2011 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

gerçi 7 ziyaretçimiz var...facebook gurbunu gördüm ama katılamadım...:KK30:

Yeter arkadaşlar artık.
Arkadaşlarınız cezalı ve cezaları bitene kadar gelmeyecek.
Neyi anlayamadınız onu anlayamadım ki ?
Konu dışında mesaj yazanlarda aynı şekilde cezalı duruma düşecekler bunu bilerek yazıp sonra yönetim haksızlık yapıyor demeyin lütfen.

:26::26::26::26:anaaa nolmuş burda herkesler dağılmış yazılanları okuyunca çok şaşırdm yazık olmuş en kısa zamanda paylaşımlarımıza devam ederiz inşallah ziyaretçi arkdaşlara selam olsun:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:

Yeter arkadaşlar artık.
Konu dışında mesaj yazanlarda aynı şekilde cezalı duruma düşcekler bunu bilerek yazıp sonra yönetim haksızlık yapıyor demeyin lütfen.

ne zaman biticek cezaları.... ve hangi arkadaşlarımız...

Yeter arkadaşlar artık.
Konu dışında mesaj yazanlarda aynı şekilde cezalı duruma düşecekler bunu bilerek yazıp sonra yönetim haksızlık yapıyor demeyin lütfen.

bu nasıl bir ifadedir ya. bu nasıl üsluptur yeter artık falan.olaydan haberi olmayanlar ne olduğunu anlamaya çalışıyor. böyle davaranmakla size artıkkkkk yeter yani. ne o öyle çocuk azarlar gibi. bulunmaz hint kumaşı oldunuz başımıza. biz varız bizim gibiler var diye burda kk. atlıyosunuz bu konuyu.

Yeter arkadaşlar artık.

Bu konudaa yazmaya devam edecekseniz konuyu kapatmak zorunda kalacağız.

Bu konudaa yazmaya devam edecekseniz konuyu kapatmak zorunda kalacağız.

yaw durduğun kabahat zaten kapat. tehdit etme kapat. o yasakladığın kişilerle bu topic döniyordu. anlamıyorsunuz deyip duruyosunuz asıl siz anlamıyorsunuz. yok kurallar var yok öyle yok böyle. siz haksızlığa gelemeyenleri susturmaya alışmışsınız. koyun değiliz biz. olaylara karşı tabiki bir tavrımız olucak. madem söylenenleri böyle sert üslüplarla bastırmaya çalışcaktınız. internet gibi özgür bir platformda niye yer alıyorsunuz. en başta üye olduğumuzda söyleseydiniz. işimize geldiği gibi atarız üyeleri dondururuz diye

Son düzenleme:
2011 Eylül anneleri ile ilgili bu başlık tamamen kapatılmıştır.

Bu konuyu açmak isteyen varsa bana özel mesaj ile ulaşabilir. (yeni bir başlık)

Saygılarımla,

X