2013 Mayıs annleri paylaşım alanı

bebişlerimizin cinsiyeti:)

• Ankete Katılan
    482
  • Anket Kapalı .
Minikle uğraşıp duruyorum. Büyüdükçe Efe kıskanmaya başladı. O kadar ilgileniyoruz anlatıyorum ama tekrar başa sarıyor. Küçük de abisini çok seviyor. Ödevler, bağırış, çağırış geçiyor günler :KK48:
Sen nasılsın?
Okul başta çok zorladı bizi gitmek istemedi, ödev yapmak istemedi filan. Şimdi hala okula gitmek istemiyor ama en azından ödev konusunda hızlandı okumayı da öğrendi şükür. Benim kızım şubatta 3 yaşında olacak bazen çekişiyorlar bazen çok güzel oynuyorlar öyle geçiyor benim günlerim de. Efe de alışacaktır er ya da geç çok dert etme.

Okul başta çok zorladı bizi gitmek istemedi, ödev yapmak istemedi filan. Şimdi hala okula gitmek istemiyor ama en azından ödev konusunda hızlandı okumayı da öğrendi şükür. Benim kızım şubatta 3 yaşında olacak bazen çekişiyorlar bazen çok güzel oynuyorlar öyle geçiyor benim günlerim de. Efe de alışacaktır er ya da geç çok dert etme.
Sanırım ödevi sevmiyor çocuklar. Bizimki okumayı seviyor ama yazmadan yana dertli. Çok isteksiz yazıyor böyle olunca da yazısı kötü oluyor tabi.

merhaba kızlar.. ben de 29 mayıs'ta ikinci kızımı aldım kucağıma. doğum sonrası bissürü bişiler yaşadım falan.. pıhtı oluştu bacak damarlarımda. yüzeyel tromboflebit deniyor. şimdi iyiyim çok şükür. bebişim de uzun sarılık dönemi, göbek enfeksiyonu ve gözyaşı kanalı tıkanıklığının ardından sağlığına kavuştu. anlatmak istediklerim çok, sormak istediklerim de öyle:) zamanla soru işaretlerimi gideririm sanırım.
Merhaba çok zaman geçmiş üstünden ama şuan bende aynı şeyleri yaşıyorum yüzeysel damarda tıkanma doğumdan sonra şimdi nasilsiniz bu 7 sene içinde tekrarlama oldu mu

Merhaba kızlar,
Nasılsınız? Bizim kuzucuklar 2.sınıfı bitirecekler, zaman akıp gidiyor. Pandemi döneminde ben evdeydim, izin sürem bittiğinde ne olacak diye geriliyorum bazen. Inşallah 3.sınıfı okullarında arkadaşları ile birlikte okurlar.

X