2009 mayıs bebişlerinin ilk bayramlık cicileri :))

civciv1981

**BALLI BADEMİMM**
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
4.187
4
42
hadi bakalım kızlar mayısın en güzel prens ve prenseslerinin ilk bayramlık cicilerini paylaşalım ilk resim bizden gelsin bari kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

henüz ayakkabı uyduramadım çünkü gazelin ayakları çok küçük evdekilerin hiç biri olmuyor hala alınca onuda koyarım yerimseniben

ayy çok güzelmiş çok beğendim bitanem güle güle kullansın bende fıstıklarıma bu hafta sonu alacağım bayramlık:))))

çok tşk ederiz teyzoşlar daha güzelleri sizin kızların olsun...:))

esencim serin olrsa bende altına beyaz kilotlu çorap ve t-şört giydircem ama inş sıcak olur hava :)

565aliomer2_014.JPG
[/URL][/IMG]

1921aliomer2_015.JPG
[/URL][/IMG]

bunlar ilk cicilerimiz hediye geldi hiç giymedilerr

bide gülhan teyzemizin hediyeleri

53941285.jpg
[/URL][/IMG]bu ömerimin olsun o açık tenli sarı kafalııı mavişş gözlüü koyu renk açar onu

73997742.jpg
[/URL][/IMG]

bebişlerimin cicileri çok ciciler:) ben almadım daha bayramlık ama bi tane var hediye gelen, hiç giymedi. o olabilir. koyarım bi boş vakitte resimleriyerimseniben

birsencimmm çok güzeller güle güle kullansın kuzular...

cerencim damadıma ne giydirsen yakışır :))

HULYA BIRSEN COK GUSELMIŞ CıCıLERıı kuzucukların ılk bayram ya ayy ne heycanlııııı ben cok heycanlanıom ıkıyken uc kımımız 4 kısı gezcez bayramda oyyy ne gusel yaaaaaaaaa

oy yesinler onlarin ilk bayramliklariniiiiiiiiiiii :) kizlar bayramda giyilmiş resimlerinide bekleriz ona göreee :)

kiz hülya aklima hamilelikteki resimler geldi bunlari görünce :) sonra gazelin üstünde görünce acaip duygulanmiştim :)

Bunlarda bizim cicilerimiz bakın bakalım beğenecekmisiniz...

66341647.jpg

17616356.jpg

93125869.jpg

Son düzenleme:
ülen sibel üçgün ayrı ayrımı giydirecenn leynnn :KK43:)
güle güle giysin yağız oğlann

Kuzum benim oğlan belli olmaz kusar batırır diye yedekli ama sadece bayram içinde değil ben zaten dışarıda giyebileceği pek bişey almamıştım yeni yeni başlıyorum

oyyy sibelcim hepsi birbirinden şık valla güle güle giysin yağız oğlannn :))

tubacım hiç sorma valla o günleri ben alıyordum ama birde sürekli dua ederdim Rabbim giydirmeyide nasip etsin diye ...şükürler olsun bu günleride gösterdi...

bayramlıklar çok güzelmiş ii günlerde giyerler inş bebeler
biz daha bişey almadık bakalım ne zaman alıcaz yada alacakmıyız maddi duruma bağlı

Ay tüm kuzularımın bayramlıkları çok güzel. Güle güle giysinler inşallah cicilerini hepsi a.s.

Benim kızımında giyilmedik cicileri var ama ben babasıyla gidip özellikle bayram için bişeyler almak istiyorum. O niyetle olmayınca evdekilerden bayramlık olmaz gibi geliyor bana kaydirigubbakcemile3 Manyak mıyım neyim anam kaydirigubbakcemile3

Bende alınca eklerim inşallah a.s.

Sağolun kızlar beğenmenize çok sevindim.

Kuzularla ilk bayram çok heyecanlı olacak allahım ben küçükken alınan bayramlıkları giymek için ne kadar can atardım,hepimizde öyleyizdir.Şimdi kendi bebeklerimize bayramlık alıyoruz rabbim sana şükürler olsun:Saruboceq:.

565aliomer2_014.JPG
[/URL][/IMG]

1921aliomer2_015.JPG
[/URL][/IMG]

bunlar ilk cicilerimiz hediye geldi hiç giymedilerr

bide gülhan teyzemizin hediyeleri

53941285.jpg
[/URL][/IMG]bu ömerimin olsun o açık tenli sarı kafalııı mavişş gözlüü koyu renk açar onu

73997742.jpg
[/URL][/IMG]

Bunlarda bizim cicilerimiz bakın bakalım beğenecekmisiniz...

66341647.jpg

17616356.jpg

93125869.jpg
ay ay bayramlıklarda alınmış koca adam oldu bunlar valla swetler montlar pantalonlar ve artık ayakkabıda giyiyorlar maşallah bayramda giydirdiğimizde bide çekelim kızlar

X