2012 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün acil olarak Via Hospital Sancaktepe Hastanesine gittik.
Op. Dr. Tülin EROĞLU ELMAS gerekli tahlilleri yazdı
Bizde tahlillerimizi verdik.
Laboratuvar üç saat sonra ancak çıkacağını söyledi..
3 Saat Sonra saat 14.00 gibi tahlillerimizi alıp doktorumuza göstermek istedik.

Ama doktorumuz Cumartesi olduğu için yarım gün mesai yapmış gitmiş..
Eee peki başka bir kadın doğumcu doktor varsa ona gösterelim dedik.

O da YOK..

Olur mu her yerde o kadar reklamınız var kocaman hastane doğum haneniz bile var nasıl doktorunuz olmaz.. dedik..

Bize ebe hanım tahlillere bir baksın dediler..

Bizde Ebenizin bakmasını istemiyoruz.. Acil için geldik normal bir kontrol değil doktoruz gidecekse ve yerine doktoruz yoksa neden bu tahlilleri istedi dedik

Hastane Yetkililerinden Selim Beyi bulduk durumuzu anlattık bize hak verdi ama bir çözüm bulamadı..

Elimizde Onca Tahliller ile kala kaldık..

Kendi (sözde) Markasını oluşturmaya çalışan Via Hospital da bolca tahliller yaptırılmış ve ortada bırakılmıştır..

Tam Yetkili olup çaresiz kalan Selim Beyden
Bize bir sürü tahlil yaptırıp ortadan kaybolan Dr. Tülin Eroğlu Elmas 'tan ve
Bize ebelerini yönlendiren Via Hospitaldan şikayetçiyim

Kimselere tavsiye etmiyoruz.
.

bu siteye girmeyeli o kadar uzun zaman olmuş ki nereden cevap yazabileceğimi bile unutmuşu.ben ekim 2011 de doğum yapmıştım.bir oğluşum var ikinci de yolda .onun doğumu da temmuz sonu ağustos başı gibi.doktorum önce kız dedi sonra erkek.kız demesine çok seviniştim.erkek dediklerinden sonra kendimi alıştırmam zor oldu.hala acaba kız doğar mı diye düşünüyorum.Allah ne derse o olur.Kün feyekün.bu topiğe de çok zaman olmuş kimse girmeyeli sanki.

merhaba benim kızımda ağustos doğumlu bir kızım daha doğdu 2 aralık 2013 arada 15 ay var şimdi 9 aylık oldu:nazar:burası eskiden ne hareketliydi üzüldüm bak şimdi:mad:

aymı oldu yılmı oldu girmeyeli tam kestiremedim ama çocuklu çalışan olunca kafayı kaşımaya vakit bulamıyormus insan..herkess cok iyidir umarım 2. bebişe hazırlık yapanlar cesaretli hatunlar vesselam :KK48:daha once konuştunuzmu bilmiyorum 22.08 dogumlu kızımdaa tuvalet alışkanlıgı edinemiyor artık ugrasmıyorum zaten pes ettim.sizde nedir durumlar?bizimkinn 1 defa bile tuvalete yada lagzımlıga oturmuşluğu yok oturmicam dedi ve birkez bile oturtamadık napacağımıda bilmiyorum açıkçası??

aymı oldu yılmı oldu girmeyeli tam kestiremedim ama çocuklu çalışan olunca kafayı kaşımaya vakit bulamıyormus insan..herkess cok iyidir umarım 2. bebişe hazırlık yapanlar cesaretli hatunlar vesselam :KK48:daha once konuştunuzmu bilmiyorum 22.08 dogumlu kızımdaa tuvalet alışkanlıgı edinemiyor artık ugrasmıyorum zaten pes ettim.sizde nedir durumlar?bizimkinn 1 defa bile tuvalete yada lagzımlıga oturmuşluğu yok oturmicam dedi ve birkez bile oturtamadık napacağımıda bilmiyorum açıkçası??
Benim kizim lazimliga ve tuvalete oturuyor ama bise yapmio sadece oturuo istekli ama korkuo

KIZLAR ELİMDE BEBEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAPLAR VAR HEPSİ YENİDEN FARKSIZ İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
1-Tracy Hogg Ebeveyn Cankurtaran Seti / Gün Yayıncılık
2-Akıllı Bebekler Akademisi (Bebekler için Beyin ve Çoklu Zeka Geliştirme Rehberi)
3-Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler?

