2011 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba

Temmuz Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Temmuz Anneleri Facebook Grup

Kadinlar Kulubu Facebook Sayfa Adresi : Kadınlar Kulübü Facebook Sayfa

Kadinlar Kulubu Facebook Hesabı : Kadınlar Kulübü Facebook Profil

Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Kadinlar Kulubu Facebook Grup

temmuzanneleri@groups.facebook.com adresine mail atarak Temmuz Anneleri Facebook grubuna ileti yollamış olursunuz. Yani facebook sayfasina girmeden oraya da ileti yollayabilirsiniz.

Temmuz annelerinde senelere göre ayırım yapmadık. Diğer gruplar böyle ayırımda bulunmuş bu tamamen kadınlar kulübü üyelerine ait bir gruptur.

Temmuz Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup için editor aramaktayız bu bilgiyide eklemek isterim ...

meraba arkadaşlar... bende 23 temmuzda erken doğum sezeryanla oğlumu dünyaya getirdim. oğlumdaki b,ikaç sıkıntıdan bahsetmek istiyorum bunu yaşayan anneler var mı çünkü beni endişelendirmeye başladı...
oğlum sanki çok korkakmış gibi geliyor herşeyden tiksiniyorbazen e dudak büküp hıçkıra hıçkıra ağlıyo
son 2 haftadır acayip tükürük salgılamaya başladı
bir de henüz elleriyle birşeyitutamıyor yani tutuyorda kontrollü değil mesela çıngırağını sallayamıyor
bide bazı günler çook çook huzursuzz sürekli sallanarak uyumak istiyor sallanması durunca ağlıyor derin uykuya geçemiyor :KK14::KK14:

bence bunlar normal refleksler canım bizim 4 ayımız bitti yeni başladık sıcramalar azalmaya ve surekli sallanma olayı bizde de var gozleri kapalı resmen aglıyor:KK43:

bence bunlar normal refleksler canım bizim 4 ayımız bitti yeni başladık sıcramalar azalmaya ve surekli sallanma olayı bizde de var gozleri kapalı resmen aglıyor:KK43:
bencede gayet normal,:nazar: ayrıca tükürük salgılaması beyin gelişiminin bir göstergesi :KK9:demişti doktorumuz...
o sıçramalar bizde de var ve sorduğum birçok anne de bunu yaşamış..:KK52:..

ooo pelcel hanım sizi burda görmek ne güzellll....:KK53:
sanırım benide gördüne sevinirsin , bende yeni geldim......
merhaba kızlar herkese hayırlı bayramlarrrr... :KK16:
geçmiş bayramı herkeslerin kutlu olsun arkadaşlar....

‎1881-193∞

. ' 12 '
9 _/ 3
' . 6 . '

Zaman Geçse de Sevgi Hep Olduğu Yerde Kalır.Sonsuza dek..
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve özlemle anıyoruz..
bugün 10 KASIM sen rahat uyu ATAM İZİNDEYİZ..!

‎1881-193∞

. ' 12 '
9 _/ 3
' . 6 . '

Zaman Geçse de Sevgi Hep Olduğu Yerde Kalır.Sonsuza dek..
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve özlemle anıyoruz..
bugün 10 KASIM sen rahat uyu ATAM İZİNDEYİZ..!

melikecim, dileklerine yürekten:KK16: katılıyorum...
çok güzel ifade etmişsin arkadaşım....

merhaba arkadaşlar ben hamileyken çok giriyodum buraya ama çocuk telaşı başlayınca unuttuk buraları ee şimdi biraz büyüttük tekrardan bakayım dedim bebişler 4 aylık oldu gelişimleri nasıl biz biraz problemliyiz çok kusmamız var ne versem aşırı derecede geri kusuyo

merhabalar güzel anneler bebeklerinizi kucağınıza aldınız gözünüz aydın , ben 2012 şubat-mart annesi olucam inşallah sizler gibi bu güzel duyguyu dahada yaşayacağım

sizlere sormak istediğim birşey var, İSTANBUL ANADOLU YAKASI CENTRAL HOSPITAL DR. BAŞAK SEL'e giden var mı? 2012 mart anneleri olarak yaklaşık 6 kişi gidiyoruz ama bu aralar hepimiz onda doğum yapmış birilerini bulmaya çalışıyoruz, aranızda Başak Sel'de doğum yapmış tanıdığı olan veya yorumları okuyan var mı?

geçenlerde bizden bir arkadaşın canını çok sıkmışta doğum hakkında bizide bir endişe aldı...

msj atan olursa veya 2012 mart annelerine bilgilerini paylaşan olursa çok çok mutlu oluruz...

merhaba arkadaşlar çocuğum 3 kasımda 4 aylık oldu. 4 aylık karma aşısını yaptıramadım daha. sorun olur mu

merhaba arkadaşlar, ben inş. mart annesi olacağım ve medipol hastanesine gidiyorum doğumu da orda yapmayı düşünüyordum ancak bebeğin aşıları işitme testi ve annenin tahlilleri gibi bir takım şeylerin fiyatın dışında olduğunu öğrendim. medipolde doğum yapan varsa bu fiyatlar hususunda bilgilendirebilir mi ne kadara çıktı doğum ücreti? şimdiden teşekkürler...

merhaba arkadaşlar çocuğum 3 kasımda 4 aylık oldu. 4 aylık karma aşısını yaptıramadım daha. sorun olur mu

merhaba canım ama ihmal etme yani günü vardır elbet ama onuda gecirme derim ben kuzularımızın saglıgı için çok önemli bu asılar biliyosun bende persembe yaptırmıstım :KK34:

Mrb kızlar buraya yazmayalı çok olmuştu facedeki adresim hacklendi ve şimdi grubu bulamıyrm gruptan kimseyide biri umarım iletimi görür Nihan Erol Bucan:) eşim ve oğlumun resmi var Burcuya falan da ulaşamadım davet bekliyrm benden gelen mailleri kabul etmeyin:KK5:

Mrb kızlar buraya yazmayalı çok olmuştu facedeki adresim hacklendi ve şimdi grubu bulamıyrm gruptan kimseyide biri umarım iletimi görür Nihan Erol Bucan:) eşim ve oğlumun resmi var Burcuya falan da ulaşamadım davet bekliyrm benden gelen mailleri kabul etmeyin:KK5:

Nihancım arkadaşlık teklifi gönderdim

şimdi de kimseyi ekleyemiyrm ben :KK43: gruba nasıl ekleneceğimi de bilmiyrm canlarım..

X