2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
çok sevindim yazdıklarını okuyunca maşallah Kuzeye.Bu arada benim benim büyük oğlumunda adı Kuzey.

sonra gerimi geldiniz ikinizde çok hoş olmuş ama annelerimizde olmasa ne yapardık :KK1:

Evet 2 gün sonra o gitmiş beni de çağırdı :) ilk kez anneme gittim. Ayrı kalmak cok iyi geliyomus bunu anladım.
Allah başımızdan eksik etmesin. Ben annemsiz yarımım...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok sevindim yazdıklarını okuyunca maşallah Kuzeye.Bu arada benim benim büyük oğlumunda adı Kuzey.

Aynen tatlım ortak kaderımız devam edıyor buda ortaklıklarımızdan bır tanesı :)
Dıyabetlı (tabıkı gebelıkte sukurler olsun)
Çalısan
Kuzey annelerıyız:nazar::nazar::nazar:
O zaman bir iki sene sonra birde Ayaz isteriz annesi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm bende Mayıs annesiyim sizi hep takipettim ama yazmak bu güneymis çalışan aneyim bayramdan sonra başlıcam bakici bulamadım bakalım nasıl olacak

O zaman bir iki sene sonra birde Ayaz isteriz annesi

Tatlım ben oglumun adında aras ve kuzey arasında cok kaldım ayaz ıle sestes neredeyse aynı ısım ?
Yok bıtanem Kuzeyı bır adam edıp buyutelım bakalım ıkıncı cocuktan su an ıcın korkuyorum .
Ben sızın kadr cesaretlı degılım sanırım:KK45:

Biz de bayramdan sonra artık yeni tayin yerimiz izmire gitcez arabayla.. malatyadan gelirken çok iyi geldik zaten 5 saatti ama 13 saat nası gitcez bilmiyorum ankarada bi arkds var 1 gun orda kalırız büyük ihtimal hem dinlenmek için..umarım yolculuklarimiz sıkıntı siz geçer canlar..

slm sizde asker eşi misiniz?

Bugun kizimin 2.ay asilarini olduk. 23 mayis dogumlu. Arkadaslar kilosu 5.100 boyu 56 cm geldi. 1 ayda 2 cm uzamis sadece gecen ay 54 cmdi. Dogumdada 51. Kizim kucuk mu kalmis ne :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm cnmm benim kızımda 21 mayıs dogumlu geçen ay 4 bucuk kgduu bugün 2 ay asısı oldu 5 300 gr geldi boy 54 sandimm geçen ay daha çok kg almıştıı bu ay 800 gr almışş oruç tutmuştum onunmu etkisi oldu bilemiyormm ama canım sıkıldı kızlar sütüm varr yaramıomu acabaa mamadamı versem napsammm yoksa kendi halinemi bıraksamm kızım 3 kg dogduuu bu arada 48 cm boyuu

kızlarr bebişlerden topuk kanını ne zaman aldılar nasıl bişey maliyeti ne kadar.?? benim sağlık ocağım bununla ilgili sana ilerde bilgi vereceğim dedi ben eylül annesiyimde anlamadığım sanki işin içinde bi sıkıntı varmış gibi söyledi yani sanki istemezsen böyle bir testi yaptırma dezavantajı da var diyecek gibiydi????*zorunlu heryer yaptırıyorsa niye böyle seninle konuşacağız gibisinden dedi anlamadım_???

slm cnmm benim kızımda 21 mayıs dogumlu geçen ay 4 bucuk kgduu bugün 2 ay asısı oldu 5 300 gr geldi boy 54 sandimm geçen ay daha çok kg almıştıı bu ay 800 gr almışş oruç tutmuştum onunmu etkisi oldu bilemiyormm ama canım sıkıldı kızlar sütüm varr yaramıomu acabaa mamadamı versem napsammm yoksa kendi halinemi bıraksamm kızım 3 kg dogduuu bu arada 48 cm boyuu

bence 800 gr alması gayet iyi zaten 3. aydan sonra kilo alımı yavaşlıcak bebişlerin kilosunu bu kadar dert etmeyelim alt sınıra düşmedikçe genler çok önemli bence ben ince yapılı ufak tefek bişeyim o yüzden bebişimin kilosu bana göre yeterli ( 2. ayında 5.100 dü ) doğudugunda 3 400 dü

