2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar doğum yapanlar bebeklerini sağlıkla büyütsünler. ben 39 haftalık hamileyim ve bu hafta sezeryan olacam.
bana acil hastane önerisinde bulunur musunuz lütfen, fiyatları da yazarsanız sevinirim (avrupa yakası)

kızlar doğum yapanlar bebeklerini sağlıkla büyütsünler. ben 39 haftalık hamileyim ve bu hafta sezeryan olacam.
bana acil hastane önerisinde bulunur musunuz lütfen, fiyatları da yazarsanız sevinirim (avrupa yakası)
Düzenli gittiğiniz bir doktor yok mu?ben özel levent hastanesinde doğum yaptım.4000 civarındaydı sanırım.

Ben de Ankara'dayım. 21 haftalık hamişim. Gazi Üniversitesi Hastanesine gidiyorum. Prof. Merih Bayram. Memnunum. Herşeyim orda yapılıyor. Ancak 12. haftadan sonra hocalar kabul etmiyor. Polikliniğine giderseniz ücretsiz yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum. Önce arayıp bence detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğum ücretleri de çok iyi. Biraz bekletiyorlar ama ben bu hastanede daha önce de ameliyat olduğumdan memnunum.

Ünv. hastaneleri bana daha çok güven veriyor nedense. Hocalar ve hemşireler daha tecrübeli. Özel hastanelerde doktor değişiklikleri de çok sık oluyor. Gidince bekletmiyorlar ama bu dezavantajı da göz ardı etmemek gerekli

Allah hepimize hayırlısıyla ve sağlıkla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin. En Büyük TÜRKİYE
Canım Gazide öğretim görevlisi doğum ücreti ne kadar?

KubraUsa KubraUsa merhaba canım, uzun zamandır yazmıyorsun ama belki görürüsn mesajımı..
Hala nj de misiniz?
Ve oğluşunu çocuk doktoru olarak kime götürüyorsun? Aşıları nerede oluyor? Bilgi verir misin?
Biz ikbal hanıma götürüyoruz ama artık bize uzak kalacak, yeni dr arayışındayım ya da hiç dra gerek yok sağlık merkzlerine mi gitmeli?

Sanırım bebeğinizin kucaginiza aldınız benim de sizin değere yakın çıktı 4lu test sonucum 1:449 doktor çok arada bi değer dedi detaylida da bi risk görürse diğer testleri yaptirmani öneririm dedi.. bende kesinlesecek diye bebegime zarar vermek istemiyorum öyle yada böyle benim bebegim risk herzaman var dedi doktor 1:1000 de olsa var dedi.. inşallah benim bebegim de sağlıkla dünyaya gelir
Evet maşallah gayet sağlıklı 21 aylık bir oğlum var :) ikili testler yeterli dediler güvenilirmiş. Biz de yaptırmadık başka test. Çok şükür sonuç da iyi oldu.

kızlar benim oğlum ağladıktan sonra öksürüyor nedendir acaba kafama takılıyor.tükrüğü boğazınamı kaçıyor ondanmı yoksa başka birşeymi?sizinkilerdede oluyor mu
BU hesabım iptal edildi
!! silentgirl89 hesabım ve şuan kullandığım hesabım üzerinden yazdığım mesajlar üzerinden erişilen bağlantılarda inancıma aykırı olan paylaşımları reddediyorum!!

Bugün itibariyle tam 44 arkadaşımız anne olmuş arkadaşlar
Yaklaşık 30 doğum sezaryanla gerçekleşmiş... 19 tane kızımız var.. 25 tane oğlumuz
Erken doğumlarımız var, çoğu

Sağlıkla büyüsün yavrularımız, ailesine ve dünyaya hayırlı ve yararlı evlatlar olsunlar. Bireysel olarak başarılı, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürsünler inşallah Pazartesi listeye bende eklenicem sujini 38+2'de oğlu Poyrazı sezaryan doğum ile dünyaya getirdi diye :KK48::KK48: Aylardır beklediğim gün geldi çattı, hayatımın duygusal olarak en zirve anlarını yaşıyorum. Allah cümlemize hayırlı doğumlar nasip etsin... Listeyi de ekleyelim...
ben silentgirl89 bu hesabım iptal edildi benim ismin etiketlenerek yanına nazar boncugu konulmuş ben nazar boncuğuna karşıyım inancıma aykırı nazar boncuğu nazardan korumaz

!! silentgirl89 hesabım ve şuan kullandığım hesabım üzerinden yazdığım mesajlar üzerinden erişilen bağlantılarda inancıma aykırı olan paylaşımları reddediyorum!!

evet cnn yumuk yumuk aynen en çok banyo yaptırırken iyi oluyor :) biryere gidiyim hiç durmuyor zaten hemen okuyorum ev kedisi birde hala gazımız bitmedi akşamları çook yoruyor :KK43:
Bazi kelimeler tam cikmamis klavyeden
Evet cnn yazmışım. Üyenin ismi canan di .o yuzden aradaki a harfleri cikmamis

-Profilim ve mesajlarim üzerinden erişilen şeylerde Allahın razı olmadigi paylaşımlari reddediyorum -

Mesajlarimda çıkan emojilerle bir ilgim yoktur. Bardak kaldıran emojiler veya baska tuhaf hareketler yapan ....vb sitenin emojileri degismis galiba yoksa ben boyle emojiler gondermem. Birde bazi isaretler yanyana Gelince de istemedigimiz emojiler çıkabiliyor! !
Birde bazen yazilarimda .....cım, şu ..cum , bu... cum gibi yazilarimi ve cnn yazilarim var 'canin' yamak istemiştim yoksa 'canim' yazmak değildi amacim bunlari da kabul etmiyorum , bu sitede ki hic kimse de benim arkadaşım değildir belirtmek istedim.

-profilim ve mesajlarim üzerinden erişilen şeylerde Allahın razı olmadigi paylaşımlari reddediyorum -

Mesajlarimda çıkan emojilerle bir ilgim yoktur. Bardak kaldıran emojiler veya baska tuhaf hareketler yapan ....vb sitenin emojileri degismis galiba yoksa ben boyle emojiler gondermem. Birde bazi isaretler yanyana Gelince de istemedigimiz emojiler çıkabiliyor! !
Birde bazen yazilarimda .....cım, şu ..cum , bu... cum gibi yazilarimi ve cnn yazilarim var 'canin' yamak istemiştim yoksa 'canim' yazmak değildi amacim bunlari da kabul etmiyorum , bu sitede ki hic kimse de benim arkadaşım değildir belirtmek istedim.

-profilim ve mesajlarim üzerinden erişilen şeylerde Allahın razı olmadigi paylaşımlari reddediyorum -
Profilim ve mesajlarim üzerinden erişilen şeylerde Allahın razı olmadigi paylaşımlari reddediyorum

Mesajlarimda ki cnm- cnn- şu cum- bu cum gibi kelimeleri reddediyorum
!!!!bu sozcukler benim kullanacagim sozcukler degildir!!!
sitede ki hic kimse benim arkadaşım değildir .

X