2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

tutkku

ilkim♡sonum
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
10.245
7.245
Çook şükür kavuştuk kii :nazar:

SirriEyvan - 26.10.2013 :nazar::KK68::anneadayı::emir_bebek:
zzzzynpppp - 25.01.2014 :nazar::KK68::anneadayı:
MutluBulut_ - 11.05.2014 :nazar::KK68:
CennetiMelegiM - 24.05.2014 :nazar::KK68: :anneadayı::emir_bebek:
tuttku - 31.05.2014 :nazar::KK68: :anneadayı:
duman91 - 30.07.2014 :nazar::KK68: :anneadayı:

Ladypuprle - 09.08.2014 :nazar::KK68: :anneadayı:
AskInihan - 12.08.2014 :nazar::KK68:
sumeyra1990 - 17.08.2014 :nazar::KK68:
kayacans - 04.09.2014 :nazar::KK68:
PembeLokum - 02.05.2015:nazar::KK68: :anneadayı:
Mutella - 09.06.2015 :nazar::KK68:

Çok huzurlu olalım inşallah.. :nazar:

Hoş geLdiniz güzel geLinLeer ve geLin adayLarıı:KK16:..

bu yıl bizim yıLımız oLdu.. çok şükür Rabbimize:KK16::nazar:
lafı fazla uzatmadan konuya gireyim:KK17:
burası bizim topiğimiz olsun.. ailemizi,dertlerimizi,mutLuLuğumuzu ve en önemlisi inşallah sadece güzel haberleri paylaşaLım burda:KK16:

not: böyle bir topic var ama bu yıl evlenen arkadaşlarım çok ve hepimiz dağılmış durumdayız.. burada yeniden sohbet etmek dileğiyLe..:KK54:

Listeye eklenmek isteyenler özel mesajla evlilik tarihinizi atarsanız sevinirim.. :KK66:

Son düzenleme:
Hoş geLdiniz güzel geLinLeer:KK16:

bu yıl bizim yıLımız oLdu.. çok şükür Rabbimize:KK16:
lafı fazla uzatmadan konuya gireyim:KK17:
burası bizim topiğimiz olsun.. ailemizi,dertlerimizi,mutLuLuğumuzu ve en önemlisi inşallah sadece güzel haberleri paylaşaLım burda:KK16:

not: böyle bir topic var ama bu yıl evlenen arkadaşlarım çok ve hepimiz dağılmış durumdayız.. burada yeniden muhabbet etmek dileğiğLe..:KK54:

topiğin hayırlı olsun tatlımm:KK54:

Hayirli olsun topigimiz tutkucum :) cok iyi oldu bu topic valla :) yemeklerimi hazirladim geldimmm ne var ne yok bakalim gelinler

Hayirli olsun topigimiz tutkucum :) cok iyi oldu bu topic valla :) yemeklerimi hazirladim geldimmm ne var ne yok bakalim gelinler

inşallah kuzum hayırlıdır:KK16:

ne pişirdin bakiim :)
bende pişiriyorum daha..sofra hazır ama ortada koca yok daha:KK37:

inşallah kuzum hayırlıdır:KK16:ne pişirdin bakiim :)bende pişiriyorum daha..sofra hazır ama ortada koca yok daha:KK37:
kuzum dün biber dolmasi yapmistim ondan kaldi yaniya ne gider diye düsündüm sora patates yemegi geldi aklima patatesleri halka halka dogradim sora salca,sivi yag,pulbiber,tuz,sicak su ile sos yapip üzerine dóktüm bakalim nasil olacak:) ortaya birde coban salata ve yine dün yaptigim sekerpare :) bugün bóyle nasipse sen ne yaptin bakalim :)

kuzum dün biber dolmasi yapmistim ondan kaldi yaniya ne gider diye düsündüm sora patates yemegi geldi aklima patatesleri halka halka dogradim sora salca,sivi yag,pulbiber,tuz,sicak su ile sos yapip üzerine dóktüm bakalim nasil olacak:) ortaya birde coban salata ve yine dün yaptigim sekerpare :) bugün bóyle nasipse sen ne yaptin bakalim :)

:KK1: şaka gibi ama bende patates yemeği yaptım..sadece içine etde koydum.. salatam hazır..
kedi diliylede tatlı yaptım..

biber dolmasını hep yapıcam diyorum unutuyorum.. yapsam iyi olacak:KK56:

siz ayrımı kalıyodunuz kuzum kv lerle ve annenlere uzakmısın:44:

:KK1: şaka gibi ama bende patates yemeği yaptım..sadece içine etde koydum.. salatam hazır..
kedi diliylede tatlı yaptım..

biber dolmasını hep yapıcam diyorum unutuyorum.. yapsam iyi olacak:KK56:

siz ayrımı kalıyodunuz kuzum kv lerle ve annenlere uzakmısın:44:

oh ne guzel afiyet olsun tutkucun ikimizede :)zel oluyo :)
Ben 2 defa yaptim canim guzel oluyo
cok sukur ayri oturuyoruz canim cunku anladim ki ben ayni evde oturamam ve malesefki annemlere uzagim canim ya . Kv ler yakin ama cok gitmiyorum. Senin durum nasil

Geldim canım ben de mayıs gelini olarak. :KK3:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne guzel ya ilk bebis senden geliyor.iyiyim canim temizlik yemek geciyor gunler sen nasilsin canim yigenimiz nasil

Alıştın mı evliliğe canım? Ben de iyiyim şükür. Yeğeninizde iyi maşallah. :KK16: darısı sizlerin başına?inşallah.

Alıştın mı evliliğe canım? Ben de iyiyim şükür. Yeğeninizde iyi maşallah. :KK16: darısı sizlerin başına?inşallah.

Cok sukur alistim canim aminn canim insallah bende cok istiyorum aslinda ama once diyet yapicam bayramdan sonra diyetisyene gidicem ins.tugce evinnde aksesuarlari tamamladinmi bendw cok eksik var haftaya ikeaya gidicez yine ama farkli seylerde istiyorum nerden bulucam bilmiyirum

Cok sukur alistim canim aminn canim insallah bende cok istiyorum aslinda ama once diyet yapicam bayramdan sonra diyetisyene gidicem ins.tugce evinnde aksesuarlari tamamladinmi bendw cok eksik var haftaya ikeaya gidicez yine ama farkli seylerde istiyorum nerden bulucam bilmiyirum

Hayırlısı olsun canım. Benim de eksik aksesuarlarım canım. Alamadık daha. Zamanla hallederiz.

Hayırlısı olsun canım. Benim de eksik aksesuarlarım canım. Alamadık daha. Zamanla hallederiz.

Suan gozume ev eksikmis gibi geliyo :) uff sabah gec kalkmistim gece geceuyku gelmedi.yarin sabah errkenden kalkicamm temizlik var pazara markete gidicem yarn is cok :)

Suan gozume ev eksikmis gibi geliyo :) uff sabah gec kalkmistim gece geceuyku gelmedi.yarin sabah errkenden kalkicamm temizlik var pazara markete gidicem yarn is cok :)

Ben iş yapamıyorum artık canım. Hamileyken yapmak sakıncalı. Sen de kısa bir süre sonra işlere veda edebilirsin. :)

Ben iş yapamıyorum artık canım. Hamileyken yapmak sakıncalı. Sen de kısa bir süre sonra işlere veda edebilirsin. :)

Dogru yapiyosun canim bulantin falan cok mu? Sanirim birazcik daha var hem cok istiyorum hemde 1 sene falan gecsin diyorum

X