2009 Temmuz anneleri pazar buluşması

gaydin58

Paşam bizimle....
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
2.923
0
Kıslar biliyosunuz bu pazar İstanbuldaki arkadaşlarımız ile ilk defa bir araya geleceğiz.
Mekan olarak bizim ruh ve fiziki halimize en uygun olacak yerin olmasını istiyoruz ve Beşiktaş Yıldız parkını düşündük hem yürüyüş alanları çok güsel hemde köşklerde kahvaltı imkanı var biliyosunuz
Ben kahvaltı organizyonunu yapabilirim çok lezzetli ve çok güzel memnun kalacağınızı düşünüyorum 10:30-11:00 gitmemizde bir sakınca yok
Ama kahvaltı erken olur öğlen 13:00 gibi buluşalım derseniz onada uygun çok şirin cafeler var
Tercihimiz nasıl olur ise ona göre organizasyonu yaparız.
Yorumlarınızı bekliyoruz...:dance::dance:

Bana yıldız parkı daha yakın cevahırden .
Kaynanam gelırım demıŞtı pazar gÜnÜ eĞer gelmesse kı ınŞ gelmezler muhakkak geleceĞım Çok merak edıyorum sızlerı

Bende yıldızı cevahirden daha cok destekliyorummm 27 derece sıcakta cevahir ve mecidiyeköy kalabalıgı bizi biraz yorcaktıı, agaclı ormanlı bi yer şahaneee olur, sonuna kadar gaydını destekliyorummm kaydirigubbakcemile5

kızlar benim kocişte çok sevindi oda arkadaşları ile ya beşiktaş ya da taksimde buluşacak

kızlar ben cevahire bile 2 vesaitte gidicektim ama yer değişmiş oraya gitmeye kalsam tam 3 saat yollarda harap olucam ve çok trafiği var saat 11 de çıksam saat 2 den önce varamam kusura bakmayın ben gelemem kimse darılmasın siz buluşun bi ara başka bi zaman başka yer olur kısmetse:kahve:

diloşum belirli bir yerden biz seni alabiliriz canım tek vesaitle geleceğin bir yerden olur

canım cevahire bile normalde 1,5 saatte gidiyom 2 vesait olarak şimdi burası baya bi yol hem tek beceremem sıcaklarda bastırdı arabalarda helak olurum kimseyi zor durumda bırakmam olsun siz orda buluşun size yakınsa sorun yok :1hug:

canım cevahire bile normalde 1,5 saatte gidiyom 2 vesait olarak şimdi burası baya bi yol hem tek beceremem sıcaklarda bastırdı arabalarda helak olurum kimseyi zor durumda bırakmam olsun siz orda buluşun size yakınsa sorun yok :1hug:

olmaz canım sen gelmezsen sana uygun biyerde buluşalım ama dediğim gibi biz seni alabiliriz istersen belirli yerden

Diloşcummm senin evin nerde nerden gelcenn? Yanlıs anlama sonucta arabayla gidebilcek durumda olanlar var aramızda bulusa bulusa beraber gelinebilir

ooo noldu şimdi böyle
hüzün ama senin deidğinde olmadı nedemek yani diloş gelmesse bende yokum :KK43:
en uzak yerden ben gelicem eğer o gün misafirim gelmesse bilen bilir belki taaaa çekmeköyden ..
neyse ortak bir nokta bulursunuz kızlar ozamaqn

[/COLOR]
ooo noldu şimdi böyle
hüzün ama senin deidğinde olmadı nedemek yani diloş gelmesse bende yokum :KK43:
en uzak yerden ben gelicem eğer o gün misafirim gelmesse bilen bilir belki taaaa çekmeköyden ..
neyse ortak bir nokta bulursunuz kızlar ozamaqn

ama olmazkı ılsucum hıc cıkar yolu yok dıloş gelemıyo o gelmezken ben nası rahat rahat gelım

ılsu bende sana tam onu dicektim benim evimde atasehirde biliyosunn, bulusup gitsek... Eşim beni bırakıcak bi terslik olmazsa biz seni bi yerden alalım dicektimmmm 2 gündür, sürekli araya bisi girdi

Diloşcummm senin evin nerde nerden gelcenn? Yanlıs anlama sonucta arabayla gidebilcek durumda olanlar var aramızda bulusa bulusa beraber gelinebilir

canım benim evim ters yerde yıldıztabyada oturuyorum yani burda otabüse binsem gaziosmanpaşa meydanında inicem ordan taksim arabasına ordan ortaköy arabasına böyle gidecek yanikaydirigubbakcemile3

İlsu bende sana tam onu dicektim benim evimde atasehirde biliyosunn, bulusup gitsek... Eşim beni bırakıcak bi terslik olmazsa biz seni bi yerden alalım dicektimmmm 2 gündür, sürekli araya bisi girdi

tatlım sağolasın çok incesin .ben pek bilmiyorum bizim oraları ama karşıya evin oradan otobüs var öyle geçerim ben .dönüşte beraber gideris olmadı.

Kıslar hepimiz için rahat olsun diye böyle bir yer seçelim dedik dediğiniz gibi araçla gelenler merkezi bi yerlerden diğer arkadaşları alabilirler amaç hep birlikte olmak katılımı en fazla sayıda tutmaya çalışıyoruz mecidiyeköyde helak olmayalım keyifli bir gün geçirelim istedik orası nasıl kabalık oluyo hepimiz biliyoruz en azından yıldız parkı ortam olarak çok keyifli bi yer erkende buluşursak çok daha güsel
Dilaracım nurlar seni uygun biryerden alsınlar canım olmazmı zaten otobüsle gelme o sıcakta mköy bile olsa gelme 27 derece felan olucakmış tek başına herhalikarda zor olur canım

X