Ay bugün benim günüm heralde :) ben doğurdum dşye bi laf ettim :) annem ne dese beğenirsiniz sen Doğurmadın ameliyat oldun dedi :)))) ve ben mecburiyetten seZeryan oldum plesantada kreçleme vardı son ay bebek kilo akmadı desen yeriydi ve suyum kalmamıştı ( çok düzenli beslenip son ay suyu 5litre içmeme rağmen ) doktor seZeryan günü verdi onun gecesine normal doğum sancım başladı ona rağmen suyum kalmadığı için hem sancıyı çektim hem seZeryan oldum :)

kızlarr bebişlerden topuk kanını ne zaman aldılar nasıl bişey maliyeti ne kadar.?? benim sağlık ocağım bununla ilgili sana ilerde bilgi vereceğim dedi ben eylül annesiyimde anlamadığım sanki işin içinde bi sıkıntı varmış gibi söyledi yani sanki istemezsen böyle bir testi yaptırma dezavantajı da var diyecek gibiydi????*zorunlu heryer yaptırıyorsa niye böyle seninle konuşacağız gibisinden dedi anlamadım_???

hiç bi maliyeti ya da dezavantaji yok (bebişin ağlaması dışında ) dogumdan sonra hastaneden çıkarken alıyorlar bide 5 gün sağlık ocağın da alıyorlar bu kadar canımm

Ay bugün benim günüm heralde :) ben doğurdum dşye bi laf ettim :) annem ne dese beğenirsiniz sen Doğurmadın ameliyat oldun dedi :)))) ve ben mecburiyetten seZeryan oldum plesantada kreçleme vardı son ay bebek kilo akmadı desen yeriydi ve suyum kalmamıştı ( çok düzenli beslenip son ay suyu 5litre içmeme rağmen ) doktor seZeryan günü verdi onun gecesine normal doğum sancım başladı ona rağmen suyum kalmadığı için hem sancıyı çektim hem seZeryan oldum :)

ayyy ben de sezryan oldum beninkide mecburiydi ama valla çok rahattı bi daha olsa yine olurumm

arkadaşlar şimdi benim özel sağlık sigortam var eşten dolayı ama bebek olunca nasıl olacak o ilk muyenelerine benim özel sağlık sigortamla mı gideceğim yoksa bebeğin ayrı özel sağlık sigortasımı yapılacak bi süre benim sigortamla muayene olabilir mi??? hemen bebek için sağlık sigortası gerekiyorsa şimdiden araştırmalı ya da başlatmalımıyım ????

bence 800 gr alması gayet iyi zaten 3. aydan sonra kilo alımı yavaşlıcak bebişlerin kilosunu bu kadar dert etmeyelim alt sınıra düşmedikçe genler çok önemli bence ben ince yapılı ufak tefek bişeyim o yüzden bebişimin kilosu bana göre yeterli ( 2. ayında 5.100 dü ) doğudugunda 3 400 dü

Bencede gayet iyi kilosu sağlıklı olduğu ve sınırın altında olmadığı sürece niye dert ediyorsun arkadaşım. Benim kuzumda ikinci ayında 5200 doktor bir sıkıntı yok gayet iyi dedi. Mamaya başlamana gerek yok bence. Her çocuğun bünyesi farklıdır takma kafana 😉

Bugün çenem düştü :) oğlum acaba ishal mi .... Bu bebişler madem katı gıdaya geçene kadar sıvı kaka yapıolar nasıl anlıcam işgal olup olmadığını tecrübeli anneler ???:) ateşi yok iştahı iyi ... Ama sabah ki püskürtmeli kaka şovundan sonra biraz önce yine cort cort yaptı rengi sarı partiküller var...

hiç bi maliyeti ya da dezavantaji yok (bebişin ağlaması dışında ) dogumdan sonra hastaneden çıkarken alıyorlar bide 5 gün sağlık ocağın da alıyorlar bu kadar canımm

sağolasın ebe öyle esrarengiz konuştu ki acaba şöyle mi diyecek biz burda da alabiliriz özel hastaneler para için falan yapıyorlar valan anlmadım ki??

arkadaşlar sürekli başka birsoru çıkıyor yaa şimdi eşim dedi ki süt parası diye bişey varmış ziraatten çekiliyormuş onu nasıl halledeceğiz???
ikinci soru bu çocuk eşlerden birinin üzerine geçiriliyormuş..ben öğretmenim bebek kim daha avantajlıysa onun üzerine geçirilsin demiş arkadaşı şimdi ben öğretmenim ilerde daha mı avantajlı olur??? bebeğin eşlerden birinin üzerine geçirildiğini de ilk kez duydumm

X