2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebişlerinizin kilosu boyu nasıl neler verıyorsunuz benım bebeğim 16 temmuzda dogdu alttan dişleri çıkmaya başladı baba anne dede diyor arada başka seslerde çıkarıyor sizin bebişler neler dıyor

Canım mesajını yukardaki adrese yaz.. Bütün temmuz anneleri orda çünkü... :nazar::nazar:

merhaba benim oglumda 7 aylık oldu demir ilacı verdiğimde kusuyor. Hergün düzenli pekmez ve haftada 3 kere yumurta sarısı veriyorum bebegime zorla ilaç vermek istemiyorum .Doktorumuz zorla verme dedi.Gıda yoluyla alması bence daha iyi.

ben de kestim demir ilacını. çocuğun kan değeri nedir bilmeden boşuna demir yükemesi yapmayalım dedi dr. ayrıca demir ilaçları paraben içeriyormuş..

arkadaşlar duyduk duymadık demeyin ana katgrsnde zeynep bebek için elele kısmını mutlaka okuyalım rica ediyorum ve elimizden geldiğince yayalım paylaşalım

arkadaşlar bebekleriniz sürünme emekleme ayağa kalkma ayakta durma hangi aşamadalar? benimki hiç emeklemedi bugüne kadar bugün ilkkez ayakta durmaya başladı. ama kendi kalkmadı ben ayağa kaldırıp bıraktım. ne zaman yürür çok merak ediyorum. umarım cevaplarınız gelir..

arkadaşlar bebekleriniz sürünme emekleme ayağa kalkma ayakta durma hangi aşamadalar? benimki hiç emeklemedi bugüne kadar bugün ilkkez ayakta durmaya başladı. ama kendi kalkmadı ben ayağa kaldırıp bıraktım. ne zaman yürür çok merak ediyorum. umarım cevaplarınız gelir..

Genelde şurdayız canım " temmuz anneleri/ önce hamileydim şimdi anneyim" oradan daha net cevaplar alırsın:KK66:

Bir sene önce burada heyecanımı paylaşmıştım hamile oldugumu öğrendiğimde...İlk heyecanım canım kızım o kadar rahat hamilelik yaşattı ki bana o heyecan verici durmakbilmez tepikleri başlayana kadar hamile oldugumu bile anlamazdım... canım ,mucizem iyiki doğdun doğum günün kutlu olsun gercekten zor bir sene geçirdim zor bir bebektim kızım ...ama büyüdünn... anlatmakla bitmezsin seni seviyouz canım prensesimm...(burda ilk heyecanımı paylaştığım için yazmak istedim)

X