2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ay_she

Herşey değişti...Herşey..
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
13.736
37

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
civciv5019285201 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:kayseri
nssam255401 ocak 2.bebiş??balıkesir
esrabeyaz295701 ocak ilk bebişKız?Bursa
Uzum_bugusu258201 ocak ilk bebişErkekMehmet Ensarİsviçre
senibeklerken??5301 ocak ilk bebişErkekAli Enesİzmir
meryemimgeliyor287501 ocakilk bebişKızMeryemManisa
sahra_211283287002 ocak ilk bebişErkekKaan:emir_bebek:adana
Enkidu277102 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
rokanane287203 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebişKızBerra:emir_bebek:İstanbul
Btkubra227503 ocakilk bebişKızErva:emir_bebek:
sebnemm276803 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
kayazelha227003ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:Ankara
Khena287603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
nur8924603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
tlyss29??03 ocak ilk bebişKızArminsivas
elifzade276203 ocak ilk bebişErkekEymenbursa
Reputable246604 Ocak ilk bebişErkekMehmed Akif:emir_bebek:yurtdışı
derennnnn294904 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:sivas
Yesim8329555 ocak 2. bebişErkekMete Kağan:emir_bebek:Yurtdışı
dogalguzellik26645 ocak ilk bebişErkek?izmit
songulkes28??5 ocak ilk bebişKız?istanbul
melekce8824755 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:İstanbul
elf_asya23635 ocakilk bebişErkekÇınar:emir_bebek:balıkesir
fatosch88246705 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Almanya
arya21297805 ocak ilk bebişErkekKıvançistanbul
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesiKızBeril:emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:İzmit
ecimen345808 ocak 3. bebişKızMasal Deniz:emir_bebek:izmit
880724??08 ocak ilk bebişErkek?antalya
endless87256908 ocak ilk bebişKızMinasamsun
Karamela21_215808 ocak ilk bebişErkekErzurum
yarenahsen365109 ocak 4. bebişKız?:emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisa
November82306109 ocak ilk bebişErkek?Adana
kokopelli376309 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:??
ekinoxg365509 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
melonee30??10 ocak 3. bebiş??Almanya
mehmetderya276310 ocak ilk - ikiz bebişErkek?istanbul
sonalfer26??11 ocak ilk bebişErkekKaan?İstanbul
deepnoot286211 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:afyon
fikir delisi316812 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:Ankara
Marjinalfaydali2955 12 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:ankara
dilfenbafya31??12 ocak 2.bebişErkek?ankara
nasi335412 ocak ilk bebişKız?İran
pandoo306313 ocakilk bebişErkekAli:emir_bebek:Beyrut
orkide85266413 ocak ilk bebişKızElif Hafsa:emir_bebek:Kocaeli
piraye84285013 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Balıkesirl
mbp285314 ocak ilk bebişKızSinem:emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebişErkekEfe:emir_bebek:İstanbul
kkuzum327514 ocak 2 bebişErkek?:emir_bebek:sivas
EDA5600275014 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Antalya
bilseku275414 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Ankaral
BaBLe248315 ocak 2 bebişErkek?:emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebişErkek?:emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebişKızMasal:emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
papatya3559306015 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
Milsa255315 ocak ilk bebişErkekFurkan Eminİstanbul
feeriidddee22??15 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:izmir
wen285215 ocak ilk bebişKızYağmur:emir_bebek:edirne
elfida1789316715 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
yarenimsin326015 ocak 2. bebişKızEsilakocaeli
daymoon307315 ocak ilk bebişKız?istanbul
vaveyla_esk3056 16 ocak 2. bebişErkekBuğra Yusuf:emir_bebek:??
fbetuly254417 ocak 2 bebişKızZeynep Miray:emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebişKız?:emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebişErkek:emir_bebek:
