2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
ben de emzirme kampı ile sütümü çoğaltmıştım :)

kaç cc bırakılması gerekiyor poşetlere ben artık 80 cc bırakmayı düşünüyorum ama Tomris 40-60 cc iyi diyordu az gelmez mi tecrübeli anneler?

Canım bence farklı farklı bırak üzerinde yaz kaç cc olduğunu ben öyle yaptım. aç -çok aç gibi durumlara göre kaç cc çıkaracağına karar verirsin :)

Bebekler emmemeye başladı. Sütler azaldı.
Herkes aynısından şikayetçi. Neler oluyor acaba...

Kızlar sütüm azaldı benimde :KK43:
Kızım normalde bir göğsümden doyardı artardı bile...
diğerini de sağardım bende simdi ikisini birden içiyor ve eskisi gibi şiş değiller bende başlıycağım kürlere

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim böcüğümde aç kalıyor uyuyamıyor bu yüzden 20 ağustosta işe başlıyıcam nasıl doyucak bu bebiş :KK50:

Dilber yarından itibaren üç gün yok, nasılsa delireceğiz diye eşimle bugün başbaşa yemeğe çıktık.
Dün gece yarısından beri 15 çeşit yemek yaptım çok yorgundum ama süslendim püslendimmm aldım kocamı çıktım....
Çok heyecanlı:)))

baştan konuşun her ektra için de size bilgi versinler.bizim baştan ne konuşuldu ise o ödendi.doğum sonrası (normal epudural) ağrı kesici tablet, iğne ve rahim toparlayıcı hap 12 satte bir verildi.

maaşallah size gercekten bebekle hemde zetınyağlı dolma şapka cıkarırım...çok sukur kaynana ustte sadece bayramlarda evine gelir bide doktor kontrolu için onun harıcınde koyunde...geldiğinde yaprak sarmasını bol bol yapar zaten bize kımse gelmez bayramda buyukler varken..o yuzden rahatım kızımda dolmadan mahrum kalmıyor boylece.temizliğimi bile yalap şap yaptım :KK76:

sanırım sıcaklardannnn..

ewt artık bende vermeyı dusunuyorum çok terlemeye başladı emerken bırak kafayı kollarından bile su çıkıyor eklemyerlerınden akıyor yavrumun ...

:nazar: size oğluşların çok tatlı..

Benim eşim boğazına çok düşkün canım
Aç kalırsa çiğ çiğ adam yer, gizli şekeri var
Bir de mutlu etmek için güzel ve çeşitli yemek yap yeter
O yüzden yapıyorum

Dilber yarından itibaren üç gün yok, nasılsa delireceğiz diye eşimle bugün başbaşa yemeğe çıktık.
Dün gece yarısından beri 15 çeşit yemek yaptım çok yorgundum ama süslendim püslendimmm aldım kocamı çıktım....

Evet cok heyecanli:)) nasil ihtiyacim var boyle birseye, ah benim Dilber'im de gelse de ben de ciksam kocami alip :)
Bizim hepimizin adina guzelce kafa dagit ve munkunse esinle cocuklardan konusmayin ( genelde konu hep onlar oluyor:)) )

Ohhh süper olmuş iyi eğlenceler canım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oh ne güzel maşallah size. Benim de çok ihtiyacım var Bi yerlere çıkmaya..Bugün ben de acele acele avm ye çıktım bayram die üzerime bişeyler alayım istedim aklım evde tabi kayinvalidem baktı kuzuma hiçbi
Sey anlamadim ve bulamadım zaten göbek var:KK50:2

Tum gebeligim boyunca mecbur evde yatmistim. Sadece dr.dan dr.a cikmistim disari.
40miz bitene kadar evden cikarmamislardi beni. 45.gunde zaten hastalanmistim.daha yeni gelebildim kendi evime. Veeee cok sukur oglumuzuda alip esimle sonunda disari ciktik. Kuzum misil misil arabasinda uyudu biz de biraz oturup cay ictik bisiler yedik. Cok iyi geldi. Biz bayrami erken yaptik :KK66:)

Simdiden hepinize iyi bayramlar...

Ohhh süper olmuş iyi eğlenceler canım.

