2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

bende bugün test yaptım hamileyim korunurken oldu hazır yakalanmadım yaş 33 zaten geç evlendim 6 aylık evliyim emin deiglim çoçuk istedigimden de napcam bilmiyorum

bende bugün test yaptım hamileyim korunurken oldu hazır yakalanmadım yaş 33 zaten geç evlendim 6 aylık evliyim emin deiglim çoçuk istedigimden de napcam bilmiyorum

Ah cnm senin yetinde olmak icin neler vermezdim hayirli olsun guzelim yasin 33 kucuk degilsin cnm o nedenle tam kivaminda olmus olsun 6 aylik ol ne var onceden hic olmasa bir tane olsun sonradan problerler cikar saglikla ilgili o nedenle
Bosver tadini cikar

ayyy demekki eylül topiğide açılmış,görünce çok heyecanlandım:))) hadi bakalım kısmet dedim...
kızım şu anda 1 yaşında ve ben 2.ye hamiş kalmış olmak istiyorum,inşallahhhh:))):KK16:

ben bu senennin eylül annesiyim...geçen sene bizlerde bu zamanlar toplanmıştık..şimdi bebeklerimiz 4 aylık nerdeyse:nazar::emir_bebek:...Hepinizi şimdiden kutluyorum....

Son adet günüm 29 Kasım. Şu an kan tahliline göre 3,5 haftalık hamileyim. Doktor 15 gün sonra ultrasona çağırdı. İnternetten hesaplattığıma göre 4 eylül doğum günümüz. 5 yıllık evliyim. Mayıs ayında korunmayı bıraktık. Çok şükür 7. ayımda bu mutlu haberi aldım. İnşallah bebeğimiz sağlıkla doğar hanımlar :)

Son adet günüm 29 Kasım. Şu an kan tahliline göre 3,5 haftalık hamileyim. Doktor 15 gün sonra ultrasona çağırdı. İnternetten hesaplattığıma göre 4 eylül doğum günümüz. 5 yıllık evliyim. Mayıs ayında korunmayı bıraktık. Çok şükür 7. ayımda bu mutlu haberi aldım. İnşallah bebeğimiz sağlıkla doğar hanımlar :)

Hadi gozun aydin cnm Allahim tamamina erdirsin hosgeldinnnnnnnnnnn

Merhaba kizlar bende eylül annesiyim artık:21:cok heycanliyim son regl tarihim 27kasım hesapladıgımda 2 eylül dogum tarihi ins aaglicakla allah kucagimiza almayi nasip eder

Canım gözün aydın ne kadar şanslısın , çok tedirgin yazmışsın bence sevin Allah aratmadı ne güzelllllll
bence tadını çıkartmaya bak..........

Canım seninde gözün aydın Allah tamamına erdirir inşallah
Benimde son adet günün 23 kasım, evde idrar tahlilinde hamileyim çıktı
henüz doktara gitmedim
bu hafta inşallah
benimkininde Allah nasip ederse doğum günü 30 Ağustos olucakmış
Ağustos sonu olduğu için ben çoğunlukla bu topicte olucağımmmm
Seninde kasıklarında ağrı ve bacağında batma varmı canım
??????

Canım gözün aydın ne kadar şanslısın , çok tedirgin yazmışsın bence sevin Allah aratmadı ne güzelllllll

henüz doktara gitmedim
bu hafta inşallah
??????

Evet var. Göbeğimin alt kısmında bazen sağda bazen solda batma ve ağrı oluyor. Korkuyorum bazen ya bebeğime birşey olursa diye. Ama rahim büyümeye çalışıyor ya o yüzden sanırım bu sancılar normal. Bulantı veya başka birşeyim yok ama.
Senin de hamileliği hayırlı olsun. İnşallah bebeklerimiz sağlıkla büyür.

Merhaba kizlar bende eylül annesiyim artık:21:cok heycanliyim son regl tarihim 27kasım hesapladıgımda 2 eylül dogum tarihi ins aaglicakla allah kucagimiza almayi nasip eder

Hayırlı olsunnn. Çok sevindim. Aynı duyguları paylaşıyoruz. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

Merhaba güzel anneler. Kan testi yapan var mı? Kaçıncı gün test yaptınız değeriniz kaç çıktı? Doktor ne zaman kontrole çağırdı. Bunları paylaşalım.
Ben 29 kasımda adet oldum.25. gün kan testim 207 çıktı. 2 hafta sonra ultrasına çağırdı. Sizlerin nasıl acaba?

Son düzenleme:
Kızlar hayırlı olsun topığınız benim de beklenen dogum tarıhım 23 agustos , agustos annesı olacagım inşallah.

Herkese hayırlı hamilelikler diliyorum:KK16:

henüz doktara gitmedim
bu hafta inşallah
??????

merhaba canım benim sat da 25 kasım bu topicte çizelge yokmu?
31 ağustos da muhtemel doğum tarihi.
ama ağustos anneleri topiğinde herkes önde çoğu 7-8 haftalık o yüsden ben de artık bu sayfada takılmayı düşünüyorum
benim kasıklarımda feci ağrılar oluyo geceleri tamam düşük yapıyorum diyorum ama sabahları geçmiş oluyor çok şükür

Merhaba güzel anneler. Kan testi yapan var mı? Kaçıncı gün test yaptınız değeriniz kaç çıktı? Doktor ne zaman kontrole çağırdı. Bunları paylaşalım.
Ben 29 kasımda adet oldum.25. gün kan testim 207 çıktı. 2 hafta sonra ultrasına çağırdı. Sizlerin nasıl acaba?

merhaba ben de ilk testimi 19 aralıkta yaptırdm 45,8 çıktı
21 aralıkta tekrarladım 104,3 çıktı
bugün tekrar etmemi önerdi doktor ama perşembe günü randevu aldığım için kendi doktoruma gidicem.
senin değerin çok normal bence.

merhaba canimallah cok uzun aylar birlikte anilarimizi paylasmayi nasip eder ins.ben 4 defa gebelik testi yaptim hepsi hepsi pozitif cikti hic kan testi yaptirmadim carsamba gunu doktor kontrolum var ina hersey yolundadir

merhaba canım benim sat da 25 kasım bu topicte çizelge yokmu?
31 ağustos da muhtemel doğum tarihi.
ama ağustos anneleri topiğinde herkes önde çoğu 7-8 haftalık o yüsden ben de artık bu sayfada takılmayı düşünüyorum
benim kasıklarımda feci ağrılar oluyo geceleri tamam düşük yapıyorum diyorum ama sabahları geçmiş oluyor çok şükür

merhaba ben de ilk testimi 19 aralıkta yaptırdm 45,8 çıktı
21 aralıkta tekrarladım 104,3 çıktı
bugün tekrar etmemi önerdi doktor ama perşembe günü randevu aldığım için kendi doktoruma gidicem.
senin değerin çok normal bence.

Canım Mrb
bende bugün 14:00 da randevu aldım dr, gitcem ama çok korkuyrm inan
bende de acayip bi kasık ağrısı oluyo bazen üst baldırıma kadar vuruyor senin gibi tamam düşük yapıyrm die bende endişeleniyrm
çoğunlukla akşamları başlıyor tabi bu ağrı onun yüzünden çok mutsuz oluyrm bende moralim sıfır oluo
ben buarada geçene temmuzda kalp atışları durduğu için bebeğime veda etmek zorunda kalmıştım
Allah hayırlısıyla buna bana nasip eder inşallah
seninde bebişin hayırlı uğurlu sağlıklı olsunnnnn

X