unicavita277017ocak ilk bebişErkekTuna:emir_bebek:Ankara
esramtırak255617 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:Almanya
Yeliz2277717 ocak ilk bebişErkekAhmet Enesizmir
ay-she247318 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:İstanbul
dulger256418 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:Bursa
ozge_245418 ocak 2. bebiş??edirne
mandalina01295419 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:??
ferdaerd295819 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
mathematician286519 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:Malatya
selay355326??19 ocak ilk bebişKızTuğsem:emir_bebek:izmirl
teacher0 276119 ocakilk bebişErkekÇağatay:emir_bebek:Bursa
gulru090 315819 ocakilk bebiş??:emir_bebek:amasya
iadara82305919 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
Nilhans335120 ocak 3 bebişErkek?:emir_bebek:Ankara
lotf254920 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Van
cakepops276920 ocak ilk bebişErkek?İstanbul
endim092755,621 ocak ilk bebişKız?izmir
Meralsah277621 ocak 2. bebişKız?:emir_bebek:tekirdağ
selerm327421 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:zonguldak
sultancim28??21 ocak ilk bebişErkekMetekonya
saron316221 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:??
ikizimolsunistiyorum 2779,221 Ocak ilk bebişKızZeynep Nisaİstanbul
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:istanbul
tubiluba305422 ocak 2. bebişErkek?ankara
arzu93????22 ocak ilk bebişErkek?bursa
ezgi_karabatak2411022 ocakilk bebişKızHümaİstanbul
gamze1907264723 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:??l
ipek41284623 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisal
fevkaladenin fevkinde33??23 ocak 2. bebişErkek?istanbul
duman85276123 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:Ankara
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sude_ay265425 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
rose012749 25 ocak 2 bebişKız?:emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
pembetoka277825 ocak ikinci bebişKız?:emir_bebek:tekirdağ
Tontirik305825 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:??
chekirdekk30??25 Ocak ilk bebişErkekYamaçistanbul
eylul2089235925 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:??
Kathleen306026 ocak ilk bebiş – ikiz bebiş??:emir_bebek:İrlanda-dublin
Sinoplu57237026 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
Ozfer228526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
yedirenk286026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
AleyynA255726 ocak ilk bebişErkekGöktuğ:emir_bebek:istanbul
dodehimini 275925 Ocak ilk bebişErkek?ankara
hellohappy256825 ocak ilk bebişKız?ankara
demet35379026 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:izmir
hiranurm216526 ocak i bebiş??:emir_bebek:Mardin
yildizimmmm268526 ocak 2. bebişErkekMehmet:emir_bebek:kayseri
aherdo305926 ocak ilk bebişErkekÖmer:emir_bebek:izmir
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:Van
ilk_ay_ilk28??27 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:bursa
nazayse315527 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
desertrose34 285927 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ilkincim335428 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
asliirfan256328 ocak ilk bebişErkekKuzeybalıkesir
derya162965028 ocak ilk bebişKız?Bursa
AZY286828ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
essira346828 ocak ilk bebişErkek?erzurum
kirmizipatik294829 ocak ilk bebişErkekPoyraz:emir_bebek:istanbul
ecrnnaz325330 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
eylemsevcan316530 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:tekirdağ
derugur318430 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
sensiblegirl29??31 ocak ilk bebiş - ikiz bebişErkekBeysim & Beycan:emir_bebek:tekirdağ
superisi87 247231 ocak ilk bebişKızZeynep Serrasiirtl
Zynpt306131 ocak 2 bebişKız?istanbul
ciimcime275431 ocak ilk bebişKız?istanbul
BeyrkA257231 ocak ilk bebişErkekAsır Efeİstanbul