Oh ne güzel maşallah size. Benim de çok ihtiyacım var Bi yerlere çıkmaya..Bugün ben de acele acele avm ye çıktım bayram die üzerime bişeyler alayım istedim aklım evde tabi kayinvalidem baktı kuzuma hiçbi
Sey anlamadim ve bulamadım zaten göbek var:KK50:2

Tum gebeligim boyunca mecbur evde yatmistim. Sadece dr.dan dr.a cikmistim disari.
40miz bitene kadar evden cikarmamislardi beni. 45.gunde zaten hastalanmistim.daha yeni gelebildim kendi evime. Veeee cok sukur oglumuzuda alip esimle sonunda disari ciktik. Kuzum misil misil arabasinda uyudu biz de biraz oturup cay ictik bisiler yedik. Cok iyi geldi. Biz bayrami erken yaptik :KK66:)

Simdiden hepinize iyi bayramlar...

Teşekkürler arkadaşlarım
Aslında fırsat buldukça yapmak lazım, o kadar iyi geldi ki...
Ben babalar günü hediyesini ancak alabildim bu akşam düşünün

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1202984 Eki Görüntüle 1202985 Eki Görüntüle 1202986

Merhaba teyzelerrrrr
Bugün Kuzeyle gezdik tozduk sizede resim koyalım dedim. Ayaz paşam babasıyla gitti bizde oğlumla doya doya vakit geçirdik.

Kim der iki çocuk annesi diye maasallah genç kız gibisin...
Ayaz çok tatlı ama Kuzey de pek yakışıklıymış annesi
O kadar bahsettik ki resmini görünce içim ısındı resmen yiğenimi görmüş gibi sevindim:)

Ben kökten çözdüm bu olayı. Çok rahatladım benimde evimde hiç huzur kalmamıştı biliyorsunuz. Çocuklarıda arada babaları götürüyor gösteriyor o kadar ohh be kafam ne rahat böyle. Darısı başına arkadaşım.

Biliyorum canim ben hep takip ettim. Bizimde evimizde hic huzur yok. 2 hafta kalacagim babamlarda insallah gutmis olur benn dondugumde biz de esimle de cok tartışıyoruz artik :KK43:

Çok heyec]
Sefan olsun ohhhhhhh güzel geçmiştir umarım :). Neeeeee 15 çeşit mi benim eşim bir çeşiti bulunca seviniyor garibimm :KK70:

Kim der iki çocuk annesi diye maasallah genç kız gibisin...
Ayaz çok tatlı ama Kuzey de pek yakışıklıymış annesi
O kadar bahsettik ki resmini görünce içim ısındı resmen yiğenimi görmüş gibi sevindim:)

Şu bayram telaşıda bitsin görüşelim artık canım. Kardeş gibi olduk gerçektende burda. Çok seviyorum sizi.

Biliyorum canim ben hep takip ettim. Bizimde evimizde hic huzur yok. 2 hafta kalacagim babamlarda insallah gutmis olur benn dondugumde biz de esimle de cok tartışıyoruz artik :KK43:

Ah canım ya ne desemki çok zor biliyorum. Sabırlı ol üzme kendini.

Kızlar bebeklere hic azar azar su veriyo musunuz. Sadece anne sütü alanlar yani. Gerek yok deniyor biliyorum ama havalar çok sıcak, bizim sutler de ılık ayyy ne bilim düşünürken bile bunaldim :KK43:

Geçenlerde internette okudum, Memeden ilk emdiği süt, su görevini görüyormuş, ilk içtiği susuzluğunu gideriyor sonra yağlı süt gelmeye başlıyormuş o da karnını doyuran sütmüş. Yazanın yalancısıyım ama mantıklı da geldi biraz 😊

Gece 4 te uyandirio emzirdim sabah 7 olmus uyandi. Alt degistirdik biraz gulustuk hadi emziriyim diye tutuyorum memeye yok bi ağlama yine ufff ne bu kac gündür yaa :KK43: atakta meme acikta gezdirirken kandirip tutturdum yine 3 gundur Böyleyiz yaa

Yaaa benimki de.ayni kac gundur, ayaga kalkiyorum etrafa bakinirken tutuyor sonra oturuyorum. Ya da bazen öbür göğsümü veriyorum aliyor. Sebebi ne bunun ya bende cok merak ediyorum.

X