2009 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar , uzun bir aradan sonrta kısa süreliğine giriyorum malum evde internet yok ... Oğluşla ikimiz çok iyiyiz yanlız biraz huysuz bir oğlum var gecelerimiz feryat figan ve uykusuz geçiyor , gaz sıkıntımız da çok yoğun ...

yasemincim hepimizde ayni dertler var merak etme
bende uykusuzum oglum gece gunduz cok az uyuyor hic bir isimi yapamiyorum gunlerim emzirmek altini degistirmek gaz cikarttirmakla geciyor
tek luksum sabahlari 5 dk da aldigim duslar sen dusun yani
bizimde gaz sancilarimiz var surekli ikiniyor genizden sesler cikariyor zorlaniyor ufaklik cok

ebrucum bizimde ööle tabi acemilik bunu sadece kendim yaşıyorum sandım , evde annem var yardımcı ama internet yok , kimseyi görmüyorum doğru düzgün çok bunaldım kim nederse desin intermnet elim ayağım olmuş benim , eee bende senin gibiyim bööle enneme bırakıp yarım saat kaçamak yapıyorum ama gidince ayvayı yediğim kesin ...

herkese gunaydinlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr findik anniskolar, yakisikli prensler,dunya guzeli prenseselerrrrrrrr nasilsiniz kizlar uzun sure giremedim allaha sukur hersey yolunda tek birsey haric KIZLAR LUTFEN oglum icin dua edin cunku kuveze alindi ve 6ay bakim altinda olacaksenağlamasenağlama eve gelecegi gunu iple cekiyorumopuyorumnanaktan.oglusum tam dogacagi zaman uyudugu icin kalp attislarinda sorun varsenağlama ve anne karninda mikrop kapmis mafoldumbenkizlarrrrrrrrrrrrr lutfen dualarinizi eksik etmeyinnnnnnnn Allahimin iziniyle hersey yoluna girecekkkkkkkkk:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:BOLLLLLLLLLLLLL SUTLUUUUUUUUUUU GUZEL VE RAHAT GUNLER DILERIMopuyorumnanaktan

canım çok çok geçmiş olsun. allah evladına en kısa sürede sağlık versin. tez vakitte kucağına al meleğini inşallah.

herkese gunaydinlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr findik anniskolar, yakisikli prensler,dunya guzeli prenseselerrrrrrrr nasilsiniz kizlar uzun sure giremedim allaha sukur hersey yolunda tek birsey haric KIZLAR LUTFEN oglum icin dua edin cunku kuveze alindi ve 6ay bakim altinda olacaksenağlamasenağlama eve gelecegi gunu iple cekiyorumopuyorumnanaktan.oglusum tam dogacagi zaman uyudugu icin kalp attislarinda sorun varsenağlama ve anne karninda mikrop kapmis mafoldumbenkizlarrrrrrrrrrrrr lutfen dualarinizi eksik etmeyinnnnnnnn Allahimin iziniyle hersey yoluna girecekkkkkkkkk:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:BOLLLLLLLLLLLLL SUTLUUUUUUUUUUU GUZEL VE RAHAT GUNLER DILERIMopuyorumnanaktan

demetcim büyük geçmiş olsun, tabiki dualarımız sizinle, paşan da sağlığına kavuşacak bak hemencecik, güzel annemiz sen içini ferah tut.

yasemincim hepimizde ayni dertler var merak etme
bende uykusuzum oglum gece gunduz cok az uyuyor hic bir isimi yapamiyorum gunlerim emzirmek altini degistirmek gaz cikarttirmakla geciyor
tek luksum sabahlari 5 dk da aldigim duslar sen dusun yani
bizimde gaz sancilarimiz var surekli ikiniyor genizden sesler cikariyor zorlaniyor ufaklik cok
canım hepimiz aynı inanki çok tanıdık anlattıkların.inan akşama kadar bakıyom saçımı toplamamışım:) ama çok şükür çokk.genizden çok sesli bizimkide hatta zorlayıp o seslerş çıkarınca uyanıyor bide zorlamaktan kusuyor yaa:KK43:

canımm o kadarda iyi baktın kuzuna yaa çok geçmiş olsunn.Allah acil şifalar versin inşallaaah.

