2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
suan o kadar sikkin yuregimi gulumsettin :KK66:)) allahta seni guldursun....cok hoslasmadigim insanlar gelicek 3 cocugu ile diyim odamizi bozucak duruya rahat wermicekler.....yalap sap open aman kucagi alisirsa alissin dien anneleriyle dusunun benim bu geceye cikcak halimi ;;;((((

Bestekızçem doğum yaptın mı sennnnnnnnnn

cok haklisin ii guzel de diosun da oglunda gaz yapmio mu zaten uyumuo duru hic bide yersem gazdan nasil tutarim ben onu...bu arada sen nie annende degilsin hayatim yaaa nasil yetion tek basina ben bir cocukla kendime bakamiorum

Her türlü uyumuyor benimkide bari canımın istediğini yiyeyim diyorum ama zaten çok iştahımda yok bazen kendimi zorlayarak yiyorum
Büyük oğlan gündüz okulda ben bebekle mücadeledeyim biz eve geçeli on gün oldu canım normalde annem sabah erkenden gelip akşam geç vakte kadar benimle duruyordu yemeğimi temizliğimi hallediyordu ama kaynım bizde yine on gün duracaklar annemde bu yüzden gelmiyor artık bugün aldım bebeği ben anneme geldim ne yapayım 21 günlüğüz geziyoruz artık mecburi ne yapalım
Az önce gittim okuldan oğlumu aldım beraber dondurma yedik anneanneye geldik yine. Akşama hep beraber döneriz eve babamız gelince.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam KIZLAR dün mevlüdümüzü yaptık çok güzel bir güne denk geldi miraç kandiline kırkımızıda uçurduk. Anneannemizde gîtti. Kızımla başbaşa kaldık bakalım :) sizlerde îyisiniz inşallah hala doğurmayan varmı ki :)

Var tabi, olmaz mi:)) mesela ben ama insallah bu hafta gelecek oglusum

herkes bebeğini aldı bi ben mi kaldım diyordum ama şükür bende kavuştum.15 mayıs ta saat 15.30 da 4 kg 52 cm oğluşumu mecburi sezeryanla kucağıma aldım.şükür ikimizde çok iyiyiz artık.allah herkesin evladını analı babalı buyumeyı nasip etsin.isteyen herkesede rabbim bu duyguyu tattırsın inşallah

Son düzenleme:
Epidural sezeryanla doğum yapan arkadaslar dr nuz size ağrı kesici olarak ne verdi bir de kaçıncı güne kadar ağrılariniz devam etti Bnm uykusuzluktan başim cok ağrıyor ama sütten bebege geçer diye de korkuyorum ilaç pek içmiyorum, bu arada dr bana vermidon yazmisti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Epidural sezeryanla doğum yapan arkadaslar dr nuz size ağrı kesici olarak ne verdi bir de kaçıncı güne kadar ağrılariniz devam etti Bnm uykusuzluktan başim cok ağrıyor ama sütten bebege geçer diye de korkuyorum ilaç pek içmiyorum, bu arada dr bana vermidon yazmisti

Benim doktorum minoset ve geralgine verdi bende arada içiyorum aynen uykusuzluktan benimde başım çok ağrıyor

kızlar bebeklerinizi kaç gün arayla yıkıyorsunuz ben dün ilk kez yıkadım 26 günlük oldu göbeğimiz yeni düştü çünkü ben gün aşırı yıkayayım diyordum ama bugun bir hapsurdu burnu aktı su gibi bende korktum acaba üşüttümmü diye acaba gün aşırı için 40 çıkmasınımı bekliyim sizler nasıl yapıyorsunuz
3 gunde bir yikiyordum ama buradaki arkadaslarin hergun yikadigini duyunca 2 gunde 1 e indirmeye karar verdim :)
Hergun cikiyoruz bebisimle temiz hava almaya hergun ve buralar malesef sicak degil serin bu yuzden gunde 1 kez yikarsam hasta olur yavrum.
Birde bebislerin hapsirmasi normal benim kizimda cok hapsirir ust uste hemde.
Öksurmemeleri önemli