[/COLOR]

2013 Ocak Anneleri Dokuz Doğuruyor Doğum Hikayeleri ve Tablo

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...nneleri-doguruyor-dogum-hikayeleri-tablo.html

2013 Ocak Anneleri Şafak Sayıyor

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/564435-2013-ocak-anneleri-safak-sayiyoooorr.html

2013 Ocak Anneleri Göbek Şov :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/534710-ocak-2013-anneleri-gobek-sov.html

2013 Ocak Anneleri Ultrason Resimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...anneleri-ultrason-resimleri.html#post25009754

2013 Ocak Annelerinin Bebeklerinin Güzel Cicileri
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...beklerinin-guzell-cicilerii.html#post25009882

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL[/COLOR] ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

Son düzenleme:
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 03-01-2013

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından ( tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

sanırım ben varım :))
sabah ki testim pozitif görünüyor umarım yanılmıyorum,1-2 güne kesinleşir inşallah :KK70:

ayy cok heyecanlı
inşallah ugurlu bir topik olurda bizde geliriz benimde reglime 8 gün var hamişsem burdayım inşallah:KK1:

Sanırım ben bu kategoride degerlendrilmeliyim...Ayın 13 unden 18 ıne dek (nısan) regl olmam gerekırken gebelık testı yaptım.ilk yaptıgım 17 nısandı ve silik çıkmıstı ikincisi 18 nısan sabahıydı hatta sabaha dek uyumadım..ogunun sabahı testlerden bırı sılık dıgerı de daha cızgı halınde cıkınca dedım kı kan testı yaptıracagım ve gıttıgımız klınıgı aradıgımda pozıtıf oldugunu ogrendım, fakat; haftaya daha kontrole gitmemiz gerekiyor çünkü henuz kalp atısı duyulmaz dedi doktor..velhasıl..ben geldim aranıza...beni alın..Şoktayım.istiyodum ama bukadar erken beklemiyordum...Mayıs gibi işler baslıycak, turizm sektorunde calısıyorum,rehberim ve benı bekleyen agır otobus yolculukları da mevcut...Dolayısı ile beni zor gunler beklıyor..Çalışmazsanız olmaz arkadaslar..maddi olarak iyi bir gelecek hazırlamak da lazım..Çok mutluyum..ama genelde endişelerim cok belki kabaca gelecek size ama, şişicemmm.Şimdiden bazı arkadaslarım,lekelerin çıkacak, kilo alıcaksın vs.diyip duruyolar...biraz bastan sacmalık bunları duymak ama duyuyorum..hele hele 3. aydan sonra allah nasip ederde gösterirse...insanların boş konusmalarını dusunemıyorum...Ama herseyden onemlısı cok huzur doluyum...ve içimde bir canlı büyüyecek..5.haftasında kişiliği olusan bi varlık...sakın adrenalın ve kortizon salgılamayın..plesentadan ufaklıga gecip onu da dunyayla tnaıstıgında streslı yapıyor...gelin hadi..konusalım bi an evvel..sevgiler...huzur dolu gunler..Dakik

Sanırım ben bu kategoride degerlendrilmeliyim...Ayın 13 unden 18 ıne dek (nısan) regl olmam gerekırken gebelık testı yaptım.ilk yaptıgım 17 nısandı ve silik çıkmıstı ikincisi 18 nısan sabahıydı hatta sabaha dek uyumadım..ogunun sabahı testlerden bırı sılık dıgerı de daha cızgı halınde cıkınca dedım kı kan testı yaptıracagım ve gıttıgımız klınıgı aradıgımda pozıtıf oldugunu ogrendım, fakat; haftaya daha kontrole gitmemiz gerekiyor çünkü henuz kalp atısı duyulmaz dedi doktor..velhasıl..ben geldim aranıza...beni alın..Şoktayım.istiyodum ama bukadar erken beklemiyordum...Mayıs gibi işler baslıycak, turizm sektorunde calısıyorum,rehberim ve benı bekleyen agır otobus yolculukları da mevcut...Dolayısı ile beni zor gunler beklıyor..Çalışmazsanız olmaz arkadaslar..maddi olarak iyi bir gelecek hazırlamak da lazım..Çok mutluyum..ama genelde endişelerim cok belki kabaca gelecek size ama, şişicemmm.Şimdiden bazı arkadaslarım,lekelerin çıkacak, kilo alıcaksın vs.diyip duruyolar...biraz bastan sacmalık bunları duymak ama duyuyorum..hele hele 3. aydan sonra allah nasip ederde gösterirse...insanların boş konusmalarını dusunemıyorum...Ama herseyden onemlısı cok huzur doluyum...ve içimde bir canlı büyüyecek..5.haftasında kişiliği olusan bi varlık...sakın adrenalın ve kortizon salgılamayın..plesentadan ufaklıga gecip onu da dunyayla tnaıstıgında streslı yapıyor...gelin hadi..konusalım bi an evvel..sevgiler...huzur dolu gunler..Dakik

canım hayırlı uğurlu olsun
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin minik kuşunu
bende bu ay hamiş değilsem gelecek ay kalıram kesin burdayım
ama daha şüphelerim var sanki bu ay hamileyim gibi bu durumda aralık annesi olacak hayırlısı beklicez görcez canım
bu arada hemen şunu söyleyim elalemin laflarına bakma bak benim bir kızım var ve inan bana beni hamilelik şişmeme rağmen çok güzelleştirdi
hatta arkadaşlarda eşimde hep diyordu hep böyle kalsan keşke çok güzelleştin diye + benim ne miğdem bulandı ne başım ağrıdı çok sağlıklı şekilde
bebişimi doğurdum son güne kadar yemeğimi yaptım misafirliğe bile gittim hatta eşim son gece dediki hadi kalkta abimlere gidelim oturmaya dedi
canım ben gidemicem çünkü doğuruyom galiba dedim gülmekten öldük ve o sabaha doğurdum öyle yani sen gönlünü fesferah tut
milletin lafına bakma hep pozitif ol hamişliğinin tadını çıkartmaya bak bebek doğdumu gecen gündüzün kalmıcak tatlım haydi çok öpüyorum seni sağlıcakla kal byy:21::21::21:

Ne kadar heyecan verici bir dönem rabbim meleklerinizi sizlere bağışlasın...
Isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın...

