2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Doğduğunda zaman geçmiyor gibiydi ama artık bizde '2' yaşındayız :))
Allah herkesin evladına sağlık sıhhat afiyet versin..

RABBIM hepimizin evletlarina saglikli hayirli uzun omurler versin. Evlat sahibi olmak isteyenlerede hayirli evlatlar versin insaallah. Benim oglum mansur affan çok hareketli yetişemiyorum enerjisi bitmek bilmiyor :KK71:saatlerce parkta kaliyoruz oynuyor birde eve gelince apartmanin bahcesinde oynuyor yine yorulmuyor. Cok sinirli agresif . Sinirlendigi zaman basininyere duvara nereye denk gelirsr vuruyor sonra basliyor aglamaya sizin kuzular nasil ?

18 mart dogumlu 2 yas krizinde vir oglum var. Sagolsun bana dunyayi dar etmekle mesgul. Cok hareketli. Yerinde 5 dakika durmuyor. Bir de kardesini kiskaniyor ki asil bizo bitiren bu durum. Evde etkinlik yaptiracam diye canim cikiyor. Malum cok sicak. Hava serinleyene kadar evde oyalamaya calisiyorum. Cok yorucu bir surec oluyor benim icin. Bu hafya sonu tuvalet egitimine baslicam insallah. Sizler basladiniz mi?

benim oğlum 7 mart doğumlu. 9 mayısta başladık wc eğitimine. idararı hallettik ama kaka hala altına yaptıgı oluyor. kuzular kocaman oldular pat pat cevap veriyor bizimki papaüan gibi ne desek tekrarlıyor. :) 2. ye hamileyim bu arada 31 haftalık. :) o da erkek

benim oğlum 7 mart doğumlu. 9 mayısta başladık wc eğitimine. idararı hallettik ama kaka hala altına yaptıgı oluyor. kuzular kocaman oldular pat pat cevap veriyor bizimki papaüan gibi ne desek tekrarlıyor. :) 2. ye hamileyim bu arada 31 haftalık. :) o da erkek
Ben calisiyorum da haftasonu tatilim basliyor. O yuzden bu zamani bekledim. Benim oglum da masallah cok konuskan. Insallah bana zorluk cikarmaz ogrenme asamasinda. Benim kizim 8aylik oldu bile:KK66:

mart anacıklarıııı clexan iğne kullananlar kontrole gdip bişeyler öğrenebilen var mııı??? canım çok sıkılıo ne yapıcam ben yaa 4000 lik 2*1 kullanıorum ve genetiktn aldığım rapora göre iğneyi doğumdan 5 gün önce bırakırsam bebek te tıkanma olucakmış off kafayı yicem 24 şubatta randevum dktrla konuşucam bakalm ne diecek :KK43:
Izun zaman gecmiş ama siz polikistik over olup

Tesadüfen girip okumam peki, kuzularımız bu yıl 3. sınıfa gidiyorlar Allahım sen büyüksün 😇

