2012 Haziran Annelerinin paylaşım alanı...

TwoPrincess

Ortaya Karisik...
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
5.043
3.764
Sevgili Anne Adayları diğer topiğimiz tatsız olaylardan dolayı maalesef kapatıldı. Güzel ve seviyeli paylaşımlarımıza burdan devam edelim istedim sonuçta burda hepimizin amacı kendimizdeki değişimleri ve bebeğimizin gelişimini takip etmek.

:nazar::nazar::nazar:Herkese iyi sohbetler:nazar::nazar::nazar:
.

Merhaba
Burdan devam edebilirsiniz, diger basligi tamamen kapadik boylesi daha saglikli olacaktir. Gonullu varsa listeleri o kisye atatyim listeleri bastan yapsin. Nasil isterseniz ?

arkadaşlar bişey sormak istiyorum benim karnım acıyo dokununca sanki morarmış bir yeri ellersinde sızlar ya o şekilde aranızda böyle bişey yaşayan var mı?

kızlar ben ferda bu arada
nickim değişti haberiniz olsun

ilk canım bi doktora gitsen sanki daha iyi olur

Son düzenleme:
naber kızlar nasılsınız????
benim bu afacan sağ tarafımda sanki :))))
yani sağımda bir sertlik hissediyorum,soluma bastırabiliyorum ancak sağ tarafıma bastırınca canım acıyor gibi ve elime bir sertlik geliyor....
birde şu kelebek kanat çırpması,dalgalanma gibi hareketleri ben de hissedebilsem başka bir şey istemem...

arkadaşlar bişey sormak istiyorum benim karnım acıyo dokununca sanki morarmış bir yeri ellersinde sızlar ya o şekilde aranızda böyle bişey yaşayan var mı?

hiç öyle bir şeyim yok ama yine de arkadaşın dediği gibi önemli olabilir....dr.nu bir ara tatlım...

hiç öyle bir şeyim yok ama yine de arkadaşın dediği gibi önemli olabilir....dr.nu bir ara tatlım...

aradım canım benim acımda seninki gibiydi şimdi aradım doktoru karnın geriliyodur dedi derinin acısı dedi bol bol çatlak kremini kullan dedi canım.

kızlar herkes bebişin hareketlerini hissetti mi ben daha bir şey hissetmedimde bazen dert ediyorum kendime

kızlar herkes bebişin hareketlerini hissetti mi ben daha bir şey hissetmedimde bazen dert ediyorum kendime

hiçççç dert etme tatlım kaç haftalıktınız cetvelin varsa da dikkat etmedim sanırım....
çünkü 17 haftalığız ben daha bir şey hissetmedim....
bir de birazcık kilo varsa bu da engel olurmuş,zayıflar daha erken hissedermiş....
maşallah ben bayan duba olarak hissetmemem çok normal :KK1:

18 haftalık benimde ay tahmin etmiştim valla biraz kilolu sayılırım çok değil ama göbeğim vardı zaten dedim katlar kalın diye duyulmuyordur :)))))

CANIM BÜYÜKLERİMİZ DİYOR Kİ ERKEKSE ÇOK ÇABUK HİSSEDİLİR KIZSA GEÇ HİSSEDİLİRMİŞ BİZİM ERKEK ÇOK ÇABUK HİSSETTİM KİMSE İNANMADI TABİ GAZDIR O GAZ DEDİLER HEP SOL TARAFIMDA DURUYOR MESELA GEÇEN GÜN SAĞLIK OCAĞINA GİTTİM EBE KALP ATIŞINI DİNLEYELİM DEDİ BEN DEDİM Kİ SOL TARAFTA DİREK DEDİĞİM YERDE KALP ATIŞINI DUYDUK:nazar: AMA BU DÖNEMDE HİSSEDİLMEMESİDE ÇOK NORMALMİŞŞ

ilkcim sürpriz yumurtan prenses mi prens mi ????

Canım önce prens dedi doktorum perşembe günü gittim sürpriz bi şekilde kızz:KK70: şuan değiştirdim kendimi listede. ve ben hareketlerrini bayağ net hissediyorum ve bugün hiç durmadı süper bi duygu kızlar:KK70:

18 haftalık benimde ay tahmin etmiştim valla biraz kilolu sayılırım çok değil ama göbeğim vardı zaten dedim katlar kalın diye duyulmuyordur :)))))

ben de aynı şeyi düşünmüştüm....
yavrum yağların arasından kendisini hissettiremiyor diye :))))

X