Son düzenleme:
10 günlük olduk teyzeleri gündüzlrimiz gecelerimiz karıştı doymuyoda sanırım büyük bebek olunca heralde sürekli meme de arada mama veriyorum çok ağlayıp göüslerim boşalınca mama takviyesi ypan varmı hiç ne maması kullanıyonuz kızlar. ananemiz yanımızda o olmasa halimiz haraptı yani:KK16: ama kızlar kokuları çoook güzel doyamıyorum:KK16::KK16::KK16:

canım maşaAllah kavuştun sende miniğine :KK16: ayy bebeğinin haftasını da yazarsan çok memnun olurun canım ... malum tablo için:KK34:
herkes bebeğini aldı bi ben mi kaldım diyordum ama şükür bende kavuştum.15 mayıs ta saat 15.30 da 4 kg 52 cm oğluşumu mecburi sezeryanla kucağıma aldım.şükür ikimizde çok iyiyiz artık.allah herkesin evladını analı babalı buyumeyı nasip etsin.isteyen herkesede rabbim bu duyguyu tattırsın inşallah

Çok sağol canım cvbin için.bugun biraz daha toparlandım sanki..inş bi an once hersey yoluna girer yavruma kiyamiyorum hiç ağlamasın a dayanamiyorum oturup onunla Ağlıyorum sutum etkilenecek die de korkuyorum..dua edeyim diyorum abdestim yok hangi dualar okunur bu halde bilmiyorum..hiç böyle olcagimi düşünmemiştim. .ALLAHIM sabır versin herkese..

Üzülüp ağlama canım. Çok şükür yavrun da sen de sağlıkla doğumdan çıktınız. Bugunler çok hızla geçecek, çok çabuk büyüyecekler.
İlk konuşmasını, ilk adımlarını, ilk kaşık kaşık yemelerini dert ettiğin günler su gibi geçip gelecek. Onu kucağına alabilmenin mutluluğunu doya doya yaşa, hormonlardan kaynaklanan bir mutsuzluğun seni kandırıp etkilemesine izin verme; pozitif şeyler düşün...
Dua için abdeste gerek olduğunu düşünmüyorum. Hele lohusalıkta özürlü olarak sürekli bir abdestsizlik sözkonusu... Kırk gün hiç dua etmeden durmak çok zor... Dua her vakit Allah ile kul arasında bir köprüdür; dara düştüğünde tek sığınacağın liman olduğundan abdest arandığını sanmıyorum. Aransa bile senin ile yüreğinden geçen ile Yaradan arasında olana kim karışabilir. İçinden geldiği gibi bildiğin duaları oku, içine siniyorsa; Türkçe/Arapça... Arapça olanlardan Nas ve Felak nazar için iyidir ve Ayetel Kürsi her zaman korunma ve ferahlık sağlar diye bilirim.

3 gunde bir yikiyordum ama buradaki arkadaslarin hergun yikadigini duyunca 2 gunde 1 e indirmeye karar verdim :)
Hergun cikiyoruz bebisimle temiz hava almaya hergun ve buralar malesef sicak degil serin bu yuzden gunde 1 kez yikarsam hasta olur yavrum.
Birde bebislerin hapsirmasi normal benim kizimda cok hapsirir ust uste hemde.
Öksurmemeleri önemli

bizde hergün yıkıyoruz, benimkide hapşuruyo hemde başlayınca beşkere üst üste

estahfurulah benim yanimdaki tezeler icinde en cicisi kaliosn sen......
zaten bu sutu ceker muhabbeti war ya illa bi lokmada olsa zararlida olsa tadiorum istedigim sei.....

Aaaaa öyle bişey mi varmış? Ben zaten homini gırtlak tumba yatak durumundayım sıkışırsam bu lafı kullanayım iyi oldu:)))))

Benim doktorum minoset ve geralgine verdi bende arada içiyorum aynen uykusuzluktan benimde başım çok ağrıyor

Minoset iciyorum bende ama hiç fayda etmedi. Cvp için teşekkür ederim

10 günlük olduk teyzeleri gündüzlrimiz gecelerimiz karıştı doymuyoda sanırım büyük bebek olunca heralde sürekli meme de arada mama veriyorum çok ağlayıp göüslerim boşalınca mama takviyesi ypan varmı hiç ne maması kullanıyonuz kızlar. ananemiz yanımızda o olmasa halimiz haraptı yani:KK16: ama kızlar kokuları çoook güzel doyamıyorum:KK16::KK16::KK16:

Maaşallah cnm:) Ben oğlumda Aptamil kullanmıştım, çoğunluk öyledir diye tahmin ediyorum?

