2010 ocak anneleri bebek şekeri ve sepetleri için fikirlerimizi paylaşalım

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
40
kızlar bebişlerimize mevlütlerinde dağıtmak için bebk şkeri yapmayı ya da sipariş etmeyi planlıyoruz. tabi bunları güzel sepetler koyucaz. kapılarına süsler asıcaz. fikirlerimizi.bulduğumuz örnekleri ve sonunda yaptıklarımızı paylaşırsak süper olur. dimi???

ilk örnek benden olsun.
1000360vg9.jpg

23692250.jpg

43047277.jpg

85539799.png

swett'cim ben yaptım biliyosun canım,ocak 2010 anneleri topiğimizede resimlerini ekledim,buraya da ekliyim ve deneyimlerimi yazıyım,ben kendim yaptım şekerlerimizi toplam 55 tane yaptım 45 liraya falan mal oldu bana,yapması çok zevkli,ben şeker yerine lavanta koymayı tercih ettim,hepsini magnetli yaptım,isteyen dolabına yapıştırsın diye,etiketleri eksik şu anda,doğum tarihim kesinleşsin,etiketlerinide basıp,zımbalıycam,bu tür şeylerle uğraşmaktan hoşlanan kişiler kendileri malzemeleri alıp yapsınlar bence,hem çok zevkli oluyo,hemde daha uygun fiyata geliyo,hemde ben yaptım demenin zevkini yaşıyosunuzzemuszemusopuyorumnanaktan

bende dolaba yapıştırmalı almak istiyorum ben yapamam cnm hem malzemeyı istdan getırttmem lazım.hemde 1aya tayın cıkıcak ugrasamam stres olurum hazır alırım napalım:KK43:(
senınkıler cok şeker elıne saglık

sağol canımcım,vaktin ve malzeme alacak yerin yoksa hazır yaptırırsın sende tabii,hazırlardada çok şeker modeller var zatenzemuszemus
bende dolaba yapıştırmalı almak istiyorum ben yapamam cnm hem malzemeyı istdan getırttmem lazım.hemde 1aya tayın cıkıcak ugrasamam stres olurum hazır alırım napalım:KK43:(
senınkıler cok şeker elıne saglık

sen samsund ayaşıyorsun demı bende kastamonuda yakınız:))
msla ben burda malzeme bulamam emınım.sen ordanmı aldın

sen samsund ayaşıyorsun demı bende kastamonuda yakınız:))
msla ben burda malzeme bulamam emınım.sen ordanmı aldın

sende gocamın memleketini ama kötüledin heeee :mymeka:
bana yapması zor geliyo demiyon daa laelaelaelaelae

banada zor geliyo hazır alcam kanımcaa CADIARZU

sende gocamın memleketini ama kötüledin heeee :mymeka:
bana yapması zor geliyo demiyon daa laelaelaelaelae

banada zor geliyo hazır alcam kanımcaa CADIARZU

:roflol: :roflol:
len benım kocam kastamonulumu delüüüü görev geregı burdayızzzz. kastamonu ile bagımız yok :sm_cool:
benım kociş elazıglı

birde julım inan kı yapamam.suan acayıp streslıyım lan millet baslık acmıs dr ve hastanelerımız dıye ben yazamıyorummm düşün ne iğrenc bir belirsizlik bana dua edın.Allah tez zamanda feraha cıkarsın cok duygulanıyorum..

swett'cim ben yaptım biliyosun canım,ocak 2010 anneleri topiğimizede resimlerini ekledim,buraya da ekliyim ve deneyimlerimi yazıyım,ben kendim yaptım şekerlerimizi toplam 55 tane yaptım 45 liraya falan mal oldu bana,yapması çok zevkli,ben şeker yerine lavanta koymayı tercih ettim,hepsini magnetli yaptım,isteyen dolabına yapıştırsın diye,etiketleri eksik şu anda,doğum tarihim kesinleşsin,etiketlerinide basıp,zımbalıycam,bu tür şeylerle uğraşmaktan hoşlanan kişiler kendileri malzemeleri alıp yapsınlar bence,hem çok zevkli oluyo,hemde daha uygun fiyata geliyo,hemde ben yaptım demenin zevkini yaşıyosunuzzemuszemusopuyorumnanaktan

canım gerçekten çok güzeller.lavanta koyman da üzel olmuş. çünkü şeker koysaydın bayatlayabilirdi şimdiden. sepet de yaptınmı. ben şöle süslü püslü bir de sepet yapmak istiyorum. bakalım ben bursadayım ama ilçede bakalım pek bilmiyorum bursayı bulabilirsem bende yapıcam.

sepet henüz yapmadım canım,düğünümde kına koymak için teyzemin süslediği bi sepet var evde,ıvır zıvır koymak için kullanıyodum,onu süslemeyi düşünüyorum,ama nası yapıcam hiç bilmiyorum,bu şeker yapmak kadar kolay olmayacak sanırımkafamçokkarıştı

sepet henüz yapmadım canım,düğünümde kına koymak için teyzemin süslediği bi sepet var evde,ıvır zıvır koymak için kullanıyodum,onu süslemeyi düşünüyorum,ama nası yapıcam hiç bilmiyorum,bu şeker yapmak kadar kolay olmayacak sanırımkafamçokkarıştı

pump cum sana bi fikir
starfor al kalın (beyaz köpük varya) ondan kare veya yuvarak biçimde kes sanki 3 katlı pasta yapıcakmışsın gibi boy boy sonra her birini ya aynı kumaşla yada farklı kumaşlarla kapla en son straforları silikonla birbirine yapıştır kenarlarından kurdela geçersin minik süslerle süslersin
koca pi pasta olucak zaten yaptığın şekerleri üzerine batır çok cici oluyor ben böyle yapıcam yanlız kapladığın kumaş kalın olmasın kalın olursa çubuklar batamaz ona göre bir malzeme bulmalısın

bu pasta gibi mesela

böyle batırırısın

nasıl fikir:))

süper fikir adaşım yaa,harikasın vallaa.s.opuyorumnanaktan
hafta sonu işe koyulucam hemen:kedi:

bizim kalıbımız hazır kaplayacağız sadece bi bakırköye inseydik alıcaktık kumaş süs falan daha zaman var diye acele etmedik ama yapıp koymak lazım bi kenara ben bayramdan sonra odasınıda bitiricem kısmetse onu koyarım odaya hihihihihih:)

yapınca resimlerini koymayı unutma şekercimzemuszemus
bizim kalıbımız hazır kaplayacağız sadece bi bakırköye inseydik alıcaktık kumaş süs falan daha zaman var diye acele etmedik ama yapıp koymak lazım bi kenara ben bayramdan sonra odasınıda bitiricem kısmetse onu koyarım odaya hihihihihih:)

X