2012 şubat anneleri doğumdan sonra kaç kilo werdi?

bennebileyim

oFFFFFF
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
1.911
0
Selam kızlar ,2012 Şubat anneleri olaraK çoğumuz doğurduk,az bir grup da yakında bebeklerine kavuşacak..Buradan kilo kaybımızı takip edip birbirimize önerilerde bulunalım istedim ..İlk ben başlayayım toplam 20 kg almıştım ,doğuralı 10 gün oldu ve şu anda 10 kg wermişim bile ...Yani yarısı kendiliğinden gitmiş..Sezeryan olmuştum..Sadece karnım kaldı ..Sizler ne durumdasınız kaç kilo almıstınız kacı gitti,kaçı kaldı ?..Sezeryan mi,normal mi doğum yaptık yazalım kızlaarr...

Son düzenleme:
Selam kızlar ,2012 Şubat anneleri olaraK çoğumuz doğurduk,az bir grup da yakında bebeklerine kavuşacak..Buradan kilo kaybımızı takip edip birbirimize önerilerde bulunalım istedim ..İlk ben başlayayım toplam 20 kg almıştım ,doğuralı 10 gün oldu ve şu anda 10 kg wermişim bile ...Yani yarısı kendiliğinden gitmiş..Sezeryan olmuştum..Sadece karnım kaldı ..Sizler ne durumdasınız kaç kilo almıstınız kacı gitti,kaçı kaldı ?..Sezeryan mi,normal mi doğum yaptık yazalım kızlaarr...

ben de 25 ocakta sezaryen ile doğum yaptım. 85 kg ile doğuma gittim, eve geldiğimde 80'dim. 1 haftada 5 kg daha gitti, şu an 75 kiloyum. hedefim de 57 kg. bayağı var yani :)))

12 gün oldu doğum yapalı daha hiç tartılamadım ah aha aha süpriz olacak bana.. ne kadar hızlısınız kızlar çok iyi vermişsiniz maşallahh.. yazıcam bi tartılayımda

Ben 56yla kalmıstım ama sigarayı bıraktıgım ıcın 50 kgdan 56ya cıktıgımda hamıle kalmıstım başa dönmem ıcın yıne bı 16 kılo wermem lazım ,hedefım 50 kg ama hıc kıpırdamadan zor..:KK14::KK14::KK14::KK14:Tartıl bukle merak ettım kızz

mrb ben yeni üyeyim ama şubat ayı anneleri topigini hep takıp ediyordum. ben 31 ocakta dogum yaptım sezeryanla hamile kaldıgımda 51 kiloydum doguma gittigimde 72 eve geldimde sadece 4 kilo verdigimi gördüm moralim bozuldu:KK43:( ama sonra bi baktım hergün kendiliginden gidiyo kilolar:)) şuan 59 oldum hiç birşey yapmadım gerçi yapmaya gerek yok bebekler başli başina büyük bi iş miş...anne olunca anladım...

Dogum yapalı 1 hafta oldu, 7.5 kilo verdim.. 74,5 tum.. 67 yim..

63 ile hamiş kaldım 4 kilom kaldı.. son gebelik haftasında 2 kilo su toplamıştım :KK70: onlar gidince rahatladım..

eski jeanlerime girebiliyorum...vücudumun gobusu loş loş ama :KK43:( korse aldım şimdi... umarım toparlanırrrrr......

catlagım da oldu bir bacagımın kenarında ona da taktım kafayı ...nasıl gecer bu bir kremden bahsetmişsiniz nedir o ??????

63 ile hamiş kaldım 4 kilom kaldı.. son gebelik haftasında 2 kilo su toplamıştım :KK70: onlar gidince rahatladım..

eski jeanlerime girebiliyorum...vücudumun gobusu loş loş ama :KK43:( korse aldım şimdi... umarım toparlanırrrrr......

catlagım da oldu bir bacagımın kenarında ona da taktım kafayı ...nasıl gecer bu bir kremden bahsetmişsiniz nedir o ??????

CONTRAXTUBE gıbı bıseydı sanırım bunu dıyorsun canım ama catlak ıcın degıl bu sanırım ..Çatlaklar gecmeyebılır,çatlak önleyıcı kullansak da yapıya göre degısıyor catlaklar..:KK4:Umarım ben de sen gıbı werırım kız yaa normal dogum daha raahat dı mı sonrası ..Ben spor yapamıyorum sımdılık..

