2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Slm Cnm benim kizimda 16 ekimde 3350 grm dogdu :nazar:
seninle bebislerimzin doğum tarihleri aynı....Cnm tarif ettiğin
gibi benimde gogsum ağrıyor ve ardından hemen sutum akiyor
ve ben sagiyorum saginca sizlama hemen geçiyor sende bir dene

evet cnm :KK1: sağıcam da sağma makinesi almam gerekti. onu bekliyorum. bi de hep emzirdiğim saatlerde sızlama oluyor. alışıyor herhalde göğüsler :nazar:

ya ben 2 aylık hamileyim bir hata ettim galiba tüy dökücü krem kullandım veet çok bekletmedim kullandıktan sonra zararlı olur mu olmaz mı sonradan aklıma geldi şu an çok tedirginim anlatamam size doktora da söylemeye çekiniyorum daha zararı olmadığını bilsem de kullanmam çok kötü bir psikolojideyim lütfen hamilelikte kullanan var mı bebeğe zararı olmuş mudur? :KK43:

ya ben 2 aylık hamileyim bir hata ettim galiba tüy dökücü krem kullandım veet çok bekletmedim kullandıktan sonra zararlı olur mu olmaz mı sonradan aklıma geldi şu an çok tedirginim anlatamam size doktora da söylemeye çekiniyorum daha zararı olmadığını bilsem de kullanmam çok kötü bir psikolojideyim lütfen hamilelikte kullanan var mı bebeğe zararı olmuş mudur? :KK43:

ben kullandım bi kere hiçbişey olmadı oğlum da sağlıklı bi kereden bişey olmaz:KK1::KK1::KK1:

Cnm ben dokuz ay boyunca kkullandim hiç birşey olmaz merak
etme

Ayy evettt :))) masallah benim dogum cok zor oldu vakum yapildi 2 kez kordon dolanmis oyle cikti epidural yapildi tutmadi oksijen verdiler bana kalp atislari dustu bebegin kesi yapmadilar cok yirtildi vakumdan cok dikisim var bide ebe uzerime cikti dirsekleriyle basti fln hatirlamak bile istemiyorum :KK43:((

selam lorriiii gecmis olsun cnm yaa cok zor gecirmissin gercekten bebis nasil büyüyormu?
SEN nasilsin cevap alamiyorum artik fazlada giremiyorum :):KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
Hadi kib tosunla:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

2013 30 ekimde ikiz oğullarımı doğurdum.. 4.ayımızdayız şuanda . herkese evlatlarıyla sağlıklı mutlu günler dilerim:)

Merhaba kızlar daha önce burada çok konu yazıp,yazılanlardan umut beklemiştim.. Tarama testim 1/174 çıkmıştı ve bebeğim down sendromlu riskiyle karsıkarsoya olduğu için zehir gibi bir hamilelik geçirdim..Hepsi boşunaymış hatta geliştirilmiş ultrasonda bir kaburgasıda eksik çıkmasına rağmen bebeğimin Allahımaşükür herşeyi tam ve çok sağlklı..Bu tarz sorunları yaşayan annelere takmayın kafanıza dicem ama mümkün olmuyor bilioyorum en iyisi tarama testi yaptırmamak.. Sizlerle paylaşmak istedim dua edenlerden Allah razı olsun :)

kızlar konunuzla alakası yok ama tecrübelisiniz diye sormak istedim adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ama hamileymişim gibi geliyor bana www.bebekbakiyorum.com diye bir forumda erken yapmışsın dediler bir de burda sorayım dedim, erken olduğu için çıkmamış olabilir mi lütfen yadım eder misiniz çok istiyorum:KK49:

Cnm benim en iyisi kan testi yaptir.ben adetime bir gün kala yaptım silik
çıkmıştı iki gün gecikince yaptım netti...sen sabah ilk idrarla
bir kez daha dene allah gönlüne göre versin...hiç belirtin var mı

arkadaşlar kaşıntı için dr gittim. mixovul ve travacort verdi. ama mixovulun prospektüsünde emzirenler kullanamaz yazıyor. emzirirken bu fitili kullanan varmı aranızda?

arkadaşlar kaşıntı için dr gittim. mixovul ve travacort verdi. ama mixovulun prospektüsünde emzirenler kullanamaz yazıyor. emzirirken bu fitili kullanan varmı aranızda?

Cnm ben hamileyken bu ilaçları kullandım dr a
emzirdigini söyledin mı bir bildiği vadir Cnm

X