah kuzuya opuyorumnanaktan

Ayy heyecan bastı beni. ılk bebişimiz geldi demek. Allah sağlıklı, mutlu , analı, babalı bir ömür nasip etsin opuyorumnanaktan

:1hug: Allah analı babalı büyütsün inş. en kısa zamanda sğlıkla kucağına anlmayı nasip etsin.:emir_bebek:

Allah analı babalı sağlıklı ömürler versin meleğimize darısı bize inşallahhhh

Allah bebeğine uzun ömür versin.....sana da bebeğine de çok çok geçmişler olsun..sarısı sağlıklıa sıhhatle başımıza inşallahhhhh( vakti zamanında tabi:)...

allahım bir mucize gerçekleşti hayırlısı ile annalı babalı büyüsün allah uzun ömürler nasip etsinn bir an önce kucağınıza almak dileğiylee

bebişimiz hayırlı evlat olur inş.biraz erken gelmiş amma:KK43:( ALLAH(C.C) analı babalı büyütsün. annesinin ve babasının gözü aydın sağlıkla ve mutlulukla büyütsünler bebişleriniopuyorumnanaktan darısı başımıza....

kızlar Allah hepinizden razı olsun kimseye yasatmasın insallah erken dogum daha dokunamadım kuzuma camın arkasından bakıyoruz ama binlerce sukurler olsun yasıyor ya nefes alıyor ya binlerce sukur Allahıma :nazar: bi sorunumuz yemek emme refleksi gelismemis balımın onu bekliyoruz kendi beslenebildigi zaman alıcam kollarıma insallah kızımın adı zeynep epidural sezeryan oldum 1640 gr dogdu annesini kuzusu listeye eklersiniz dualarınızı esirgemeyin ne olur kızımından

kızlar Allah hepinizden razı olsun kimseye yasatmasın insallah erken dogum daha dokunamadım kuzuma camın arkasından bakıyoruz ama binlerce sukurler olsun yasıyor ya nefes alıyor ya binlerce sukur Allahıma :nazar: bi sorunumuz yemek emme refleksi gelismemis balımın onu bekliyoruz kendi beslenebildigi zaman alıcam kollarıma insallah kızımın adı zeynep epidural sezeryan oldum 1640 gr dogdu annesini kuzusu listeye eklersiniz dualarınızı esirgemeyin ne olur kızımından
çok çok geçmiş olsun. inşallah bi an önce kawuşursunuz birbirinize....maşallah .

canım çok geçmiş olsun en kısa zamanda kraliçemizi kollarına alıcaksın canım..
tüm dualarımız seninle..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

CANIM ÇOK ŞÜKÜR MELEĞİNİN VE SENİN İİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM İNŞ. EN KISA ZAMANDA MELEĞİN EMME REFLEKSİNİ GELİŞTİRİR VE KUCAĞINA ALIRSIN MELEĞİNİ ALLAHIN İZNİYLE :Saruboceq: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canım gecmiş olsun rabbim en kısa zaman da kısını kallarına almayı nasip etsin insallah...dualarımız kızınla ve seninle..Şeniz

ncinar canım inşallah bir an önce adaşıma zeynebine kavuşursun...evinde yuvasında büyümeyi nasip etsin allahım..hiç merak etme tez zamanda çıkacaktır annesi hastaneden...zeynepler güçlü olur...

ncinar, inşallah en kısa zamanda kucaklayacaksın kuzunu canım opuyorumnanaktan. duacıyız sizin için :teselli:

X