2013 DGS girecek olanlar çalışmalara başlayalım mı?

maximaculpa

minik 'biz'
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2011
6.716
141
Arkadaşlar, başlıkta da belirtildiği üzere 2013 dgs için çalışmaya başladım şimdiden.
Neler yapıyorsunuz?
Belirli yöntemleriniz var mı?

Bu süreçte birbirimize destek olup dgsnin üstesinden gelelim ne dersiniz?

Benim matematiğim zayıf, onun için özel ders almayı düşünüyorum.
Sözelde sorun yok, kendi başıma hallederim ama matematik zorlayacak beni..

Bilenler bilmeyenlere söylesin :)
Hadi gelin çalışalım:KK6:

Merhaba canım.
Bende bu yıl sınava giricem inşallah.
Senin gibi benimde sıkıntım matematikte. Geçen yıldan alttan kalan dersimde o ayrıca.
Çalışmaya başladım sınıftan bi arkadaşım çalıştırıyo beni. İkinci öğretimim. Öğlen gidiyorum okula ders saatine kadar çalışıyorum.
Bu dönem sadece matematik çalışıp hem alttan dersimi vermek istiyorum hemde biraz matematik temeli yapmak.
Bakalım nasıl başarabilecek miyim :)

ben gireceğim.türkçeye inanıyorum yapacağıma bol bol soru çözmeyi planlıyorum.ama matematiğim fena :KK50:

2014 dgs'ye gireceğim ben de, ama şiimdiden çalışmalara başlamam lazım.
Hem üni dersleri, hem dgs konuları derken anca hazırlarım zeminimi
Hepinize boolllcaa şansslar diliyorumm :)

Merhaba canım.
Bende bu yıl sınava giricem inşallah.
Senin gibi benimde sıkıntım matematikte. Geçen yıldan alttan kalan dersimde o ayrıca.
Çalışmaya başladım sınıftan bi arkadaşım çalıştırıyo beni. İkinci öğretimim. Öğlen gidiyorum okula ders saatine kadar çalışıyorum.
Bu dönem sadece matematik çalışıp hem alttan dersimi vermek istiyorum hemde biraz matematik temeli yapmak.
Bakalım nasıl başarabilecek miyim :)

matematikten ben de alttan ders bırakmıştım, geçemedim de 2. sınıfın son döneminde geçtim, zar zor.

ben mecbur matematikten hoca tutucam, yoksa hayatta halledemem.
ben gireceğim.türkçeye inanıyorum yapacağıma bol bol soru çözmeyi planlıyorum.ama matematiğim fena :KK50:

çok iyi bilen birinin anlatması lazım merguanacım.

Evet, nasıl çalışıyoruz kızlar? :)

dgs kitabı almıştım önceden, soru bankası. onu yollattım kargoyla, gelecek.
gelince bakıcaz çaresine :)

2014 dgs'ye gireceğim ben de, ama şiimdiden çalışmalara başlamam lazım.
Hem üni dersleri, hem dgs konuları derken anca hazırlarım zeminimi
Hepinize boolllcaa şansslar diliyorumm :)

mersi canum, sana da başarılar

Kızlaaarr ben de varım hatta mat kitabımı bile aldım tavsiye ederim ..(antremanlarla matematik ) adı..Temeli zayıf olanlar için ideal 1-2-3 bile var ilk kitap temel işlemleri anlatıyor. orda pekişiyorsunuz iyice bol soru veriyor .Ben işddalıtyım matematik artık benden korksuunnn :KK76:

Kızlaaarr ben de varım hatta mat kitabımı bile aldım tavsiye ederim ..(antremanlarla matematik ) adı..Temeli zayıf olanlar için ideal 1-2-3 bile var ilk kitap temel işlemleri anlatıyor. orda pekişiyorsunuz iyice bol soru veriyor .Ben işddalıtyım matematik artık benden korksuunnn :KK76:

bende sipariş ettim ondan
benimde matematik çok fena:KK37:
haleldicem inşallah.
ben 1 ve 2 sipariş ettim ama 3 de gerekiyor mu? 3. setinde mat2 konuları var diye es geçtim..