Selam KIZLAR dün mevlüdümüzü yaptık çok güzel bir güne denk geldi miraç kandiline kırkımızıda uçurduk. Anneannemizde gîtti. Kızımla başbaşa kaldık bakalım :) sizlerde îyisiniz inşallah hala doğurmayan varmı ki :)

Ne güzel tesadüf olmuş:) Allah kabul etsin. Ben de kırkında mevlüt yapmak istiyorum, neler yaptınız cnm fikir olsun bana da.

Şisli kolanda yapmayi cok isterdim turkiye hastanesi hakkinda hicbir bilgim yok ama şişli kolan 5 yildizli otel gibi arkadasimin annesi orada ameliyat oldu oda cok memnundu evime uzak oldugu icin malesefki orada yapamadim :KK43:

evet bende gittim odalarını dolaştım bayıldım lakin 3 kez gittim biri 19 mayıs resmi tatil biri c.tesi öğleden sonra olduğu için diğeride sistemleri olmadığı için fiyat bilgisi veremediler telefonla bilgi vereceğiz dediler vermediler taki bu gün aradılar nihayet.. bayan dedi çok kesin olamıyor fiyatlar kalem kalem hesaplanıyor o yüzden size değişebilen ortalama bir şey diyebilrim dedi 4 veya 5 bin dedi.. dedim bu normal ve sezaryan için mi geçerli dedim bunun üstü olmaz değil mi bumudur dedim yok belli olmaz daha da çıkabilir normal yada sezarya da olabilir dedi ama okadar kararsız ki emin değil, bişiler saçmaladı bende dedim ne tuhaf bir kurum orası size güvenilir de can mı hatta canımın canı mı teslim edilir dedim ve tamamen çıkardım orayı listeden ama diğer taraftan da türkiye hastanesinde ki Dr.ları forumlardan inceledim iyi diyen de kötü diyen de çok var kafayı yiyem valla çok zormuş.. bu arada son gittiğimde kolana dr. vardı berrin adın da bir bayan ounla görüştüm yarım saate yakın zaman ayırdı eşim ve bana çay kahve bile ikram etmek istedi, başlayalım bu günden muaynelere dedi bizde fiyat alamadık netleştirelim sonra dedik, hemen sonra hastaneyi gezdirdi muhasebeye götürdü şeker olduğu için bende endogrinciye götürdü açıkçası bu kadar ilgide tuhafımıza gitti sanki oraya yeni başlamış ve hiç hastası yok müşteri toplamaya çalışan esnaf gibi davrandı oda beni de eşimide rahatsız etti.. diğer branşlarını bilmem ama doğum konusun da bence sınıfta kaldı .. tabiii benim de kafam çorba oldu :KK52:

Suan oturdugum yerde bile aciyo inanirmisin :KK43: rabbim biran once sifamizi versin dayanilacak gibi deil dun biraz iyi gibiydi bugun yine ayni

1 saat once aldirdim mama iki kizimada kullandim bi sorun yasamadim acaba yeni uretilenlerdemi var gdo Allah Allah dogrumu acaba ya

Sütlü tahıl karışımı ek gıda olan değil mi 6 aydan sonra başlanan? Bizim ay grubunun verdiği anne sütü benzeri, tahıllı filan değil... Gdo tahıldandır herhalde.

Sütlü tahıl karışımı ek gıda olan değil mi 6 aydan sonra başlanan? Bizim ay grubunun verdiği anne sütü benzeri, tahıllı filan değil... Gdo tahıldandır herhalde.

Evet doru ama bu bizim verdigimiz aptamil 1 in icindede var bisiler aptamil basin aciklamasi yapmis asilsiz demis karalamaya calisiyolar bence uretim yeri almanya degilmi hem

X