2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar..oğlumun haftaya 18 ay aşıları var..3 aşı birden yapılıyormuş.1 i damlaymış ama aşı sonuçta..
bir arkadaşım bugün yaptırmışş çocuk kolunu bile kaldıramıyormuş kıyamam .siz yaptırdınız mı?

merhaba arkadaşlar..oğlumun haftaya 18 ay aşıları var..3 aşı birden yapılıyormuş.1 i damlaymış ama aşı sonuçta..
bir arkadaşım bugün yaptırmışş çocuk kolunu bile kaldıramıyormuş kıyamam .siz yaptırdınız mı?

Ben yaptırdım canım, ilk gün biraz ağrısı ve ateşi oldu sadece. Bizimki hemşire dokununca bile ağladığı için yaptırırken zorlandık baya... Şimdiden geçmiş olsun...

Universal Hospital Kadiköy yada Çağıner hastanesi Kadiköy'de doğum yapan var mı?
Arkadaşlar fiyat bilgiside varsa tam süper olur. Ama en önemlisi tecrübeleriniz... Hangi doktor yaptı doğumunuzu ne zaman hastane nasıl odalar vs. Yardımlarınızı bekliyorum. sevgiler...

birileri gelir. sinsice kıvrılır dostlukların orta yerine, bekler.... gün gelir alır eline bi süpürge ; istediği yere süpürür. sonra bi bakar herkesi tek tek süpürmüş... süpürgesine bineerrr gider....

birileri gelir. sinsice kıvrılır dostlukların orta yerine, bekler.... gün gelir alır eline bi süpürge ; istediği yere süpürür. sonra bi bakar herkesi tek tek süpürmüş... süpürgesine bineerrr gider....

Süper valla
hepimiz dağıldık çocukların peşine koşturcaz diye 4 gündür çile alıştırmaya çalışıyorum bazen pes mi etsem diyorum ama yılmak yok

Hey gidi gunler! 3 yasinda oldu bebislerimiz! Ne kadar da heyecanla bekledik gelmelerini. Hamdolsun kavustuk coktan. Ah ne kadar heyecanlanirdik. Hazirliklar,korkular,dayanisma.. Simdi her yeni hamile arkadasima kadinlar kulubunde kendi hamilelik devresinin grubuna katilmasini tavsiye ediyorum. Tadi damagimda kaldi buradaki heyecan dolu paylasimlarin ve essiz arkadasliklarin. Rabbim kuzucuklarimiza hayirli uzun omurler versin.😊💞💞💞

kız dur sana da şe ediyim :KK1: demin çıkmıştım kusura bakma yeni gördüm yazını :KK70:

Karın çatlakları için önerebileceğimiz kremler
• Madecassol
• Hametan
• Acnelyse
isimli bu üç kremden her gün düzenli olarak çok az miktarda, mümkünse nohut tanesinden daha ufak miktarda elinizin ortasına sıkın ve parmağınızla karıştırın. Ardından bu üç kremin karışımını, karnınızdaki çatlakların üzerine masaj yaparak sürün. Bu işlemi günde bir kez sabah, bir kez akşam yapmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz sadece karın bölgenizdeki değil, bütün vücudunuzdaki çatlaklar için bu karışımı kullanabilirsiniz. Bu üç kremin karışımı ile şayet hızlı kilo alıp vermekle oluşmuş karın çatlaklarınız veya vücudunuzun herhangi bir bölgesinde cilt çatlaklarınız varsa ortalama 6 ay içersinde çatlaklar gözle görülür derecede azalıyor, hatta fark edilmez hale gelebiliyor. Ancak gebelik sonrası yani hamilelik sonrası oluşmuş karın çatlaklarınız ve vücut çatlaklarınız varsa bu çatlak kremi karışımı ile 1 yıl kadar bir sürede karın çatlaklarınız ve cilt çatlaklarınız gözle görülür derecede azalıyor.

Kendimiz kullandığımız için kendi tecrübelerimize dayanarak, bu üç kremden Acnelyse olan krem müthiş bir deri soyucu olduğu kanısına vardık. Zira ölü deriyi soyarak atılmasını sağlıyor. Böylece çatlakların olduğu deri yok oluyor. Ancak bu kremi diğer iki kremden daha az sıkmanızı tavsiye ederim zira etkili bir deri soyucu. Bu yüzden fazla kullanırsanız canlı deriyi de soymaya başlıyor ve böylece kıpkırmızı acıyan bir deriniz oluyor. Hametan isimli krem ise üzerinde de yazdığı gibi tahriş olmuş deriyi onarıyor. Genelde yanık tedavisinde kullanılıyor. Karın çatlaklarınızın olduğu bölgedeki tahriş olmuş deriyi atarken sanırım karın çatlaklarınızı atıyor. Diğer üçüncü krem ise Madecassol harika bir kokusu olan ve harika bir nemlendirici özelliği bulunan bir krem. Bu kremde sanırım diğer iki kremin ardından cildi nemlendirerek onarıyor. Bu iç kremi doktorunuza da yazdırabilirsiniz, eczaneden gidip kendinizde alabilirisiniz. Diğer çatlak kremlerine nazaran oldukça ucuz ve etkili kremler olduğunu söyleyebilirim. Karın çatlaklarından veya diğer cilt çatlaklarından daha kısa sürede kurtulmak adına sakın gün içinde 2 defa uygulama sayısını artırmaya kalkmayın. Zira her şeyin fazlasının zarar olduğunu cildinizin tahriş olmasıyla bir kere daha anlıyorsunuz. Bu sebeple sabırlı olun ve günde sadece bir ya da iki kez üçünü birlikte karıştırıp masaj yaparak uygulayın ve 6 ay ile 1 yıl gibi bir sürede karın çatlakları ve diğer cilt çatlaklarından kurtulmanın tadını çıkartın.

kızım ben geliyorum sen gidiyosun sen geliyosun ben gitmiş oluyorum ne biçim şey bu yaaaaa:KK37:
Merhaba, bu karisim hamilelikden sonra mi kullanilmali yoksa hamilelik sirasindabolusan catlaklar icinde hamilelik suresince kullanilabilir mi ?

kızlar ben idrar kültürü yaptırmıştım sonucunda şöyle yazıyo METİCİLLİNE DİRENÇLİ STAPHYLOCOCCUS SPP. ÜREDİ. ne demek bu kesin bişe var dimi bıktım antibiyotik kullanmaktan yazık bebişime yaaa
Merhaba bu bakteri bende de çıktı. Daha önce antibiyotik kullandınız daha sonra da bu bakteri çıktı. Uzun zaman olmuş ama umarım görürsünüz mesajimi. İyilestiniz mi

Kimsecikler varmı eskilerden? Yıllar sonra bir bakınayım dedim çok duygulandım. Çocuklar 12 yaşına geldiler

X