2014 aralik anneleri hadi burdan baslayalim

Çok sevindim canımm ya çok zor zamanlar geçirmişin ne acılar üzüntüler yaşadın kim bilir ama mükafatını da aldın Allahın izniyle Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

allah razi olsun cnm cok zor zamanlardi ama hep allaha sigindim cok sukur allahim kimseyi evlat hasretiyle sinamasin kucagimiza almayi nasip etsin tum annelerin. anne olmayi bekleyenleri tez zamanda anne adayi yapsin aminnn

Kizlar benim diger topige buyrun orasi daha canli 1 aylik gebeler baslikli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende 7 haftalik hamileyim. Kasim annesi saniyordum kendimi.. ama 7 aralik muhtemel dogum yaziyor.. bi uygulama indirdim tlfna orda öyle yaziyor..

Merhaba arkadaslar bende 2 nisanda ogrendim gebeligimi 4 nisanda kesinlesti 4+6 gunluk gebeyim sanirim coookk heycan verici bisey ya 2 gun agzimiz kulakalrimizda gezdik ya ama ben tiroit ilaci kullaniyorum dua edin arkadaslar ya bugun kontrole gitcem gebelikte yukseliyo cunku tiroit degeri bisey olmaz ins... bende 15 nisani bekliyom keseyi gormek icin

Bende de vardi troid ilk haftalar ama suan yok. Daha hapi kullanmadan dustu.. çok sukur durumlar iyi seninde iyi olur ins.

SELAM ARAKADAŞLAR KISMET OLURSA ALLAH İZİN VERİRSE BENDE ARALIK ANNESİ OLACAĞIM :KK34::KK34::KK1::KK1:
HAMİLELİK TAKVİMİNDE 5 HAFTALIK GÖZÜKSEDE CUMA GÜNÜ YAPILAN TAHLİLE GÖRE 3-4 HAFTALIKMIŞ..
GEÇ YUMURTLAMIŞTIM BELKİ ONDANDIR...
BİRDE BU CUMA GÜNÜ ALLAH KORUSUN DIŞ GEBELİK VS.VARMI YOKMU BELLİ OLACAK..ALLAHIM ESİRGESİN MUCİZEMİ 1 YILDAN BERİ BEKLİYORDUM..
BANA SIKICA TUTUNSUNN..

HERKEZ SAĞLIKLI HAMİLELİK GEÇİRİP SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIR İNŞALLAHH:emir_bebek::nazar:

SELAM ARAKADAŞLAR KISMET OLURSA ALLAH İZİN VERİRSE BENDE ARALIK ANNESİ OLACAĞIM :KK34::KK34::KK1::KK1:
HAMİLELİK TAKVİMİNDE 5 HAFTALIK GÖZÜKSEDE CUMA GÜNÜ YAPILAN TAHLİLE GÖRE 3-4 HAFTALIKMIŞ..
GEÇ YUMURTLAMIŞTIM BELKİ ONDANDIR...
BİRDE BU CUMA GÜNÜ ALLAH KORUSUN DIŞ GEBELİK VS.VARMI YOKMU BELLİ OLACAK..ALLAHIM ESİRGESİN MUCİZEMİ 1 YILDAN BERİ BEKLİYORDUM..
BANA SIKICA TUTUNSUNN..

HERKEZ SAĞLIKLI HAMİLELİK GEÇİRİP SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIR İNŞALLAHH:emir_bebek::nazar:

İnş. cnm sağlıklıca kucağına alırsın bende cumartesi öğrendim bebğimi :)

Ben söylemedim daha kimseye cnm :) Sadece eşim biliyor

AAAAAAAA BEN DURAMADIM EVDEKİLER VE EŞİMİN AİLESİ NERDEYSE ADET TARHİMİ BLİYORLAR HESAP YAPIYORLARDI :KK1::KK1::KK1:
HEP DERDİM KALP ATIŞINI DUYANA KADAR KİMSENİN HABERİ OLMICAK AMA NERDEE İÇİM İÇİME SIĞMADI VE HABERİ VERDİM AİLELERE :KK1::KK1::emir_bebek:

Kizlar bu benim eski konum burayi biraktim yeni konum daha canli aralik anneleri var ordada 1 aylik gebeler baslikli konudayiz buyrun

X