Eklentiler

• IMG_20150530_222955.jpg
    IMG_20150530_222955.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_20150530_223003.jpg
    IMG_20150530_223003.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_20150530_223044 - Kopya.jpg
    IMG_20150530_223044 - Kopya.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 118
Ben de 2012 annelerindenim. Oglum krese basladi. Hastaliklardan istikrarli gidebilmis degil ama. Haftanin iki gunu gidip ucuncu gunu hasta olup gidemiyor. Hala alisamadi

Ben de 2012 annelerindenim. Oglum krese basladi. Hastaliklardan istikrarli gidebilmis degil ama. Haftanin iki gunu gidip ucuncu gunu hasta olup gidemiyor. Hala alisamadi
Benımkıde Şubat'tan basladı hazıranda kadar hep hastaydı yazın ara verdık öğretmen oldugum için şimdi 2 aydır gıdıyor şükür hasta olmuyor demekkı alıstı mıkroba dayan sende aZcık canım

Merhabalar hanımlaaar. Neler neler paylaşmışız bir garip oldum. İkinci paşam geldikten sonra hiç bakmamıştım kkya. Bir vesile ile girmiş oldum. Oğullarım 3,5 ve 2,5 oldular bile. Önceden tepki gösterenler şimdi iyikide yapmışsın diyorlar. Canımı acıtanlar şuan sus pus...

Oğlum kocaman bir abi oldu artık (kendiside öyle söylüyor) kardesi ile zaman zaman tartişsalarda birbirlerine çok bağlılar. İki çocuk annesi olmak bambaska bir duygu, tam bir aile olmak:-) Kreşe veren oldumu acaba? Ben verdim ama geri aldım evdeyim ve hemen hergün etkinlik yapıyoruz zaten. Kesme biçme işlerinde usta oldular. Evin heryeri yaptıklarımızla dolu. Sizler nasılsınız. Tekrar hayata geçirebilirmiyiz burayı acaba?

selam zammbak seni gördüğüme çok sevindim ne günlerdi. benimkiler de 3.5 ve 1.5 yaşında oldular. başta çok yorucuydu ama şimdi beraber oynamaya başladılar bazen birbirilerini kıskansalarda çok güzelmiş. bende kreşe vermedim kızımı. bakıcıda ikiside. ama kızım daha bezden çıkmadı inatla bezlenmek istiyo küçüğü kıskanıyo onun bezi var benimkide olmalı diyo .fazla zorlamak ta istemiyorum bakalım eninde sonunda bırakacak. keşke tekrar hayata geçirebilsek bu sayfamızı çok güzel heyecanlı stresli günlerdi

Benim sıkıntım büyükten yana yok ama küçük çok nazlı. Etrafında pervane olalım istiyor, taktir edersinizki bende yetemiyorum. Bu sene tekrar okula başladım. Tayin alıncada işe girme planım var.

selam zammbak seni gördüğüme çok sevindim ne günlerdi. benimkiler de 3.5 ve 1.5 yaşında oldular. başta çok yorucuydu ama şimdi beraber oynamaya başladılar bazen birbirilerini kıskansalarda çok güzelmiş. bende kreşe vermedim kızımı. bakıcıda ikiside. ama kızım daha bezden çıkmadı inatla bezlenmek istiyo küçüğü kıskanıyo onun bezi var benimkide olmalı diyo .fazla zorlamak ta istemiyorum bakalım eninde sonunda bırakacak. keşke tekrar hayata geçirebilsek bu sayfamızı çok güzel heyecanlı stresli günlerdi
Bencede zorlamamakla iyi yapıyorsun, yaza brlki ikisi beraber çıkar bir anda

kaşık fobisi yaşayan bebeklere şunu tavsiye ederim, ilaç verirken ya şırınga yada ilaç kaşığı kullanın şefaf olsun, asla yemek kaşığı çay kaşığı ile ialç vermeyin. kaşık fobisi oluşturuyor. mama kaşığının renkli neşeli olmasına da özen gösterin, mama vermeden önce en hoşlandığı yiyeceği kaşığa koyup dudağını sürün o tadı almasını sağlayın,bunu tekrar edin kaşığa güvensin:KK53: kaşığı gördüğü zaman sevdiği mamayı yiyeceğini anlasın.bunu sabırla deneyin.bebekler çabuk öğrenip çabuk unutabiliyorlar:KK16:
Umarim işe yarar çünkü inanılmaz Üzgünüm. Bilgi paylaşımı için teşekkürler

Slm kizlar ben eski adimla BERFENUR gıdıcanin annesi :) doga nil :KK200: bir topige bakim dedim..cocuklar 5 yasini dolduruyorlar artik ve anaokuluna basliyorlar...gecmise baktim da neler paylasmisz:KK200::KK200: umaril herkes iyidir sevgiler:KK49:

X