2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Selam 5 yıllık ocak anneleri... Aybükem de 12 ocakta beş yaşını dolduracak... Kocaman oldular maşaallah...

Sevgili anneler,
sizi böyle bir konuda rahatsız ettiğim için özür dilerim, şu sıralar ülkemizde çocuk felci vb gibi çocuk hastalıkları riski olduğu, bu nedenle sağlık bakanlığının 0-5 yaş arası çocukların aşılanması gerektiği açıklaması var, lütfen yavrularınızın sağlığı için çocuk doktorunuzla irtibata geçiniz.

Linki okursanız detaylı açıklama yapılmış:
Sağlık Bakanı: İstanbul'da 6 bölgede çocuk felci riski var

2009 Ocak anneleri çocuklarınızı eylül de birinci sınıfa başlatacak mısınız? Ne düşünüyorsunuz? çok karrasız kaldık :KK25:

2009 Ocak anneleri çocuklarınızı eylül de birinci sınıfa başlatacak mısınız? Ne düşünüyorsunuz? çok karrasız kaldık :KK25:
günaydın ,sırf bu konu için geldim bu sabah diğer ocak anneleri ne düşünüyo merak ediyorum ,biz uzuuun araştırmalar doktor ve öğretmen gözlemlerinden sonra okula yazdırmaya karar verdik pazartesi okula başlıyoruz bakalım . Allah utandırmasın hepimizin yardımcısı olsun inşallah çünkü çocuklarımız okul için biraz küçük gibi geliyo bana .

merhabaa:)))
buraya yazmak ayrı bi keyif yahu:))nil de başlıo okula..hepimize hayırlı olsun:)

MERHABA :) BENİM DE 2009 OCAK DOĞUMLU BİR OĞLUM VAR ANASINIFINA GİDİYOR, ÇOK ZOR ALIŞTI AMA BAŞARDIK ŞÜKÜR...

Heyyyt be yillar geçti. .2 kiz annesi oldum bugun idilimin 1.doomngunu..duygulandim.sanirim.burayi actim..onca yila ragmen yaklasik 20 kisiyle kardes olduk ayri gunumuz gecmio..okursaniz eger burayi birgun donupte..iyiki tanidim sizi..iyiki varsınız. ..sefiorumm sizi:KK66:

Heyyyt be yillar geçti. .2 kiz annesi oldum bugun idilimin 1.doomngunu..duygulandim.sanirim.burayi actim..onca yila ragmen yaklasik 20 kisiyle kardes olduk ayri gunumuz gecmio..okursaniz eger burayi birgun donupte..iyiki tanidim sizi..iyiki varsınız. ..sefiorumm sizi:KK66:
canısııı görüşmeyeli naber hahaha :))) uzun zaman sonra bir bakayım dedim, mesajını gördüm nasıl sevindim ya sanki görüşmüyomuşuz gibi :)

X