2014 Ankaradaki Temmuz Anneleri

duygubaby

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
2.118
64
Arkadaşlar burdan.haberlesmemiz daha kolay olur diye düşündüm. Yarın etlik civilim mağazasında büyük.bahar kampanyası var kaçırmayın :))

Birde bazen devlette mi dogursam diyorum. Bende ritim bozukluğu var doğum aninda kalp doktorunun hazır olması gerekebilirmis. Özel odası olan Ankarada tavsiye edeceğiniz devlet hastanesi var mi? Atatürk hastanesini dusunuyorum ama bilgisi olan var mi?

ben ilk çocuğumu zekai tahirde doğurdum canım özel odası mevcut . nasıldı dersen kötünün iyisi. doğumdan sonra kızım sarılık olunca özel oda tuttuk yani doğumdan 1 gün sonra özel odaya çıktık. onuda zor bulduk. özel oda olmayınca refakatçide almıyolar.

ben ilk çocuğumu zekai tahirde doğurdum canım özel odası mevcut . nasıldı dersen kötünün iyisi. doğumdan sonra kızım sarılık olunca özel oda tuttuk yani doğumdan 1 gün sonra özel odaya çıktık. onuda zor bulduk. özel oda olmayınca refakatçide almıyolar.

Anladım canim bakalım bende Atatürk hastanesine gidip gorusucem bi. Eski komşumuz orda kadın doğum doktoru bakalım faydası olursa inş.

Kızlar kimse yazmıyor :KK43:
Nerde doğum yapacaksınız ve doğum.fiyatları.ne kadar? Ben Akrapolde yapicam büyük ihtimalle ocaktan önce başladığım için 2.000 ocaktan sonra baslayanlar içın 3.000 olmuş fiyat.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhabalar hamişler
bende civilimden aldım bayağı bebiş eşyası ama indirimden faydalanamadım önceden aldığım için 17 sinde başlamış sağlık olsun güle güle giysinler
bende vital hospitalde doğum yapıcam rabbim nasip ederse

merhabalar hamişler
bende civilimden aldım bayağı bebiş eşyası ama indirimden faydalanamadım önceden aldığım için 17 sinde başlamış sağlık olsun güle güle giysinler
bende vital hospitalde doğum yapıcam rabbim nasip ederse

canim orası nerede? Ne kadara doğum yapicaksin?

Ankaradayim topigimizde ankara zaten canim üstte yazdım 2.000 sen istanbuldasin sanirim

Ben aslında hrs yada akayda yapıcaktım ama sezaryen olunca 4 bin civarı oluyor.Birde fazladan birşey olsa extra para gerekli.Yani cebimizde en az 6 bin olması lazım ne olur ne olmaz diye Allah korusun.Daha sonra abimin bir arkadaşı kadın doğumcu zübeyde hanımda.Onunla görüştük.Devlet hem parasız hemde yoğun bakım üniteleri vs tam donanımlıymış.Bizde yavaş yavaş fikrimizi oraya kaydırmaya başladık.Evimizede yakın.Ama işte ilk doğum diye hala çok kararsızım :26:

Ben aslında hrs yada akayda yapıcaktım ama sezaryen olunca 4 bin civarı oluyor.Birde fazladan birşey olsa extra para gerekli.Yani cebimizde en az 6 bin olması lazım ne olur ne olmaz diye Allah korusun.Daha sonra abimin bir arkadaşı kadın doğumcu zübeyde hanımda.Onunla görüştük.Devlet hem parasız hemde yoğun bakım üniteleri vs tam donanımlıymış.Bizde yavaş yavaş fikrimizi oraya kaydırmaya başladık.Evimizede yakın.Ama işte ilk doğum diye hala çok kararsızım :26:

Hayırlısı olsun canim. Tanıdık.varsa iyi olur. Biraz bütçenle alakalı bir durum. Turgut ozalda 1.200 normal 1.600 sezeryan fiyatiydi galiba annem sormuş. Uygun fiyatlı özel ararsan git bi görüş derim.

Hayırlısı olsun canim. Tanıdık.varsa iyi olur. Biraz bütçenle alakalı bir durum. Turgut ozalda 1.200 normal 1.600 sezeryan fiyatiydi galiba annem sormuş. Uygun fiyatlı özel ararsan git bi görüş derim.

Tamam canım çok teşekkürler orayıda araştırıcam hemen :)

Tamam canım çok teşekkürler orayıda araştırıcam hemen :)

Canim birde ufukta 750 lira civarında. Etimesgutta yeni bir hastane açılmış etimed diye ordada 1000 lira doğum diye duydum ama Turgut özal eski hastane. Doğum şeklin belli oldu mu? Sen şimdi nereye gidiyorsun kontrole?

Canim birde ufukta 750 lira civarında. Etimesgutta yeni bir hastane açılmış etimed diye ordada 1000 lira doğum diye duydum ama Turgut özal eski hastane. Doğum şeklin belli oldu mu? Sen şimdi nereye gidiyorsun kontrole?

Doğum %70 sezaryen olacak ama daha kesinleşmedi.Şuan yenimahallede Lina var oraya gidiyorum canım.Sen ?

X