Doğuma Hazırlık 2014 Anlamı güzel kuranda geçen sahabe ismlerii arıyorum erkek bebek için:)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Tutkuuuu

Bir prenss annesi..♡♡♡
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2013
3.574
341
32
Arkdaşlar 16 haftalık hamileyimm bebeğimin cinsiyetinii bi kaç gün önce ögrendimm çok şükürr oğluşumm olacakmışş :)) isim telaşınaa düştüm sebebi kararsızz olmamm ..:KK1: :KK1:

Hamile olan olmayann hoşunaa gidenn isimlerii yazabilirmii herkez aklına gelenn isimlerii yazsın toplayalımm burdaa en azından seçeneğimizz çoğalırr şimdiden teşekkürlerr:-):KK34::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Arkdaşlar 16 haftalık hamileyimm bebeğimin cinsiyetinii bi kaç gün önce ögrendimm çok şükürr oğluşumm olacakmışş :)) isim telaşınaa düştüm sebebi kararsızz olmamm ..:KK1: :KK1:

Hamile olan olmayann hoşunaa gidenn isimlerii yazabilirmii herkez aklına gelenn isimlerii yazsın toplayalımm burdaa en azından seçeneğimizz çoğalırr şimdiden teşekkürlerr:-):KK34::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

taha, tarık,,kerem,,kerim,,sefa,,selman,,serhat,,sertaç,,selim,,semih,,,sümer,,murat,miraç,kadir,haldun,galip,,furkan,ensar,enver,,cevahir,,cihan,,hepsi kurandan hayırlısı olsun.......................................................

benimde oğlum olacak inşallah adınını doruk bera koymayı düşünüyoruz bera da sahabe adı düşünürsen canım :nazar:

13 haftalık hamileyim daha cinsiyeti belli değil ama gerek anlamı gerekse kulağa gelen tınısı çok hoşuma gittiğinden eğer oğlum olursa adını Eymen Ali yada Eymen Efe,Eymen Ege yanına bu üçünden birini de koyarak Eymen koycaz inş. anlamı Hayırla gelen,uğur getiren demek ve Sahabe isimlerinden bilmem beğenirmisin...

13 haftalık hamileyim daha cinsiyeti belli değil ama gerek anlamı gerekse kulağa gelen tınısı çok hoşuma gittiğinden eğer oğlum olursa adını Eymen Ali yada Eymen Efe,Eymen Ege yanına bu üçünden birini de koyarak Eymen koycaz inş. anlamı Hayırla gelen,uğur getiren demek ve Sahabe isimlerinden bilmem beğenirmisin...

eymenn çokk güzell bi isim begenilmezz mii hiçç ama yakın çevremdee varr :)

Benim kızım olacak ama erkek olsaydı bir kaç isim aklımdaydı Aras,Bera,Eray,Doruk,Tuğra :emir_bebek:

yunus emre
ali efe
mehmet ali
ahmet emir
hilmi enes
ömer
yunus
mustafa
olsa ismi cookkk :KK25:

yunus emre
ali efe
mehmet ali
ahmet emir
hilmi enes
ömer
yunus
mustafa
olsa ismi cookkk :KK25:

canım ya bılmıyorumm ne kadardırr beklıyosunn ama allahım tezz zamanda doldursun kucagınıı inşallahh önce göbüşünü tabiki :)))) isimler süerde ınsan cocuguna yakıştıramıyorr ne yapcam bilmiyorumm anlayacagın:)

canım ya bılmıyorumm ne kadardırr beklıyosunn ama allahım tezz zamanda doldursun kucagınıı inşallahh önce göbüşünü tabiki :)))) isimler süerde ınsan cocuguna yakıştıramıyorr ne yapcam bilmiyorumm anlayacagın:)

1 bucuk yıl olacak cnm,negatif bir asılamam var ..:KK25:
sende sağsalim al bebeğini,anlamlı bir de isim koy ..:emir_bebek:
dua eder,dua beklerim :KK19::KK19: iyi günler :KK3::KK3:

1 bucuk yıl olacak cnm,negatif bir asılamam var ..:KK25:
sende sağsalim al bebeğini,anlamlı bir de isim koy ..:emir_bebek:
dua eder,dua beklerim :KK19::KK19: iyi günler :KK3::KK3:

koyucamm canımm sanırım talha bera olucakk ismii :) inşş hayallerinne kavuşrtursun sende bi an önce bu cuma gününde allahım dualarını geri çevirmesin inşş:)

canım bende 22 haftalık hamileyim ve Allah nasip ederse bizimde erkek bebeğimiz olacak inşallah.benim yıllar önce bir ahtım vardı erkek bebeğim olursa ismini SAİD koyacağım diye.anlamı da çok sende düşün istersen
Said isminin anlamı :
Mübarek, kutlu, uğurlu. Mübarek, mesut. Sevap kazanmış, Allah katında makbul tutulmuş. Sahabe isimlerinden
bizde Said Mert e karar verdik inşallah.ama ben rüyamda Ramazan ya da Muhammed gördüm ne yapacağım çok kararsız kaldım=(

canım bende 22 haftalık hamileyim ve allah nasip ederse bizimde erkek bebeğimiz olacak inşallah.benim yıllar önce bir ahtım vardı erkek bebeğim olursa ismini said koyacağım diye.anlamı da çok sende düşün istersen
said isminin anlamı :
Mübarek, kutlu, uğurlu. Mübarek, mesut. Sevap kazanmış, allah katında makbul tutulmuş. Sahabe isimlerinden
bizde said mert e karar verdik inşallah.ama ben rüyamda ramazan ya da muhammed gördüm ne yapacağım çok kararsız kaldım=(

said söylenişide güzelmşş aslındaa bende talhayı düşünmeye başladım oda ilk müslüman olan sahabelerdenn bilmiyorum ki bende kararsızımm :)

talha cok guzel bi isim. ama ilk "a"yi inceltmeden soyleyenler; tâlha diyemeyenler oluyo :KK66:
her zaman icin hz omerin yeri farkli benim icin. onun disinda; ahmed, hamza, ubeyde, muaz, huseyin, hasan, said, huzeyfe, imran, furkan, bera, harun, yahya, isa da sevdigim begendigim isimler.
yanliz sahabe isimleri kuranda gecmiyor :KK66:
anlami guzel bi isim takacaginiza eminim, ismiyle yasasin..

Benim de oğluşum olursa eğer Mert koyacağız ☺️ bu Cumartesi belli olacak Inşallah ,,

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X