Kızlar ben de bu sene tekrar hazırlanacağım.
Ben 3 defa girdiğim DGS'ye:KK43:
Hep başka sıkıntılar yüzünden sınava tam veremedim kendimi ve beynimi.
En iyi çalıştığım yıl geçen yıldı, ama düşük bir puan aldım.
Sınavda sadece matematik çözdüm, türkçeye zaman yetmedi.
Çünkü bütün bir yıl matematik çalılştım, türkçem iyiydi.
Sınavda moralim bozuldu,"boşver zaten olmayacak" diyerek türkçeye hiç bakmadım bile.
54 matematik çözmüşüm, 1 yanlışım çıkmış.
Benim problemim de yavaş soru çözmem.
İnşallah bu yıl bunun üzerine gideceğim:)

bende sipariş ettim ondan
benimde matematik çok fena:KK37:
haleldicem inşallah.
ben 1 ve 2 sipariş ettim ama 3 de gerekiyor mu? 3. setinde mat2 konuları var diye es geçtim..

bende 2.yi de laıcam 3 ü almayı düşünmüyorum eğer zamanım kalırsa geometri de alırım :KK1:matematiği hallettim de geo kaldı :KK1:

arkadaşlar bende varım aöf den adalet bitiriyorum bu sene 2. sınıfa geçtim hiç ders bırakmadan çok çalışarak bitirmem lazım 2013 dgs için dershaneye yazıldım hadta içi 3 gün gidicem hukuk istiyorum özel üniversitede olur bide kızım var çalışıyorumda 2012 sorularını çözdüm 67 sözel 20 mat bırakıyorum ama daha fazlası lazım matematiği hallettn mi tamam inş sizler hangi bölümden hazırlanıyorsunuz

arkadaşlar bende varım aöf den adalet bitiriyorum bu sene 2. sınıfa geçtim hiç ders bırakmadan çok çalışarak bitirmem lazım 2013 dgs için dershaneye yazıldım hadta içi 3 gün gidicem hukuk istiyorum özel üniversitede olur bide kızım var çalışıyorumda 2012 sorularını çözdüm 67 sözel 20 mat bırakıyorum ama daha fazlası lazım matematiği hallettn mi tamam inş sizler hangi bölümden hazırlanıyorsunuz

benimki peyzaj, peyzaj mimarlığına geçmeyi istiyorum.

antremanarla matematik 1-2-3 ve geo aldım
türkçeye bakmayı düşünmüyorum, 60 net yapıyorum çünkü
zaman kalırsa bakarım ona da..

ama önemli olan matematik, matematiği halletmem lazım..

Benim çocuk gelişimi/okulöncesi uludağ istiyorum hayırlısıyla çoooook çalışmamız lazım kızlar çokk :18:

evet insan stres oluyor ama inşallah olur kızım olmasa kıbrıstada okurumda çoluk çocuk çok zor olur :) allah herkezin yüreğine versin topiğimizi canlı tutatlımda sene içinde de motivasyon olur :KK1:

meraba arkadaslar bende bu yıl dgs ye gırmek ıcın hazırlanıcam kenıdmıze once gusel bı plan yapsak calısanınız varmı aranızda ben calısıorum ve gunduz ders calısamıorum

meraba arkadaslar bende bu yıl dgs ye gırmek ıcın hazırlanıcam kenıdmıze once gusel bı plan yapsak calısanınız varmı aranızda ben calısıorum ve gunduz ders calısamıorum

Ben şu an çalışmıyorum ama iş arıyorum. Çalışmam lazım. Çalışınca soru çözmek için mecburen boş vakitlerimi değerlendireceğim.

X