2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Merhabalar ben şu anda 28 haftaligim ve dün kanamam oldu ayagi uzatıp dinlenme kesintisiz mi olmalı başka çözüm yolları da var mı haftada bir okula gidiyorum zararı olur mu çok tedirginim şuanda

Burada sizinle çok güzel vakit geçirdim rabbime şükürler olsun ikinci bebeğime hamileyim, darısı isteyenlere olsun.

seninle ikinci gebeligimiz de ayni :) ben de 20 haftalik hamileyim ikinciye.. :)

senin birinci ve ikincinin cinsiyetleri ne ?

arkadaslar benim oglan da 23 aylik olacak cok sukur tuvalet egitimini bitirdik biz de ama baya sancili bir surecti.. kardesi olacagini da soyledik ama cok onemsemedi kendi dunyasinda suanda :)

seneye haftada birkac gun yarim gunlugune krese gondermeyi dusunuyorum suanda esimin okulundaki anasinifina gidiyor arasira egleniyor yavas yavas alisir insallah..

ikinciye hamile olmak da cok acayip bi duyguymus.. daha rahatim daha vurdumduymazim daha huzurluyum.. birinci hamileligimde herseyi ne kadar da abartmisim :)

ikinci dogunca en guzeli cok masraf olmuyor zaten cogu esya birincide alinmis oluyor benim ikisinin cinsiyeti de erkek olunca kiyafet acisindan da sansli ciktik :)

seninle ikinci gebeligimiz de ayni :) ben de 20 haftalik hamileyim ikinciye.. :)

senin birinci ve ikincinin cinsiyetleri ne ?

arkadaslar benim oglan da 23 aylik olacak cok sukur tuvalet egitimini bitirdik biz de ama baya sancili bir surecti.. kardesi olacagini da soyledik ama cok onemsemedi kendi dunyasinda suanda :)

seneye haftada birkac gun yarim gunlugune krese gondermeyi dusunuyorum suanda esimin okulundaki anasinifina gidiyor arasira egleniyor yavas yavas alisir insallah..

ikinciye hamile olmak da cok acayip bi duyguymus.. daha rahatim daha vurdumduymazim daha huzurluyum.. birinci hamileligimde herseyi ne kadar da abartmisim :)

ikinci dogunca en guzeli cok masraf olmuyor zaten cogu esya birincide alinmis oluyor benim ikisinin cinsiyeti de erkek olunca kiyafet acisindan da sansli ciktik :)
Evet ne güzel bi tesadüf olmuş 3 yaşını bitirmek üzere olan bir kızım var şimdi de bir erkek bebek bekliyorum Rabbim kısmet ederse

Evet ne güzel bi tesadüf olmuş 3 yaşını bitirmek üzere olan bir kızım var şimdi de bir erkek bebek bekliyorum Rabbim kısmet ederse

hayirli olsun bi kiz bi erkek ideal :)
benim ilk dogumum sezeryan oldugu icin 38. haftada dogum olacak buyuk ihtimal ekimin ortasina denk geliyor..

onceki hamileligimde cok enerji doluydum bunda tam tersi devamli halsiz ve yorgunum insallah dogum bir an once gelir zaman cabuk gecer diye dua ediyorum cunku hic yasam enerjim kalmadi :KK43:

uzuuun zaman oldu foruma girmeyeli. bu arada oğluşum 3 yaşında. ve geçenlerde sünnet ettirdim. büyüyünce sitresini yaşamasın diye.. bizde her şey yolunda Allah'a şükür...

Arkadaslar merhaba yillar gecmis cocuklarimiz 4 yasina girecek 1 ay kaldi hala ilk gunki yazismalar telaslar heyecanlar ve meraklar aklimda.Hepimizin evladi saglikla yasasin isnsallah benim prenses anaokuluna gidiyor hatta dun karne heyacanimiz vardi.Sizler neler yapiyorsunuz..

Kızlar 2. Ye hamileyim daha çok yeni Allahim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin

Ne kadar uzun zaman olmuş girmeyeli... 8 sene... biraz geçmişi okudum, gözyaşım pıt 🥲
herkese sevgilerimle 🙏🏻

X