çok saol canım allah razı olsun :KK16:
aslında daha da büyük bi mucize bizim için...
eşim lenfomaydı (lenf kanseri) 2. tedavisi biteli 3 sene olmuştu...
çok şükür herşey yolundaydı...
ama mayıs sonunda yapılan bi testte karın boşluğunda 2 cm boyutunda bi lenf nodülü saptandı...
bi sürü test yapıldı ama hastalığın tekrarladığı kanıtlanamadı...
hastalığa dair hiç bi belirtide yok zaten ama tek o lenf nodülü...
dru ben seni riske atamam daha önce bu hastalığı geçirdin onun için tedavi olmanı öneriyorum dedi...
bizde kabul ettik önce kemoterapi sonra ilik nakli olacaksın dedi tamam dedik...
çocuğumuz olmadığı için kardeşleriyle uyumluluk varmı diye test yapıldı...
27 haziranda ablasınında kardeşininde uymadığını öğrendik...
dru eğer uyumluluk olmazsa amerikadan bi ilaç getiririz onu kullanırsın demişti...
bu ilacı 18 ay kullanıcak eğer kanserli hücre varsa bu ilaç durduruyormuş...
o sürede bizde tedavi olacaktık bide hamile kardeşi var doğumdan sonra onunlada uyumluluk testi yapılacaktı...
biz tam tedaviye başlıycaz diye adetimi beklerken bebişimin haberini aldık 4 temmuzda :KK16:
düşün bizim için nasıl büyük bi mucize :KK16:
gerçekten herşeyde vardır bi hayır...
baştan bazı şeylere çok üzülüyoruz ama bilmiyoruz ki sonunda bizi ne bekliyor...
eşimle kardeşlerinin dokusunun uymamasıda iyi oldu...
çünkü hastalığa dair hiç bi belirti yokken eşim boş yere bi tedavi görecekti belkide...
çok şükür sağlığı yerinde...
o ilacı kullanırken lenf nodülü belki kaybolacak sonrasında yeniden tedavi olmasına gerek bile kalmayacak...
bebişe gelince tüp bebek tedavisiyle gelmeyen bebişim en zor anımızda en büyük şoku yaşadığımız ayda doğal yoldan geldi :KK16:
allah kimseye böyle sıkıntılar vermesin...
inş tüm sıkıntılarımız bebişimizin gelişiyle geride kalır...
dualarınızı eksik etmeyin :KK16:
Merhabalar uzun zaman olmuş ama eşinizin tek karnında mıydı bu lenf nodulu lütfen biraz süreçten bahseder misiniz ? Tanısı ne oldu

çok saol canım allah razı olsun :KK16:
aslında daha da büyük bi mucize bizim için...
eşim lenfomaydı (lenf kanseri) 2. tedavisi biteli 3 sene olmuştu...
çok şükür herşey yolundaydı...
ama mayıs sonunda yapılan bi testte karın boşluğunda 2 cm boyutunda bi lenf nodülü saptandı...
bi sürü test yapıldı ama hastalığın tekrarladığı kanıtlanamadı...
hastalığa dair hiç bi belirtide yok zaten ama tek o lenf nodülü...
dru ben seni riske atamam daha önce bu hastalığı geçirdin onun için tedavi olmanı öneriyorum dedi...
bizde kabul ettik önce kemoterapi sonra ilik nakli olacaksın dedi tamam dedik...
çocuğumuz olmadığı için kardeşleriyle uyumluluk varmı diye test yapıldı...
27 haziranda ablasınında kardeşininde uymadığını öğrendik...
dru eğer uyumluluk olmazsa amerikadan bi ilaç getiririz onu kullanırsın demişti...
bu ilacı 18 ay kullanıcak eğer kanserli hücre varsa bu ilaç durduruyormuş...
o sürede bizde tedavi olacaktık bide hamile kardeşi var doğumdan sonra onunlada uyumluluk testi yapılacaktı...
biz tam tedaviye başlıycaz diye adetimi beklerken bebişimin haberini aldık 4 temmuzda :KK16:
düşün bizim için nasıl büyük bi mucize :KK16:
gerçekten herşeyde vardır bi hayır...
baştan bazı şeylere çok üzülüyoruz ama bilmiyoruz ki sonunda bizi ne bekliyor...
eşimle kardeşlerinin dokusunun uymamasıda iyi oldu...
çünkü hastalığa dair hiç bi belirti yokken eşim boş yere bi tedavi görecekti belkide...
çok şükür sağlığı yerinde...
o ilacı kullanırken lenf nodülü belki kaybolacak sonrasında yeniden tedavi olmasına gerek bile kalmayacak...
bebişe gelince tüp bebek tedavisiyle gelmeyen bebişim en zor anımızda en büyük şoku yaşadığımız ayda doğal yoldan geldi :KK16:
allah kimseye böyle sıkıntılar vermesin...
inş tüm sıkıntılarımız bebişimizin gelişiyle geride kalır...
dualarınızı eksik etmeyin :KK16:
Merhabalar uzun zaman olmuş ama eşinizin tek karnında mıydı bu lenf nodulu lütfen biraz süreçten bahseder misiniz ? Tanısı ne oldu

X