demetcim çok geçmiş olsun canım yaa en kısa zamanda bebeğine kavuşursun inşllhh dualarımız seninlee canımm..

herkese merhaba
konunuz ile alakası yok sanırım ama çalışan ssk lı arkadaşlar varsa doğum prodedürleri hk bişeyler sormam gerekiyor. yardımcı olabilirmiziniz.

slm eylül anneler öncelikle bebeklerinizle sağlıklı huzurlu yıllar sizin olsun ben ekim annesiyim çok güzel bir duygu anne olmak ama benim kuzum sarılık bu gün doğalı 5 günü 3 gündür sarılık var buğün dr kan testi yaptı sarılık değeri 14 inşallah olmamıştır ama bebeği sarılık geçiren oldumu neler yaptınız lütfen yardımcı olun

slm eylül anneler öncelikle bebeklerinizle sağlıklı huzurlu yıllar sizin olsun ben ekim annesiyim çok güzel bir duygu anne olmak ama benim kuzum sarılık bu gün doğalı 5 günü 3 gündür sarılık var buğün dr kan testi yaptı sarılık değeri 14 inşallah olmamıştır ama bebeği sarılık geçiren oldumu neler yaptınız lütfen yardımcı olun

bizde yaşadık canım bu sarılığı sınır 17 imiş..17 nin üstünü fototerapiye yatırıyolardı.1 gece yattı değerleri 12.3 e düştü..sonrada kendiliğinden geçti..sarılıkta bebeğin ilk 9 günü çok önemliymiş.çünkü bu sürede bazen sarlık değerleri tavan yapıp kendiliğinden düşermiş.düşüşe geçmediği durumlarda fototerapi olurmuş..
bu arada şekerli su içirdim..günde en fazla 10 çay kaşığı..bi yakınım tavsiye etmişti çok iyi geldi..ve bol bol emzir...sütün yeterli değilse mama takviyesi yap..çünkü bebek ne kadar çok kaka ve idrar yaparsa o kadar iyiymiş.vücutttan sarılığı yanlızca dışkı yoluyla atabiliyormuş...

bizde yaşadık canım bu sarılığı sınır 17 imiş..17 nin üstünü fototerapiye yatırıyolardı.1 gece yattı değerleri 12.3 e düştü..sonrada kendiliğinden geçti..sarılıkta bebeğin ilk 9 günü çok önemliymiş.çünkü bu sürede bazen sarlık değerleri tavan yapıp kendiliğinden düşermiş.düşüşe geçmediği durumlarda fototerapi olurmuş..
bu arada şekerli su içirdim..günde en fazla 10 çay kaşığı..bi yakınım tavsiye etmişti çok iyi geldi..ve bol bol emzir...sütün yeterli değilse mama takviyesi yap..çünkü bebek ne kadar çok kaka ve idrar yaparsa o kadar iyiymiş.vücutttan sarılığı yanlızca dışkı yoluyla atabiliyormuş...

cnm çok sagol cvp verdiğin için sütüm çok şükür yetiyo uyandırıp sürekli emzirmeye çalışıyom emerken hemen uyuyup kalıyo şekerli suyuda deneyeceğim inşallah kuzum iyileşir allah bebeyinle beraber uzun ve sağlıklı bir ömür nasip etsin

kızlar biraz abartsam ağlayacağım heyecandan :roflol:
sizleri çok özledim ben yaaaaa :) :) :)
of yaaa o kadar zama ayrı kaldım sizlerden ooff :KK43: :KK43: :KK43:

Selam kızlar baya bir süre giremedim internete. Çok gazı vardı bebişin, bi türlü de çıkmıyordu. Saatlerce uğraş dur gazı çıksın diye çıkmasın, yatağına koy hemen kussun. Devamlı o şekilde geçiyordu. zavallı bebişcik kıvranıp duruyordu. Her yemeğime 1 çay kaşığı kimyon koymaya başladım. Şımdi daha iyi Allaha şükür.
Siz nasılsınız? ınşallah hem siz hem yavrularınız iyisinizdir. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

uzun zamandır giremiyom nabersiniz nasıl gidiyo inanın hiç vaktim olmuyo bu arda zayıflamak için bişeyler yapan varmı ne olur yapanlar ve kilo verenler yardımcı olup fikirlerini sölesin kendimi çok şişko ve çirkin hissediyom

X