2010 Mart Bebeklerinin Cicişleri

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.645
Erkek anne adayı oluraktan erkek oldunu öğrendim gün bi kaç parca bişiler aldık daha fotografını çekmediklerimde var onlarıda yarın eklerimm

Canım yavrum inşallah bunları giydirmekte nasip olur ..

29oojnk.jpg

11lq79i.jpg

1e9ci9.jpg

skxmdy.jpg

2lxuh35.jpg

kak8jk.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
cok tatlı cok sirinler canım
hayırlı olsun ilk cicileri alınmıs:)
darısı bize insallahh
gordukce bu cicileri insan daha bi hevesleniyo
devamınıda merak ettim ...

Gülencim,

ay yerim ben onarın içine girecek ayakları minik elleri hepsi çoooooooook tatlııııııııı
nereden aldın şekerim :)

Mucks...

vallahi gayet markasız şeyler ondan böyle ucuz zaten markalı almayı düşünmüyorum çok ekstrem bişi olmadıkca bütün alışverişide mahmutpaşadan yapacağımm :)

eve yakın bi butikten aldımm.. Daha devamları var ama yarın onlarıda eklerim bohcasına koyduk eşyaları biberon şampuan felanad var :)

cicileriniz hayırlı olsun allah bebişlerinize giydirmeyi nasip etsinn. güzel günlerde inşallah

şampuan pişik kremi nivea tavsiye ederim nivea çok güsel konakta yapmıyo kafasında. bez olarak prima tavsiye ederim ıslak mendil ilk olarak unibaby yenidoğan 2 aydan sonra huggies ıslak havlularını tavsiye ederim. emzirme yastığı ve emzirme önlüğü alın tavsiye ederim mycey markalı kullanıyorum ben gayet memnunum emzirme yastığı kullanınca beliniz ağrımıyor emzirirken.ilk 3 ay kusma tehlikesi olduğu için yan yatma yastığı da almıştım kullanışlı tavsiye ederim ben kullandım. biberon nuk kullanıyorum ondan da memnunum ancak dr brown diye bir marka varmış o daha iyiymiş diyorlar. kızlar kıyefetleri mevsimine göre alın elinizde kalmasın.

arkadşlar öncelikle hepinize hayırlı olsun.nasip olursa ben de martta anne olucam.ama cinsiyet belli değil daha.hayırlısı.ciciler de cok güzelmiş.Allah giyeceği günleri göstersin,,

şampuan pişik kremi nivea tavsiye ederim nivea çok güsel konakta yapmıyo kafasında. bez olarak prima tavsiye ederim ıslak mendil ilk olarak unibaby yenidoğan 2 aydan sonra huggies ıslak havlularını tavsiye ederim. emzirme yastığı ve emzirme önlüğü alın tavsiye ederim mycey markalı kullanıyorum ben gayet memnunum emzirme yastığı kullanınca beliniz ağrımıyor emzirirken.ilk 3 ay kusma tehlikesi olduğu için yan yatma yastığı da almıştım kullanışlı tavsiye ederim ben kullandım. biberon nuk kullanıyorum ondan da memnunum ancak dr brown diye bir marka varmış o daha iyiymiş diyorlar. kızlar kıyefetleri mevsimine göre alın elinizde kalmasın.

şampuan dalin aldım bi tane
biberonda şimdilik wee aldımçünkü babamların kendi dükkanları var bebek bezi emzik biberon temizlik ürünleri falan satıyola oradan alacağım.. ama bazı bebellere primada alerji yapıyormuş.. yendidoğan unıbaby nette gördüm 6 lısı gayet uygundu ama daha erken diye almadım..
emzirme yastığı ve önlüğünü ilk kez duyuyorum..
yan yatırma yastığıda alacağım..
kıyafetkeride ben sadece 0-3 ay almayı düşünüyorum dogduktan sonra alırım belki iri bi bebek olur birde arda dogum yapacağız 3-6 ay alsak elimizde patlar yaza gelecek çünkü zaten mevlütte bi dünya getiricekler ben sadece 0-3 ay düşünüyorum tulumları
badileri bir daha hep uzun kollu alıcam 0-3 ay
3*6 ay alırsam kısa ve kolsuz alıcam canım
nasıl bilgilimiyim acemiyim ama sizleir okuyorum :)
bibernlarnlarız cam biberonmu acaba? birde buhar makinesi gereklimi ne düşünüyorsunuz