hayırlı olsun kızlar inşallah topiğimiz kalabalıklaşır canlanır :)
benimde kesinleşti sağlık ocağında kan testi yaptırdım bugün 3 haftalık görünüyor,pazartesi yada salı gününe asıl doktoruma gideceğim,bakalım gelsin gebişlerrrrr :KK49::KK49::KK49:

benimde kesinleşti sağlık ocağında kan testi yaptırdım bugün 3 haftalık görünüyor,pazartesi yada salı gününe asıl doktoruma gideceğim,bakalım gelsin gebişlerrrrr :KK49::KK49::KK49:

Özel mesajınızı büyük bir tebessüm ile okudum.... Gerekli atama yapıldı, umarım herkesin gönlünce hamilelik geçirir....

ayy ne güzel inşallah hamileliğin kesinleşir ve bebeişin olur gözünaydın
arkadasım ne güzel yaaa
hayırlıısyla kucagıan a inşallah
benimde gelecek hafat sonu belli olcak inşallah aranızda olurum

Kızlaaaaar benide bekleyin inşallah bi kaç haftaya kadar benimde belli olur. Hayırlısı ile hamile olurum inşallahhhhhhhhh. Çok istiyorum dua edin. :nazar:

Son düzenleme:
Hamile olanlar neler yaşıyorsunuz neler yapıyorsunuz bu dönemlerinde tecrübelerinizi anlatın. Geriden gelenlere ışık tutun :KK66:

bugün vajinal ultrasonla keseyi gördük 4 hafta diyo doktor ama ben 3 hafta diyorum :26:çünkü 4 hafta önce reglimin 3. günüydü nasıl oluyorsa işte :KK1:neyse kan idrar şeker v.s.v.s. tahlil verdim toplu hepsi çarşambaya çıkacakmış...

şu an ki belirtilerim göğüslerde acıma hissi,kasılkarda ve karında kramp tarzı saniyelik sancılar,ve sürekli yeme isteği,doktor bu yeme isteğini düzenlemelisin yoksa 5. haftadan sonra bulantı kusmalar başlar dedi,öğün aralarını böl az az ama sık ye dedi.

ilk gebelikte çok kilo almıştım inşallah bunda almam şuursuzca yiyiyordum:KK49:

bugün vajinal ultrasonla keseyi gördük 4 hafta diyo doktor ama ben 3 hafta diyorum :26:çünkü 4 hafta önce reglimin 3. günüydü nasıl oluyorsa işte :KK1:neyse kan idrar şeker v.s.v.s. tahlil verdim toplu hepsi çarşambaya çıkacakmış...

şu an ki belirtilerim göğüslerde acıma hissi,kasılkarda ve karında kramp tarzı saniyelik sancılar,ve sürekli yeme isteği,doktor bu yeme isteğini düzenlemelisin yoksa 5. haftadan sonra bulantı kusmalar başlar dedi,öğün aralarını böl az az ama sık ye dedi.

ilk gebelikte çok kilo almıştım inşallah bunda almam şuursuzca yiyiyordum:KK49:

Canım, sen 2012 Aralık annesi olacaksın...Gebelik başlangıcı son adetinin 1. günü sayılır. Son adetleri 27 Mart 2012'den sonra olanlar 2013 Ocak annesi olacaklar. Yine de gebeliğin hayırlı olsun, Allah tüm isteyenlere nasip etsin.

Canım, sen 2012 Aralık annesi olacaksın...Gebelik başlangıcı son adetinin 1. günü sayılır. Son adetleri 27 Mart 2012'den sonra olanlar 2013 Ocak annesi olacaklar. Yine de gebeliğin hayırlı olsun, Allah tüm isteyenlere nasip etsin.

aralığın son haftası 9 ay doluyor bilmiyorum ki tam olarak yılbaşı gibi görünüyor aslında ama tam net olarak bu hafta içi belli olacak,benim hesaplarıma göre ocak ilk haftası ovilasyon tarihimi biliyorum.:18::KK31:

ula ula ula ula bir sitede baktım 22 Aralık diyo ..neyse çarşambaya kadar bekliycem mecbur o gün ortaya çıkar aralık mı ocak mııı...abovvv :) :18:

:)) ben de aralık annesiyim şimdilik, doğum tarihi 28 Aralık ama cuma doktora gideceğim duruma göre buraya da transfer olabilirim....

gozleriniz aydin olsun kizlarrrrr
eger hamissem 10 ocak tahmini dogum tarihi olacak
batim 1 mayis
henuz beklemedeyim ins Allhim hayirli ise nasip etsin bu bebegi ara ara gelir sizlere bakarim:KK19:

X