13 şubatta doğum yaptım toplamda 19 kilo almıştım 9. günümde 10 kilom gitmişti korsede takıyorum göbek kısmımda daha yoğun kilolar inş veririz:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

CONTRAXTUBE gıbı bıseydı sanırım bunu dıyorsun canım ama catlak ıcın degıl bu sanırım ..Çatlaklar gecmeyebılır,çatlak önleyıcı kullansak da yapıya göre degısıyor catlaklar..:KK4:Umarım ben de sen gıbı werırım kız yaa normal dogum daha raahat dı mı sonrası ..Ben spor yapamıyorum sımdılık..

vallahi hic zorluk cekmedim.. ama kiloyu emzirirken de verirsin...emzirmekte yıpratıyor insanı... ya bacagımın bir yerinde azıcık olusmusss... eşim abartma diyor ama ben taktım..bir de beyaz beyaz duruyorrr 4 5 cizgiiiii..... üfffffff ....... bir iki gün once cıksa o da olmucaktı...son 2 gün cok su topladım ben ya :S

ben kendimi 2 gündür cok yorgun hissediyorum kanım düstü galiba... yarın saglık ocagına gitcez bir baktırayımmm.. devamlı tatlıya saldırdım,ama kilo almıyorummm cok sükürrr...lanet kanamalar basladııı yine kansızlıgımı tetikliyor heralde...hamilelikte regl bitince kansızlıgım azalmıstı......... şimdi lohusa kanamaları mahvetti beni.............

herkese slm ben 54'le hamile kaldım 80'le doğuma girdim 26 kilo almışım...(ohaaa felan demeyin vallahi yemedim sporu bırakınca böyle oldu hamileliğim sorumluydu hiç spor yapamadım) doğumda 7 kilo verdim doğumsonrası 1 ayda 4 kilo daha vermişim şuan 69 kiloyum... hala malile pantolonu giyiyorum moralim çok bozuk o yüzden dışarı bile çıkmıyorum hala eee nasıl zayıflıcaz şimdi :KK1: 1 haftadır gıdım veremedim platese başlamayı düşünüyorum ama oğluş hiç uyumuyor kendimi feci yorgun hissediyorum

17 kg aldım 17sıde gıttı:) 20 gunde sımdı kgmı korumaya calısıyorum
sıksık yıyorum canım ıstemedıgı halde cunku yemeyınce sutum gıdıyor:)
ama kg vermeye devam edecem nereye kadar gıderse :)

ayyyy birden gıcık oldum sana:KK47: kız bu böyle söylenirmi benim ardımdan :KK43: zaten bunalımdaydım tümden bittim artık:KK43::KK43::KK43:
gıcık nıhlee

ayyyy birden gıcık oldum sana:KK47: kız bu böyle söylenirmi benim ardımdan :KK43: zaten bunalımdaydım tümden bittim artık:KK43::KK43::KK43:
gıcık nıhlee

ben ısrarla tartılmıyorum kızlar tam 1ay dolsun öle tartılıp kendimi mutlu etmek istiyorum:KK1::KK1:

kızlar 5 gün önce sezeryan oldum. kilolar neyse de göbek sanki baya kaldı yaaa. daha inermi bu göbek, ne kadar sürede iner acaba? korse almıştım henüz kullanamadım. ne zaman başladınız kullanmaya??

geçen hafta tam bu saatlerde e.sezeryanla oğlumu kucağıma aldım.
doğuma gitmeden 86 idim.
çıktım 79dim.
tam 1 hafta sonunda 76 yım.
amacım 1 ayın sonunda 70 e inmek...

kızlar 64 üm artıkk.. son bir kilo kaldı :KK70: o da goguslerim büyüdü sütlerdir diyorum kendimi kandırıyorum.. 15 günde 10.5 kilo verdim.. bugün tayt giydim eşim amann allahım benim karımın kendine guveni yine geldi, acılmaya basladı diye aglandı :KK70: kızım da annesi gibi olursa falan diye gülüştük.. sonra bir kiloma bakayım dedim 64,2 şaşırdımmm...

bu kadar cabuk inecegimi düşünmüyordum kendi kiloma...

Ay nihleeeeeeeeeeeeeeeee
bende gıcık oldum kız sana:))))

13 şubatta doğum yaptım toplamda 19 kilo almıştım 9. günümde 10 kilom gitmişti korsede takıyorum göbek kısmımda daha yoğun kilolar inş veririz:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

birden 10 kilom gitmişti ama 16 gün oldu gram bile vermemişim anlamadım gitti????hedef 54 63 e takıldım kaldım inş gider kilolar buarada kabızlık problemi yaşadım kızlar makatta çatlakta oldu bnde normal doğum sonrası şu an onunla uğraşıyorum o kilolardan daha çok canımı sıkıyor,sizdede(normal doğum yapanlarda)var mı kızlar doktorum ilaç falan verdi onları kullanıyorum:KK43:

X