Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 2009 Mayıs bebeği DEFNE'min İlk Cicileri :)

Kızlar bu da iş arkadaşımın ördüğü yelek :) Bu sabah getirmiş. Baksanıza nasıl da becermiş yaaa delikafadulden

cici23um5.th.jpg
cici24zs0.th.jpg

Pınarcım gezerken buldum seniiihihoyyythihoyyyt ,hepsi çok güzel bitanem , Rabbim giydirmeyide nasip etsin inş:Saruboceq:
:nazar::nazar::nazar:

Pınarcım yakaladımmm seniiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3forumda gezıodumm:eek:seni buldum...defne kızımın cicileri tkrar hayıurlı olsun canım arkadasım...ii gunlerde gıydırmek nasıp etsın Rabbım:nazar::nazar:

Pınarcım gezerken buldum seniiihihoyyythihoyyyt ,hepsi çok güzel bitanem , Rabbim giydirmeyide nasip etsin inş:Saruboceq:
:nazar::nazar::nazar:

Pınarcım yakaladımmm seniiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3forumda gezıodumm:eek:seni buldum...defne kızımın cicileri tkrar hayıurlı olsun canım arkadasım...ii gunlerde gıydırmek nasıp etsın Rabbım:nazar::nazar:

Aha yakalandım kaydirigubbakcemile3 Çok teşekkür ederiz teyzeleriiiiiii. Allah herşeyin en güzelini hepimizin kuzularına nasip etsin inşallahhh :Saruboceq: a.s.

Bende ne zamandır aldıklarımı ekleyememiştim. Buyrun bakalım kızımın cicileri a.s.

Son düzenleme:
canım çok güzel cicileri var bebişinin Allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin

pınarcım hepsi çok güzel cicilerinizin mevlüt takımı benimkinin aynısı ama benim krem rengi ve tülüde altın sarısı renginde

senin defnen ne kadar şanslı annesi
çok güzel kıyafetlei, o rengarenk tulumlara, giysilere bayıldım
annenin diktikleri de hazır gibi, ellerine sağlık
hatıra defterinden ve isimlikten bizde de var, deftere herşeyi hemen yaz, unutuluyor yoksa
sonra benim gibi düşünürsün, 1 ay ne yapmıştı 2 ay nolmuştu diye:))
sepete de hayran kaldım, oyuncak gibi ne tatlı şe o öyle
maşallah güle güle kullansın hepsini

senin defnen ne kadar şanslı annesi
çok güzel kıyafetlei, o rengarenk tulumlara, giysilere bayıldım
annenin diktikleri de hazır gibi, ellerine sağlık
hatıra defterinden ve isimlikten bizde de var, deftere herşeyi hemen yaz, unutuluyor yoksa
sonra benim gibi düşünürsün, 1 ay ne yapmıştı 2 ay nolmuştu diye:))
sepete de hayran kaldım, oyuncak gibi ne tatlı şe o öyle
maşallah güle güle kullansın hepsini

Çok teşekkür ederim canım. Tavsiyene uyacağım. Defteri doğar doğmaz başlayacağım doldurmaya a.s.

Allah senin Defne'ne de uzun ömürler, sağlıklı günler versin inşallah a.s.

Buda kızımın belki gazı falan olursa (inşallah olmazzzz :Saruboceq: ) , ekstra bişey vermemiz gerekirse diye aldığım silikon uçlu yumuşacık kaşıkları hihoyyyt

img0580u.jpg

Maşaallah hepsi çok güzel güle güle kullansın , pek çogunu eskitmiştir bile :) defne hanım 9 aylık olmus..Allah analı babalı büyütsün..
Peki anne adaylarına şunları bosuna almayın dediiğin bişey var mı?
ya da mutlaka almamız gereke nşeyler olmas sa olmaz...

X