2012 Kasım Anneleri

Bizim .....

• Ankete Katılan
    370
Meryem otu ile hamile kalan?

Meryem otunu kullanipta hamile kalan??

Arkadaslar konu basligi meryem otu olan konusmaya girdim ve bir arkadasimiz MERYEM ANA OTU kullandigini ve hamile kaldigindan bahsetmis.Cok heyecanlandim sizi de bilgilendireyim istedim. Aramizda bu konuda bilgisi olan var mi acaba? Ben meryem otunun UN halini buldum misir carsisinda ama almadim.bazi arkadaslar almis ucuz diye(20TL) ama TV de Cevat Hoca odunsu halini kullanin dedi. Onuda GITTIGIDIYOR SITESINDE satiliyor , orada buldum sadece, ve 2 paket aldim.hamile kalan arkadasim paylasimini kopyaliyorum assagi..

(hisarbuselik kullanıcısından alıntı )

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür…bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okada

Meryem otu ile hamile kalan?

Meryem otunu kullanipta hamile kalan??

Arkadaslar konu basligi meryem otu olan konusmaya girdim ve bir arkadasimiz MERYEM ANA OTU kullandigini ve hamile kaldigindan bahsetmis.Cok heyecanlandim sizi de bilgilendireyim istedim. Aramizda bu konuda bilgisi olan var mi acaba? Ben meryem otunun UN halini buldum misir carsisinda ama almadim.bazi arkadaslar almis ucuz diye(20TL) ama TV de Cevat Hoca odunsu halini kullanin dedi. Onuda GITTIGIDIYOR SITESINDE satiliyor , orada buldum sadece, ve 2 paket aldim.hamile kalan arkadasim paylasimini kopyaliyorum assagi..

(hisarbuselik kullanıcısından alıntı )

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür…bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okada

yeter şu şarlatanlığa bir son verin artık !

bedavaya dağıtsana çok makbul ise....

sizin gibi umutlar üzerinden umut simsarlığı yapanlara lanet olsun

''UCUZDUR VARDIR İLLETİ , PAHALIDIR VARDIR HİKMETİ'' DERLER YA , BEN DE 5TL YE ARABİSTAN DAN BURAYA GETİRİLİP SATILABİLECEĞİNE PEK İNANMAMIŞTIM.ÜMREYE GİDENLERE SORDUM ONLAR BİLE 5TL DEYİNCE ARABİSTANDA BİLE O FİYAT DEĞİL AYNI OT DEĞİLDİR DEDİLER. İNANMAMAKTA DA HAKLİ ÇIKTIM. BENDE ALDIM AYNI OTU. HAREM SARAY DİYE BİR YERDEN. AMA YAZIKLAR OLSUN. BU OT MERYEM OTU DEĞİL.TÜRKİYENİN HERYERİNDE KOLAYLIKLA YETİŞEN ''MERYEM HORT'' OTUDUR. AMA TALEP ÇOK OLDUĞUNDAN O ''HORT'' OT OLARAK ÇEVRİLİP MERYEM OTU OLMUŞ..PEKİ BU 5 TL YE ALINAN MERHEM HORT OTUNDAN GEBE KALAN VAR MI, TABİ YOK...YAZIK... AMA BİLİNEN ÇAYI YAPILIP İFİYETLE İÇİLEN BİR OT OLDUĞUNU DUYDUM.. NYSE GÖRÜYORUM Kİ 5 TL YE SATAN O SATICILAR BU SİTEYİDE ELİNE GEÇİRMİŞLER.. REKLAM YAPARAK BİZLERİ 5TL YE MERYEM OTU VAR DİYE HATTA TELEFON NUMARALARINI BİLE BİRAKARAK YÖNLENDİRMİŞLER. TEBRİKLER... HELALİYLE YESİNLER... BIRAKIN BU İŞLERİ...BU YORUMU 5TL OT YAZAN HER YERDE PAYLAŞICAM Kİ UYANIN...En Büyük TÜRKİYE:nazar:

Merhaba arkadaşlar, beni hatırladınız mı hani ikizlerim vardı. ani bir şekilde henüz 28 haftalıkken dünyaya gelmişlerdi. acı bir şekilde aniden aranızdan ayrılmıştım. işte ne çok zaman geçti görüyormusunuz. neler oldu neler bitti bu süre içinde bilemezsiniz ne çok ağladım , hala ağlıyorum. en son mutlu günlerim burdaki mutlu günlerimdi. şimdi onları bir daha okumak için aradan o kadar zaman geçtikten sonra ilk kez giriyorum bu siteye. inanın kullanıcı adımı ve şifremi bile unutmuşum. sıfırlayarak yeniden girebildim. böyle işte..

Merhaba arkadaşlar, beni hatırladınız mı hani ikizlerim vardı. ani bir şekilde henüz 28 haftalıkken dünyaya gelmişlerdi. acı bir şekilde aniden aranızdan ayrılmıştım. işte ne çok zaman geçti görüyormusunuz. neler oldu neler bitti bu süre içinde bilemezsiniz ne çok ağladım , hala ağlıyorum. en son mutlu günlerim burdaki mutlu günlerimdi. şimdi onları bir daha okumak için aradan o kadar zaman geçtikten sonra ilk kez giriyorum bu siteye. inanın kullanıcı adımı ve şifremi bile unutmuşum. sıfırlayarak yeniden girebildim. böyle işte..

Merhaba canim benim
acaba sen sercun olabilirmisin
aslimda korkuyorum sana sirmaya son gorusmemizden beri durum nedir diye
sercun iseen en son oglun kuvezden cikmisti bir daha haber alamadik
sercun degilsen biraz kendini tanirirsan iyi olur

merhaba cnm
benim hatırlasığım sercun diye bi arkadaş vardı ikizlerini 28 haftalıkken doğuran
yanlış mı hatrlıyorum yoksa sen o musun?
neler yaşadın biraz bahsedebilir misin?
bebişlerin nasıl oldu?

Kızlar bende uzun zamandır Yoktum aranızda kim neler yaptı geçmişi de okuyamadım. Doğumdan altı ay sonra yumurtalık burkulması olmuş ve yumurtalıklarımı aldılar ameliyatla. Allah oğluma uzun ömür versin , tek kaldı paşam.

X