Buhar makınesı dr bıze onermedı Çok paranız varsa alın dedı onun yerıne ben bır kasenın ıÇıne su koyuyorum kalorıfer petegının ustune koyuyordum
dr.browns bıberon mutlaka al derım gaz olusumunu onluyo ben Çok memnunum evet bazı arkadaslar aldı emzırme yastıgı yalnız ben almadım kolum agrıdıgında krlent koydum altına ben nıveanın losyonu pısık kremını aldım ılk zaman sadece sampuan benımde dalındı ve memnun kaldım

çok güzel şeyler almışın inşallah sağ salim doğarda giyer hepsini...
bizim annane sağolsun benim pek bişey almama gerek kalmayacak, annem 3yıldır her gittiği yerde aldığı için.

Gülencim oğluşun güle güle sağlıklı günlerde giysinler canım. Çok şirinler. Ben biberonları cam almak istiyorum. Daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Bir de ben sterilezatör de almak istiyorum. Bakalım hayırlısı. Kafamda biçok şeyi tasarlamaya çalışıyorum ama daha hiç bişey almadım. 2-3 ay sonra almaya başlayacağım. Ama bi taraftan da kendimi zor dizginliyorum hele de böyle cicileri görünce.

cok güzel seyler almisiniz
ins bebisleriniz üsdündede görmeyi nasip etsin allhim gle güle giydirin inss

şampuan dalin aldım bi tane
biberonda şimdilik wee aldımçünkü babamların kendi dükkanları var bebek bezi emzik biberon temizlik ürünleri falan satıyola oradan alacağım.. ama bazı bebellere primada alerji yapıyormuş.. yendidoğan unıbaby nette gördüm 6 lısı gayet uygundu ama daha erken diye almadım..
emzirme yastığı ve önlüğünü ilk kez duyuyorum..
yan yatırma yastığıda alacağım..
kıyafetkeride ben sadece 0-3 ay almayı düşünüyorum dogduktan sonra alırım belki iri bi bebek olur birde arda dogum yapacağız 3-6 ay alsak elimizde patlar yaza gelecek çünkü zaten mevlütte bi dünya getiricekler ben sadece 0-3 ay düşünüyorum tulumları
badileri bir daha hep uzun kollu alıcam 0-3 ay
3*6 ay alırsam kısa ve kolsuz alıcam canım
nasıl bilgilimiyim acemiyim ama sizleir okuyorum :)
bibernlarnlarız cam biberonmu acaba? birde buhar makinesi gereklimi ne düşünüyorsunuz

harikasın canımm bilgilimiyim ne demek.
ben cam biberon kullanıyorum su için polikarbon biberon çünkü onu atabilir büyüdüğünde. buhar makinesi alamdım emel arkadaşım gibi peteklerin üstüne asılan içine su konan kaplar var 1 milyoncularda onlardan var her oda da.

gülencim bebişin güle güle kullansın.

ben de bikaç senedir almışım baya bişi olmuş.chiccodan penye battaniye,uzun kollu tshirt,patikli pant,penye hırka.bunlar ilk giyecekleri inşallah.

mothercareden yeni dogan takımı şapkalı önlüklü filan,0-3 ay uzun kollu tulumlar 7li paket.bunlar yeter gibi geliyo ilk 3 ay için.

mothercareden 3-6 ve 6-9 ay için 7li kısa kollu tulumlardan da aldım.mothercareden emzik,omuz örtüsü,agız bezi,tarak-fırça fan filan almıştım.ayrıca chiccodan biberon 2 tane.çoraplar da almıştım mothercareden.

sterilazatör,yogurt makinesi,biberon çantası filan kuzenim verecek ödünçzemuszemus

Oğlumun Yeni Cicilerii Allah Kullanmayı Nasip etsin Daha güzelleri arkadaşlarımın olsun
xdw7wi.jpg
toyzz shoptan 30 tl aldım bu seti

n6ddvo.jpg

gecenlerde dalin demiştim ama markası ipekmiş çokk önceden almıştım birgün bebeğim olur diye Allah şükürki nasip etti

4qiejt.jpg

turuncu çorabı gecen gün oğlumuzun dedesi almış diğerini ben lcw aldım 1.5 t

2hp7p05.jpg
lcw aldım bunu 25 tl indirimdeydi hastane çıkışına katıcambunu kışın üşümeisn oğlum

292yaut.jpg

2yyuskw.jpg

bunuda C&A dan aldık 9 tl

X