2011 Kasım Anneleri

:119:kızlar kaç haftada öğrendiniz cinsiyetini:119:

• 11 haftalıkken

OY: 30 7,2%
  • 12 haftalıkken

OY: 75 17,9%
  • 13 haftalıkken

OY: 38 9,1%
  • 14 haftalıkken

OY: 54 12,9%
  • 15 veya dah uzun sürede

OY: 222 53,0%

• Ankete Katılan
    419
ben iyiyim oğlan çok yoruyor her şeyi soruyor defalarca anne bu bu nee?teşekkür ederim sen nasılsın b2n halan oğlumu emziriyorum 2. çocuğu düşünüyorum ama zamanına karar vermedim.

kızlar nerdesiniz anlaşılan kimse gelmiyor. benim oğlan anasından babasını kıskanıyor çok fena babayı taklit ediyor. babasına arada aliii diyor babasına yakınsam babacımmm diyor sürekli bana da gelip aşkım diyor.

haberi olan varmı happy 2. doğumu yaptımı ne yaptııı

aynen benim oğlum da beni kıskanıyor....vakit yetmiyor bu ne bu nee bizde de var :d

Happy doğumu yaptı Ahumuz oldu bir tane...watshapp tan konuşuyorum ve instagramdan oradan haberim var benim de....

Kızlar ben hamileyim hayırlısıyla şeymaya kardeş geliyor daha çok küçük 3 haftalık darısı tüm isteyenlere inşallah

Kızlar ben hamileyim hayırlısıyla şeymaya kardeş geliyor daha çok küçük 3 haftalık darısı tüm isteyenlere inşallah

hayırlı olsun bende hamileyim 9 haftalık ağustos annesimi olacaksınız ben ağustos anneleri topiğindeyim

Herkese merhablr
bn de dgm yapnlar kervanina katıldım
iki gun oldu
3.400 gr 52 cm dogdu
spinal sezeryan oldum
ikinci sezeryanimdi ama bu sefer daha cabuk toparlndm
allh dgm yapck arkdslarn yardmcisi olsn
dogm yapn diğer arkdslari da tebrik edyrm
simdilik hoscakln
''bu bir alıntıdır''

Kızlar asu_24 tanıdınız mı bu onun yazısı 2 gün olmuş doğum yapalı :KK53:

asu benimde ilki sezeryan dikişler nasıl ilki benim kalın bir çizgi kalmıştı ikinci daha ince oluyor diyorlar merak ettim

Kızlar nerdesiniz iyisinizdir inşallah çocuklar hızla büyüyor merak ettim 2 vaya 3 çocuğu düşünen varmı gerçi hamile kalanlar çok isteyerek mi kaldınız kızlar çok merak ediyorum şu yaş sınırını çocuklar 21 aylık oldular ama :26::26:

merhaba benim kızım 25 aylık oldu ikinciye planlı olarak hamileyim şuan 9 haftalık

arkadaşlar bende kasım 2011 annesiyim şuan 14 aylık bir kızım var ve yürümüyor ne yapmalıyım çok korkuyor biz yürütmeye çalıştıkça üZerindeki kıyafeti sıkıca tutuyor kendi başına adım aymıyor diğer taraftan gelişiminde bir sıkıntı yok ne dersiniz yürüyecekmi ?

Kızlar kimse gelip gitmiyor ama ben yine yazım 3 ay 1 haftalık hamileyken normal muayene gidiyodum bide baktık kalbi durmuş bebeğimin kürtaj oldum bugün 21 ci gün nasip kısmet demekki :KK31:

slm kızlar bugun bizde tam 6 aylık olduk ve aşımızı olduk.2 bacağından bi kolundan çok ağladı kuzum.
kilosu 8 kilo 67 cm kilo fazla almamış :KK43:
BU hesabım iptal edildi
!! silentgirl89 hesabım ve şuan kullandığım hesabım üzerinden yazdığım mesajlar üzerinden erişilen bağlantılarda inancıma aykırı olan paylaşımları reddediyorum!!

haayııııııııııııırr:KK14::KK50::96:
Mesajlarimda çıkan emojilerle asla ve kesinlikle bir ilgim yoktur. Bardak kaldıran emojiler veya baska tuhaf hareketler yapan .sigara içen ...vb sitenin emojileri degismis galiba yoksa ben boyle emojiler ASLA gondermem. Birde bazi isaretler yanyana Gelince de istemedigimiz emojiler çıkabiliyor! !
Birde bazen yazilarimda .....cım, şu ..cum , bu... cum gibi yazilarimi ve cnn yazilarim var 'canin' yamak istemiştim yoksa 'canim' yazmak değildi amacim bunlari da kabul etmiyorum , bu sitede ki hic kimse de benim arkadaşım değildir belirtmek istedim.

-profilim ve mesajlarim üzerinden erişilen şeylerde Allahın razı olmadigi paylaşımlari reddediyorum -

çok geçmiş olsun cnm benim olabilio bebekler hastalıkla büyüyo bizimkininde gözlerinde sulanma vardı doktor gecmezse bi yaşında kücük bi ameliyat demişti şükür geçio sizinkide geçer inş. Allah dermansız dert vermesin egemenciğimin popişine sağlık versn kendini üzme bol bol emzir bebişinim

çok geçmiş olsun cnm benim olabilio bebekler hastalıkla büyüyo bizimkininde gözlerinde sulanma vardı doktor gecmezse bi yaşında kücük bi ameliyat demişti şükür geçio sizinkide geçer inş. Allah dermansız dert vermesin egemenciğimin popişine sağlık versn kendini üzme bol bol emzir bebişini :nazar:
Merhaba apse tamamen iyilestimi süreç nasıl ilerledi acaba cevaplayabilirseniz çok sevinirin

X