2010 ocak anneleri bebek şekeri ve sepetleri için fikirlerimizi paylaşalım

pumpkins sen mi yapıosun bu şekerleri cnm
eğer sen yapıosan sormak istediğim bir iki şey var
o tüylü kalp şeklindeki cubukları ve oyuncaklı cubukları nerden kaca alıyorsun

canım,kalpli çubuk yok benimkilerin arasında onları swett'cim eklemiş,arılı olanları soruyosan,samsunda ilgi tuhafiye diye bi yer var ordan aldım canım,bu arada hepsini kendim yaptımzemuszemus
pumpkins sen mi yapıosun bu şekerleri cnm
eğer sen yapıosan sormak istediğim bir iki şey var
o tüylü kalp şeklindeki cubukları ve oyuncaklı cubukları nerden kaca alıyorsun

hepsi çok güzel olmuş arılıları sordum evt bursadayım ben burda da vardır illaki ama aramak lazım ne kadar peki adet fiyatı sormamın sakıncası yoksa

onlar biraz pahalı canım,2.50tl tanesi,2'den verdi bana,fazla yapamadım o yüzden onlardan,bide kuzulular var,çok sevimli onlarda 3tlydiopuyorumnanaktan
hepsi çok güzel olmuş arılıları sordum evt bursadayım ben burda da vardır illaki ama aramak lazım ne kadar peki adet fiyatı sormamın sakıncası yoksa

çok güzel olmuş canım,ellerine sağlıkopuyorumnanaktan,nasıl yaptığınıda anlatırsan seviniriz,mesela neyle kapladın,altındaki malzeme nedir?

canım çiçekçilerin kullandığı elyaf diye bir malzeme var yakınında bi çiçekçi varsa ya rica et bi kaç metre yada sor bakalım onların malzemeyi aldığı yeri en güzeli o elyafla olur eğer bulamazsan bana söle kaç metre istersen ben sana yollarım kargoyla hemen
Euro Flora Çiçek ve Dekorasyon Merkezi, Kağıthane
burdanda alım yapabilirsin sanırım

cnm altı strafor
üstü kadife likralı
straforları kesip yapıştırdım üst üste sonra kapladım

kızlar ben yapmıştım pastayı sonrada üstüne yaptığım şekerleri takmıştım fikir olsun size cok güzel duruyo gercekten
[img=http://img44.imageshack.us/img44/2601/dsc03716uy.th.jpg]

ayyyyyyyyyy canım ya harika olmuş. ben d ebursadayım ama inegöl.pek bilmiyorum bursa merkezi. nerden aldın o kalp çubukları. nasıl güzel olmuş ben d eondan istiyorum. banane. ben d emavi yaparım. ya bana tarif et nolur. nekadara aldın. tane hesabımı satılıyor. o tüller tüyler falan anlatsana biraz.

valla cnm çarşıdan aldım hepsini bi kalpleri ist dan getirtmiştim ama burdada vardır illaki
boncukçularda satılıo tüyler fln kumaşçıdan kumaş aldım çok gezdim ben çok yoruldum ama değdi

bulabilirsin sanırım şekercilere fln sor çarşıdada illa bi yerlerde satılıyordur cnm araşştırmak lazım

ne güzel şeyler
ben bi mağazada bakmıştım malzeme pahalıydı baya
yaptımakla aynı fiyata gelir diye düşündüm ama daha araştırmam lazım bakalım
ellerinize sağlık kızlar

sağolun kızlar,hafta sonu bakıcam,burdaki çiçekçilerde de vardır sanırım,kadife fikri çok güzel,pürüzsüz durmuş,bu tür şeylerde kumaş çok önemli
bende şimdi bundan yapıcam,odalarının kapısına,annemden saten kumaş,beyaz ve pembe tül buldum,eşimede şablonu yaptırttım,belki bu akşam yaparımzemuszemus

canım çiçekçilerin kullandığı elyaf diye bir malzeme var yakınında bi çiçekçi varsa ya rica et bi kaç metre yada sor bakalım onların malzemeyi aldığı yeri en güzeli o elyafla olur eğer bulamazsan bana söle kaç metre istersen ben sana yollarım kargoyla hemen
Euro Flora Çiçek ve Dekorasyon Merkezi, Kağıthane
burdanda alım yapabilirsin sanırım

cnm altı strafor
üstü kadife likralı
straforları kesip yapıştırdım üst üste sonra kapladım

sağolun kızlar,hafta sonu bakıcam,burdaki çiçekçilerde de vardır sanırım,kadife fikri çok güzel,pürüzsüz durmuş,bu tür şeylerde kumaş çok önemli
bende şimdi bundan yapıcam,odalarının kapısına,annemden saten kumaş,beyaz ve pembe tül buldum,eşimede şablonu yaptırttım,belki bu akşam yaparımzemuszemus

canım ya sen çok becerikli bi hatuna benziyosun valla ya. neelr düşünmüşsün. ne güzel. ben d eburda bakınıcam baktım malzeme bulamadım kkda araştırdım bazıları şıu internet sitesinden sipariş vermişler . ürün gelince ücreti havale ediyomuşsun. ben d eo kalpli çubuklardan istiyorum. ya en azından malzemeleri almak gerek. son aylarda onları aarmaya çıkamayız öle saatlerce. dursun yaparız dimi.
www. birmax.com du sanırım.

sağol canım,sana özelden mesaj attım,dediğim siteye bakmanı tavsiye ederim,birmaxtan çok daha güzel şeyler var bence,fiyatlarıda uygun,ben burda bulamasaydım malzemeleri,ordan sipariş verecektim,aslında daha erken ama,benim ikiz olduğu için erken doğum riskim var,bu nedenle doktorumun da tavsiyesi ile 7. ayıma kadar herşeyi tamamlamayı düşünüyorum,zaten şu an bile gezip dolaşırken çok yoruluyorum,büyük ihtimalle iki ay sonra evden çıkamam ben,ama senin daha vaktin var,araştırıp,içine sinen çok güzel şeyler yapabilirsin tatlımopuyorumnanaktan
canım ya sen çok becerikli bi hatuna benziyosun valla ya. neelr düşünmüşsün. ne güzel. ben d eburda bakınıcam baktım malzeme bulamadım kkda araştırdım bazıları şıu internet sitesinden sipariş vermişler . ürün gelince ücreti havale ediyomuşsun. ben d eo kalpli çubuklardan istiyorum. ya en azından malzemeleri almak gerek. son aylarda onları aarmaya çıkamayız öle saatlerce. dursun yaparız dimi.
www. birmax.com du sanırım.

sağol canım,sana özelden mesaj attım,dediğim siteye bakmanı tavsiye ederim,birmaxtan çok daha güzel şeyler var bence,fiyatlarıda uygun,ben burda bulamasaydım malzemeleri,ordan sipariş verecektim,aslında daha erken ama,benim ikiz olduğu için erken doğum riskim var,bu nedenle doktorumun da tavsiyesi ile 7. ayıma kadar herşeyi tamamlamayı düşünüyorum,zaten şu an bile gezip dolaşırken çok yoruluyorum,büyük ihtimalle iki ay sonra evden çıkamam ben,ama senin daha vaktin var,araştırıp,içine sinen çok güzel şeyler yapabilirsin tatlımopuyorumnanaktan

günaydın tatlım.bende bebek şekeri yapıcamda haftaiçi sipariş vercektim birmaxdan ama yazını okuyunca bi sorayım dedim bana da sölermisin arkadaşa önerdiğin siteyi belki bende ordan sipariş edebilirim

X